PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kolaboracja » 9 maja 2012, o 14:57

oooo włąśnie, na przykład samochód albo samolot zdalnie sterowany, w każdym facecie siedzi duże dziecko;)
Kolaboracja
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez Lumena » 22 cze 2012, o 20:44

Idealny prezent dla 8-letniej dziewczynki? Kup jej kolejkę. Skoro Mała wykazuje przejawy bardziej chłopięcych zachowań, to na pewno prezent będzie trafiony.

Polecam super sklep z naprawdę fajnymi kolejkami, torami, lokomotywami, makietami, pociągami. Bardzo szeroki wybór. Tutaj adres strony: www.kolejkowyzakatek.pl (Można także dokonywać zakupów przez Allegro - kolejkowyzakatek)

Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na kolejkę drewnianą, najbardziej klasyczna, a zarazem mnóstwo zabawy. Samo składnie przysporzy dziecku wiele frajdy.

Ceny takich kolejek są stosunkowe niskie, co do uśmiechu dziecka na widok "takiej" zabawki :)
Lumena
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez ewelina123 » 27 cze 2012, o 12:18

Hey
ja polecam gry planszowe :) Każde dziecko jak i my lubimy sobie czasem usiąść i rozerwać się :) Scrabble DELUXE Fisher Price :) Super gra i fajny pomysł na prezent :)

Obrazek
Avatar użytkownika
ewelina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 15:18

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez tusia25 » 11 lip 2012, o 10:09

Też miałam niedawno "problem" prezentem dla dziewczynki w tym wieku:) ale tak jak pisałam wcześniej mam swój ulubiony sklep toys r us i kupiłam jej zestaw Zobbles:) i komplet pościeli w smerfy! Mała jest fanką tych niebieskich stworków także radochę miała wielką;) Poza tym w tym wieku dziewczynki chcą już być "dorosłe" więc warto szukać jakiś prezentów poważniejszych:) Jakąś torebkę można np. A dla typu dziewczynki-chłopczycy, nie tyle hulajnoga co może rolki, w tym roku wiele osób się z nimi przeprosiło;)
tusia25
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez annacyrana » 8 wrz 2012, o 23:55

Rower, bluza, może puzzle lub klocki konstrukcyjne ?

Zaproszenia weselne - Eleganckie zaproszenia na Twoją uroczystość ślubną
Łyżki do koparek - w naszym sklepie internetowym kupisz części do koparek najtaniej w Polsce!
annacyrana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 23:46

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez NowaTwarz » 14 wrz 2012, o 16:49

Coś oryginalnego koniecznie: licznik podrywacza, dzwonek na seks, lewitujące pod sufit foto serce, świecące gwiazdki do dekoracji pokoju, szkatułka, nietopniejące kieliszki - to prezenty, które ostatnimi czasy kupiłam swoim bliskim. Wszystko w sklepie FotoTrendy.pl - polecam, bo sprawdzone
NowaTwarz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 16:38

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez witch » 14 wrz 2012, o 21:23

:witch

A może jakaś książka, w marketach wybór jest ogromny. Od poradników poprzez powieści do albumów. W promocji wydasz od 6 do 20 zł.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez cola » 17 wrz 2012, o 23:26

kup mu coś co lubi z pasji/hobby itd

a jak nie to zaproś do kina i postaw piwo:) będzie zadowolony

cola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 22:11

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Alesja » 8 paź 2012, o 19:21

Dobrym prezentem dla chłopaka będzie też, jakiś sprzęt do ćwiczeń. Nożna kupić hantle, drabinkę albo ławeczkę. Problem zaczyna się jak mieszkamy z partnerem i chciałybyśmy, żeby ten sprzęt nam się nie obijał i nie przeszkadzał oraz był "wyględny" :happy
Myślę, że dobrą opcją może być coś w ten deseń http://www.atepaa.pl Bardzo ładnie wyglądają, dobrze się wkomponowują w mieszkanie i jest praktyczny. Czyli i coś dla chłopaka i dla oka dziewczyny, a jak nie patrzy to też sobie można poćwiczyć :D
Alesja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 16:43

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Otoczona » 15 paź 2012, o 12:24

ja bym coś z biżuterii kupiła, zawsze jak nie mam pomysłu to kupuję jakiś mały drobiazg. Każda kobieta lubi biżuterię, lubię prezenty praktyczne ale potem mam wyrzuty sumienia, bo praktyczny prezent mogę kupić przy innej okazji.
Zegarek jest dobrym pomysłem
taki jest fajny i chyba go kupię mojej mamie :witch

[url]http://www.jubilersezam.pl/reg86dx9-10,a1352.html[url=/url]

heheh :woman:

Żyć! Nie umierać
Otoczona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 11:25

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Alesja » 16 paź 2012, o 18:17

O rany! Też kocham zegarki :happy Mam małą kolekcję. Obiecałam sobie, że będę się ograniczać :D
Alesja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 16:43

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez xyxania234xyx » 22 paź 2012, o 09:37

A może jakiś elegancki portfel z naturalnej skóry jakiś egzotycznych zwierząt?
xyxania234xyx
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 09:58

a ja mysle o spinkach do mankietow dla swojego mezczyzny
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Otoczona » 29 paź 2012, o 15:50

Wybór prezentu to jakaś makabra! Już na samą myśl, zaczynam się stresować ale w tym roku będę musiała się ograniczyć do zrobienia prezentów! Mamie już kupiłam tak pisałam tamtej zegarek -aaaaaaaa nie wiem co będzie, liczę, że sie jej spodoba! W sumie to lubię kupować prezenty najbliższym bo uwielbiam patrzeć jak się cieszą! Ale ogranicza mnie budżet i to ostro;(

Żyć! Nie umierać
Otoczona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 11:25

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Otoczona » 30 paź 2012, o 15:03

W zeszłym roku dostałam od mojej mamy zabieg na zamykanie naczynek (miałam masakre koło nosa) i powiem szczerze, to był najlepszy świąteczny prezent. W tym roku chce się odpłacić tym samym, już wiem na co ją wysyłam. Kupuje jej serię zabiegów w krakowskim Osteomedzie na likwidację przebarwień laserem frakcyjnym. Moja mama skarżyła się, że ma przebarwienie na szyi, że nie może już na nie patrzeć, no to postanowiłam zrobić tak jak ona rok temu. Może fajnym prezentem dla Twojej mamy też będzie jakiś zabieg typu zamykanie naczynek czy mikrodermabrazja. Pomyśl o tym:)

Żyć! Nie umierać
Otoczona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 11:25

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez pozytywka01 » 31 paź 2012, o 19:07

Nie wiem jak twoja mama podchodzi do tematu ćwiczeń. My z rodzeństwem kupiliśmy w zeszłym roku pod choinkę kije do nordic walkingu (takie jak na zdjęciu). Udało nam się namówić mamę do chodzenia i nawet jej się spodobało. Okazało się, że kilka jej koleżanek też chodzi, więc teraz ćwiczy regularnie :-)

Obrazek
pozytywka01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 18:28

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez dobroslawa » 2 lis 2012, o 09:07

a ja proponuję zabawne srebrne kolczyki. Każda dziewczynka lubi takie ozdoby, a w granicach 30 zł można kupić naprwdę świetne, wystarczy tylko zajrzeć do odpowiedniego sklepu lub zamówić przez internet. O czywiście warunkiem niebędnym są przekłute uszy
dobroslawa
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Oczarovana_pl » 2 lis 2012, o 13:29

Jeżeli ktoś lubi aktywnie spędzać czas,to takie kije do Nordic Walkingu świetnie się sprawdzą,wg mnie pomysł trafiony w 10. Ewentualnie można zastanowić się nad czymś symbolicznym,pamiątkowym na prezent.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez Gumkadowlosow » 2 lis 2012, o 18:48

może niech sama sie zdeklaruje, np. pisząc list do Mikołaja ;)? teraz taki okres, a jak skorzystacie ze strony listdomikolaja.pl (może wybierać z worka "dla chłopców" skoro zainteresowaniami tam jej bliżej;) to, juz bez wiedzy dziecka, dostaniesz na maila zwrotkę z dokłądnymi nazwami zabawek i sklepow gdzie mozna je dostac. ewentualnie jej rodzice dostana, jesli to nie twoja pociecha, i to oni beda z nia pisac list ;) tak czy siak moga ci przeslac i bedzie jeden problem mniej
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez sprytna » 5 lis 2012, o 21:12

:woman: ja dla swojego przyjaciela kupiłam zegarek i już wiem, że trafiłam w 10! Spodobał mu się i nosi go cały czas :) może komuś się przyda, podrzucam link

http://www.jubilersezam.pl/kolekcja-meska-sportowa,k007001001.html
ja wybrałam model: Lorus RXH13IX9
I co myślicie?
sprytna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2012, o 18:00

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez aga.ta » 15 lis 2012, o 22:01

zegarek niezły ;) ja się dopiero przymierzam do prezentów, przeglądam fora i szukam inspiracji ;)
na razie mam przygotowaną Epokę lodowcową dla maluchów (polecam - http://www.tesco.pl/epoka-lodowcowa/ ) i prenumeratę Twojego Stylu dla siostry. Szwagier dostał już zegarek w zeszłym roku, więc może wyślę go z siostrą do kina, teatru lub ...na masaż ;)?
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez babuszka » 19 lis 2012, o 11:35

Kino albo teatr to całkiem dobry pomysł :) ja mam właśnie problem z prezentem dla taty, może wykorzystam Twój pomysł. Mamie za to kupiłam wok żeliwny http://www.smakprostoty.pl/tao-wok-zeli ... wa-o-30-cm bo bardzo lubi gotować i ma chyba już wszystkie możliwe garnki i patelnie, dlatego zdecydowałam się na wok. Mam nadzieję, że prezent będzie trafiony :)
babuszka
 

Prezent ;)

Postprzez Dżastaa » 19 lis 2012, o 23:18

Zbliżają się święta i już teraz zastanawiam się co kupić mojemu chrześniakowi :)
Nie mam dziecka, i szczerze powiedziawszy średnio orientuję się na jakich etapach czym dzieci się bawić lubią ;)
Znalazłam matę interaktywną , i wydał mi się to dobry pomysł na prezent !
Aleee żeby nie popełnić gafy wolałabym upewnić się najpierw od bardziej ' doświadczonych ' co sądzicie na ten temat. Mój chrześniak w grudniu skończy 8miesięcy ;)

Idealna kobieta to taka, która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca...

Obrazek
Avatar użytkownika
Dżastaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 18:57

Re: Prezent ;)

Postprzez ivetka251 » 19 lis 2012, o 23:35

To zależy od wielu czynników, np. od sytuacjo materialnej rodziców Twojego chrześniaka jak i od tego czy ma starsze rodzeństwo. Bo jeśli ma rodzeństwo, to zapewne ma dużo zabawek i ciuszków po nim- a to utrudnia sprawę :)

Nie można mieć wszystkiego. Każdy wybór jest kompromisem. Na tym polega trudność życia.
Avatar użytkownika
ivetka251
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 23:11

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez belle_rose » 20 lis 2012, o 15:41

Jeśli chodzi o pomysły na prezenty z różnych okazji, to najlepiej chyba znaleźć jakiś dobry magazyn dla kobiet i tam poszukać inspiracji. Polecam!
:D

Ostatnio edytowano 30 lip 2013, o 15:03 przez belle_rose, łącznie edytowano 1 raz

belle_rose
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 15:30
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]