PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: prezent dla chłopaka na walentynki

Postprzez Hosenka » 11 lut 2013, o 17:59

oooo fajne :> ciekawe czy mojemu też by się spodobało. my na weekend dopiero świętujemy :happy

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: prezent dla chłopaka na walentynki

Postprzez anastasja » 13 lut 2013, o 00:50

Koniczynka ładna, ale ja wiem, czy to dobry prezent dla faceta. To ja już wolę sprawiać jakieś praktyczniejsze prezenty ;) Ewentualnie może być coś symbolicznego, ale bardziej spersonalizowanego.
Avatar użytkownika
anastasja
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 00:57

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez glamour » 13 lut 2013, o 10:47

kinia66 napisał(a):Dziewczyny co powiecie na taki prezent dla mężczyzny z okazji walentynek? Jest to Kamasutra przepięknie wydana i teraz jest ona na topie.


Jestem jak najbardziej ZA! zobacz co znalazłam : http://allegro.pl/show_item.php?item=3019728108 . Ten sam album, ale w obniżonej cenie ;) I to z uroczym gratisem - pendrive 4GB
glamour
 

Re: prezent dla chłopaka na walentynki

Postprzez helka » 13 lut 2013, o 15:28

kurcze blade, odwieczny problem, a jutro walentynki! I co ja mam kupić? :serca
helka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 21:45

Re: Prezent ;)

Postprzez bettti86 » 14 lut 2013, o 13:30

najlepiej chyba kupić w prezencie zabawki lub taką markową odzież bo ona wiadomo jest niezbędna, a rodzice i tak maja wiele wydatków związanych z przyjściem dziecka na świat ;) z resztą te ciuszki są takie śliczne, że nie sposób się nawet im oprzeć i nic nie kupić :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Prezent ;)

Postprzez BarbaraLas » 15 lut 2013, o 12:08

bettti86 napisał(a):najlepiej chyba kupić w prezencie zabawki lub taką markową odzież bo ona wiadomo jest niezbędna, a rodzice i tak maja wiele wydatków związanych z przyjściem dziecka na świat ;) z resztą te ciuszki są takie śliczne, że nie sposób się nawet im oprzeć i nic nie kupić :P

Jaz nam coś takiego http://for-kids.com.pl/ i tu jest multum zabawek i akcesoriów albo coas innego gdzie też meble i zabawki dają (tzn sprzedają) http://baby-design.com.pl/. Milusie rzeczy więc mogę polecić
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: prezent dla chłopaka na walentynki

Postprzez bikini » 15 lut 2013, o 12:30

Pomysł na prezent znajdzie się zawsze :). Wystarczy wybrać się na zakupy, albo pobuszować po internecie. Na pewno nas coś natchnie :)
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez sabcia56 » 16 lut 2013, o 00:30

myślę, że dobrym rozwiązaniem jest kupienie oryginalnej koszulki. dopasować tekst do osoby i można komuś naprawdę poprawić długotrwale humor. takie propozycje ciekawych t-shirtów mają na www.megakoszulki.pl. poza tym prezent nie zmusi nas do sporych wydatków, a to jego duży plus:)
sabcia56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:39

Re: Prezent ;)

Postprzez Dorota67 » 16 lut 2013, o 20:25

Ja dzisiaj miałam masakra normalnie! Biegałam i szukałam zabawki dla chrześniaka swojego chłopaka. heh. zabawki 160zł..100zł 90zł.. maskra..i to takie ze ani ja ani dziecko nie chcielibyśmy się tym bawić..totalna porażka. Te preznety to jednak przesada. Już woodke taniej się kupuje jak się do kogoś idzie. Dzieci to jednak złoty interes dla sprzedawców.
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Prezent ;)

Postprzez BarbaraLas » 16 lut 2013, o 20:28

I co w końcu kopiłaś, co?
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: Prezent ;)

Postprzez Dorota67 » 16 lut 2013, o 20:33

no nic nie kupiłam. kupie prze allego. Wiadomo standard
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Prezent ;)

Postprzez BarbaraLas » 16 lut 2013, o 20:40

No co ty mówisz.... Daj spokój. allegro..fuj
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: Prezent ;)

Postprzez bajaderka » 16 lut 2013, o 23:43

Przede mną też wizja kupna prezentu. Ceny są naprawdę przerażające. Za taką samą kasę którą wydałam na ostatni prezent dla swojej chrześniaczki, kupiłam sobie ostatnio 4 bluzki. Masakara.
Btw, czemu allegro fuj?
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Prezent ;)

Postprzez Amaretto » 17 lut 2013, o 18:19

A może dobrym prezentem będzie zegarek dzieciecy: http://www.zegarek.net/zegarki-dzieciec ... 7,0,0.html Jeśli wybierzesz wesoły i kolorowy dzieciak na pewno będzie się cieszył ;) Ja ostatnio sprawiłam zegarek swojej chrześnicy z okazji komunii., Postawiłam na tradycję. Będzie miała pamiątkę.
Amaretto
 

Re: Prezent ;)

Postprzez bajaderka » 19 lut 2013, o 00:23

Zegarek to może w przyszłości, teraz potrzeba trochę innych prezentów ;) Chrześnica ma pół roku :)
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Prezent ;)

Postprzez Amaretto » 19 lut 2013, o 17:38

Oj to malutka :D Może jakieś ciuszki,,, albo misia ;)
Amaretto
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez gacia88 » 20 lut 2013, o 13:13

kamasutra to świetny pomysł i prezent ewidentnie dla dwojga ;) w zeszłym roku taki sprezentowałam :) w tym roku również prezent dla nas oboje - wyjazd za granicę :) udało mi się tanio go załatwic, bo szperałam w internecie i szukałam promocji :) w lutym wiele gratisów dla dwojga :) np. bilety zamówiłam w niskiej cenie plus zniżka na rezerwacje biletów :) możecie jeszcze skorzystac bo do końca lutego to działa :)
gacia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 12:59

książka jako prezent?

Postprzez lauralady » 20 lut 2013, o 17:18

Witajcie,
Lubię czytać ebooki i nie chwaląc się czytam dużo.
Sama przeczytałam dość dużo książek i postanowiłam że napiszę swoją książkę (ebook)
I tak się stało.
To ebook do czytania z gatunku fantastyka/romans/science-fiction
Jak lubisz czytać takie rzeczy to ci się spodoba.
To książka dla kobiet bo jest w niej dużo o miłości ale mężczyźni też mogą ją czytać. Jest też w niej dużo fantastyki jak ktoś lubi czytać taki gatunek to na pewno mu się spodoba.
Akcja książki dzieje się współcześnie.
Dwoje młodych ludzi poznaje się i nie oczekiwanie zakochuje w sobie.
Jednak dziewczyna w której zakochuje się główny bohater nie jest zwykłą kobietą. Skrywa ona przed nim pewien sekret, który może zagrozić tej miłości.
Dodatkowo jej najlepsza koleżanka jest zazdrosna o jej ukochanego.
A co za tym idzie planuje zemstę.
Co z tego wyniknie zobaczcie sami.
W książce trochę się dzieje więc myślę że wam się spodoba
Mogę dać okładkę/ilustrację/screen książki np. 2 strony byście zobaczyli o czym jest.
Cena ebooka atrakcyjna i nie za wysoka, nie jak w sklepach 20-30 zł
tylko normalna korzystna cena tak by każdy był zadowolony
Masz pytania pisz lauralady(malpa)vp.pl
:polska
lauralady
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 17:17

Re: Prezent ;)

Postprzez roxxy681 » 22 lut 2013, o 12:10

Nawet się nie obrócimy i już będzie maj i kolejne komunie, a co za tym idzie szukanie prezentów. Mnie w tym roku szykują się dwie. Jestem przerażona, bo nasłuchałam się, że standardem są quady i laptopy:/
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Prezent ;)

Postprzez bikini » 22 lut 2013, o 15:55

Takiemu maleńkiemu dziecku najlepiej kupić jakiś ciuszek lub zabawkę odpowiednią do wieku. Innego pomysłu nie mam :)
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Jaki prezent dla męża?

Postprzez Kasia75 » 24 lut 2013, o 00:04

Zastanawiam się co kupic mężowi na 40 urodziny. Interesuje się motoryzacją, windsurfingiem, grami komputerowymi, różnymi gadżetami. Pomóżcie ;)
Kasia75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:37

Re: Jaki prezent dla męża?

Postprzez Kostek » 25 lut 2013, o 15:21

Jaki budżet przewidujesz na ten wydatek?

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08

Re: Jaki prezent dla męża?

Postprzez paula » 25 lut 2013, o 15:42

ja proponuję spytać męża. Bo my kobiety często kupujemy jakieś fajne prezenty (np. książki, perfumy itd) a facet nie do końca się z tego cieszy.
Ja kupiłam rok temu mojemu facetowi łańcuszek z Apartu. Prześliczny, bardzo ładny splot, nie za długi, nie za krótki. Ale cóż z tego jak on go nosi tylko na specjalnie okazje?! Dałam za łańcuszek 200zł a on zamiast do pracy go nosić (pracuje w skarbówce więc spokojnie mógłby go nosić dziennie) to mówi że go szkoda.. :D
także w tym roku zapytałam go co by chciał. Prócz tego co chciał to dokupiłam mu perfum (z firmy FM, nr 300, zapach mmmm ;)) i zrobiłam kartkę sama. Prezent moim zdaniem bardziej trafiony niż ten łańcuszek ;P
choć bardzo lubię jak przy mnie ma założony ten łańcuszek albo gdy nie ma koszuli i ten łańcuszek jest na jego szyi ;)
paula
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez vicky0019 » 27 lut 2013, o 16:34

Właśnie idą święta Wielkanocne i w związku z tym myślę nad prezentem dla pracowników - myślicie, że karty żywieniowe będą dobrym pomysłem?

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez leonka » 27 lut 2013, o 20:33

jak dla mnie, jeżeli znamy drugą osobę i chcemy kupić coś spersonalizowanego, co zostanie na lata zawsze dobrym wyborem jest książka. "Ksiegarniawarszawa" jest niezła, tanio i duży wybór.
tylko niech to nie będą używane książki! chyba, że jakieś starocie z antykwariatu, bo ktoś jest fanem ;]

Ostatnio edytowano 2 paź 2013, o 11:58 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
leonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 20:30
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]