PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez kilofka » 25 lis 2010, o 00:43

Nowa bielizna dla mnie, żeby moje kochanie było zadowolone w sypialni a dla niego auto sterowane radiem :)
kilofka
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez koperkowa » 26 lis 2010, o 10:30

własnoręcznie zrobione prezenty są najlepsze,po co komuś 5 par skarpetek czy kolejna piżama?
koperkowa
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Cara » 30 lis 2010, o 14:45

kilofka napisał(a):Nowa bielizna dla mnie, żeby moje kochanie było zadowolone w sypialni a dla niego auto sterowane radiem :)



haha, rozwalilas mnie tym autkiem:)Ale sama się zastanawiałam, czy nie zrobić takiego prezentu mojemu chłopakowi:
http://www.koronka.pl/obsessive-lolly-kostium.html

Co sądzicie?:D
Cara
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez ireth » 30 lis 2010, o 23:26

Ja zwykle obdarowuję bliskich książkami albo alkoholem. Jeśli chodzi o ubrania: ciężko trafić w dokładnie to co się komuś spodoba. Nawet jeśli tego kogoś się zna. Więc co prawda swojej lepszej połowie mogę kupić bieliznę bo i tak będzie w niej chodzić ;) Ale już bratu nie kupię koszulki - bo być może nie spodoba mu się odcień albo przeszycie :)
ireth
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Justynka108 » 1 gru 2010, o 10:20

kilofka miała super pomysł!!!
Bielizna dla mnie, żeby moje kochanie było zadowolone w sypialni!
Dla mnie rewelacja...
http://zlototegoswiata-justyna.blogspot.com/
Justynka108
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Cara » 1 gru 2010, o 16:55

ireth napisał(a):Ja zwykle obdarowuję bliskich książkami albo alkoholem. Jeśli chodzi o ubrania: ciężko trafić w dokładnie to co się komuś spodoba. Nawet jeśli tego kogoś się zna. Więc co prawda swojej lepszej połowie mogę kupić bieliznę bo i tak będzie w niej chodzić ;) Ale już bratu nie kupię koszulki - bo być może nie spodoba mu się odcień albo przeszycie :)


No tak, ciężko jest kupić dobre ubranie. Tym bardziej, że mimo, iż będzie na kogoś pasowac, to może się po prostu nie spodobac. No ale z bielizną chyba nie ma aż takiego problemu. Nawet gdy nie będzie w naszym guście, to możemy ją od czasu do czasu brać, hehe:)
Cara
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez kredka » 3 gru 2010, o 11:35

Kupując prezenty na święta mam na uwadze to żeby były też praktyczne i dana osoba w jakimś tam stopniu ich potrzebowała. W te święta mamie planuję kupić stylowy, ciekawy, bardzo ładny czajnik elektryczny z taki wzorkiem w listek, w kolorze zielonym i białym od Savion. Tacie też już wiem co kupię - będzie to porządna maszynka do golenia i małe słuchawki, żeby mógł sobie słuchać muzyki na swoim mp4 (niedawno sobie sprawił, a słuchawek jeszcze nie ma). Reszcie bliskich nie wiem jeszcze co kupię;)
kredka
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez lenamagda » 17 gru 2010, o 13:35

Dziewczyny, odkrylam fajny prezent :)


Jeśli macie dużo zdjęć z swoim chłopakiem można zamówić taką mozaike ( miniaturki tych zdjęć składają sie na jeden obraz widoczny z daleka) Efekt jest kapitalny. Ja zamówiłam natreść zmieniona przez moderatora i jestem bardzo zadowolona :):)

proszę nie spamować
lenamagda
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez kredka » 14 sty 2011, o 14:24

Myślę, że skoro jest to typ chłopczycy to pewnie to dość niesforna dziewczynka, której spodobają się sanki, albo jakieś jabłuszko do jeżdżenia na śniegu, czy coś w tym stylu. Sanek mają dużo na kamai.pl, niedrogo można tam kupić takie drewniane sanki, jak za czasów mojego dzieciństwa:). Myślę, że to fajny prezent, tym bardziej w zimie:).
kredka
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez monia81 » 17 sty 2011, o 12:42

ja przed świętami trochę szperałam w internecie i trafiłam na fajną stronkę z aukcjami pogrosiku.eu - po zarejestrowaniu się przesłali mi ciekawą ofertę i to za darmo!
monia81
 

Re: co na prezent??

Postprzez monia81 » 17 sty 2011, o 12:45

jeżeli szukacie tanich i ciekawych prezentów sprawdźcie serwis z aukcjami treść zmieniona przez moderatora- ja byłam pod wrażeniem, bo można tam tanio kupić praktycznie wszystko. Po zalogowaniu wysłali mi też ciekawą ofertę


Proszę nie spamować
monia81
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 15:54

Moim zdaniem fajnym pomysłem na różnego rodzaju okazje są koszulki ze śmiesznymi nadrukami lub napisami. Są praktyczne, a do tego na pewno osoba obdarowana na pewno się ucieszy. Na stronie fiberya.com jest mnóstwo tego typu t-shirtów z grafiką na różne okazje, także wydaje mi się, że to prosty sposób na udany prezent.
dione
 

Re: co na prezent??

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 16:01

Właśnie zbliżają się urodziny mojej przyjaciółki i też zastanawiam się, co jej kupić. Gadżety kuchenne na pewno odpadają, ale zastanawiam się nad taką poduszką: treść zmieniona przez moderatoraNa pewno rzecz praktyczna, a do tego wygląda bardzo słodko. Jak myślicie? Nadaje się ona na prezent?


Proszę nie spamować
dione
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez justyna1981 » 21 sty 2011, o 18:13

Jeśli to facet to tutaj znajdziesz coś zajebistego http://www.prezentdlaniego.com/
justyna1981
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez naughty_girl » 7 lut 2011, o 11:47

ja teraz na walentynki planuję coś naprawdę wyjątkowego :) on zawsze spełnia moje marzenia a ja mu daję jakieś drobiazgi, więc teraz się postaram na maxa :) moj kochany pilot dostanie ode mnie lot szybowcem http://prezentokracja.pl/Lot_szybowcem/produkt.html, ale nic sie nie bedzie spodziewal bo dostanie koperte z bonem ;) ale jest sprytna :)
naughty_girl
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez naughty_girl » 7 lut 2011, o 11:49

ja teraz na walentynki planuję coś naprawdę wyjątkowego :) on zawsze spełnia moje marzenia a ja mu daję jakieś drobiazgi, więc teraz się postaram na maxa :) moj kochany pilot dostanie ode mnie lot szybowcem treść zmieniona przez moderatora, ale nic sie nie bedzie spodziewal bo dostanie koperte z bonem ;) ale jest sprytna :)

proszę nie spamować
naughty_girl
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Bonanza » 7 lut 2011, o 17:19

hah, ja myślę zafundować dziewczynie skok na bungee albo ze spadochronem, doradźcie co lepsze?
i jeszcze jakie perfumy ładniejsze? Gianfranco Ferre czy Kenzo? Bo jest na nie promocja w superpharmie
Bonanza
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Mandragora » 8 lut 2011, o 00:04

Ja najczęście staram się kupić jakąś ciekawą ksiązkę. W zależności od upodobań. Swojemu chłopakowi obecnie na walentynki kupiłam na przykład ksiązkę z pogranicza mrocznej fantastyki. On lubi takie klimaty a wspominał ze chce właśnie "Dżozefa" jakuba Małeckiego to dostanie. Grunt to wsłuchiwac się w to co mówia inni i wyłuskiwac takie perełki dla siebie wtedy łątwiej dobrac prezent :)
Mandragora
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez babuszka » 9 lut 2011, o 14:52

natrafiłam na ten artykuł treść zmieniona przez moderatora i uwierzyłam w to, że jeszcze kiedyś polecę balonem, najchętniej z mężem ;-)

proszę nie spamować
babuszka
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez margaretka » 18 mar 2011, o 17:24

A ja polecam w prezencie EMOCJE;) W zeszłym mój chłopak miał urodziny. wszyscy dali mu oczywiście jakieś książki, płyty itp. bzdety, a ja kupiłam mu jazdę Subaru po torze wyścigowym treść zmieniona przez moderatora Powiem tylko, że dłuuuuuuggggggooooooo mi dziękował :fallinlove :fallinlove

proszę nie spamować
margaretka
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez dzo » 24 mar 2011, o 14:43

dziewczyny będę matką chrzestną małego chłopczyka i idę na chrzciny za niedługo co mam mu kupić ? :?:
dzo
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Ossa » 31 mar 2011, o 13:34

Kurcze, ja jestem niewierzaca, wiec sie nie znam, ale sama bylam ochrzczona, to dostalam wtedy od chrzestnych taki obrazek swietej rodziny - tzn taka wypukla jakby rzezbe w ramca i z tylu jakis ladny tekst przez nich napisany.. Np ale nie wiem teraz to inne czasy moze i komputery sie kupuje :P hmmm a moze jakis lancuszek z wisiorkiem-krzyzem albo matka boska? -to z kolei od mamy chyba wtedy dostalam. Mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam :)
Ossa
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez aura » 28 kwi 2011, o 16:44

Jeżeli chodzi o prezenty dla bliskich naszym sercu kobiet, to wydaje mi się, że idealnym prezentem jest wyjazd do SPA. Na pewno każda byłaby zadowolona z weekendu np. w Hotelu Głęboczek, gdzie jest sporo ciekawych zabiegów. Powiem szczerze, że również takim prezentem bym nie pogardziła ;)
aura
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez babsko » 19 maja 2011, o 23:44

Tez mam teraz zagwozdkę, co kupić Mamie na 26-go. Najprawdopodobniej skończy się na książkach:). Bo to dla mojej czytającej Mamy najlepszy prezent. Dostanie w tym roku 2 części sagi Gutowskiej-Adamczyk "Cukiernia pod Amorem". Może dokupię jakiegoś kwiatuszka w doniczce...
babsko
 

CO KUPIC NA DZIEN MATKI

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 15:17

CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE CO KUPUJECIE SWOJEJ MAMIE??
agusnysa
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]