PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Prezent dla koleżanki na ślub

Postprzez WielkiZbyszek » 10 kwi 2013, o 14:09

SPAM takie da plus coś jeszcze do domu :D

Ostatnio edytowano 25 lip 2013, o 11:03 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
WielkiZbyszek
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 15:50

Re: Ekskluzywny prezent

Postprzez oena472 » 14 kwi 2013, o 13:21

vicky0019 napisał(a):
Dorota67 napisał(a):hahah dziewczyny no musicie zobaczyć:D nie wiem czy się śmiać czy płakać.. takie rzeczy to pewnie nastolatki noszą:D http://seksybielizna.pl/Bielizna-Nocna/Charlotte-koszula-nocna.html o boże:D no dobra, kurcze..hmm a może faktycznie teraz tak się nosi? musicie wyrazić swoja opinie:D


Wolę raczej coś takiego jak tutaj mają.


łohohooo :D
co to za wdzianko :D czy w ogole ktos cos takiego nosi ?!
to co vicky zaprezentowała wygląda o niebo lepiej :D Obrazek
oena472
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:38

Re: prezent dla chłopaka na walentynki

Postprzez robimyinternety » 16 kwi 2013, o 10:44

Otóż to – pomysł znajdzie się zawsze, wystarczy się po prostu zastanowić czego mu potrzeba (bo nie oszukujmy się, panowie zdecydowanie wolą praktyczne prezenty ;)). Albo czego potrzeba i nam i im, np. ja tak jak sat107 lubię trzydniowy zarost, więc na pewno przy najbliższej okazji (niekoniecznie na walentynki bo do tych jeszcze daaaleeeko), będzie to golarka do brody, z takim regulowanym trymerem, że facet może właśnie taki kilkudniowy zarost utrzymywać, nie musi się golić na gładko :) ale to oczywiście już trochę większy wydatek, więc jak macie mniejszy budżet, to zastanówcie się np. nad piersiówką, scyzorykiem, albo gadżetem do auta – to się zawsze przydaje :D
Avatar użytkownika
robimyinternety
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 10:36
Lokalizacja: Mielno

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez kasia.lm » 24 kwi 2013, o 16:38

Książka na prezent? - uważam, że to dobry pomysł. Ja osobiście bardzo lubię czytać, zatem jak komuś również czytanie sprawia przyjemność to uważam, że prezent będzie trafiony. :)
kasia.lm
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez jadwinia » 25 kwi 2013, o 21:34

książka jako prezent? - Oczywiście :D przynajmniej wiem, że mnie to by ucieszyło ;p i mam wielu znajomych, którzy są molami książkowymi i uwielbiają czytać .... Wiadomo, dawać co roku komuś książkę na urodziny, to już szczyt lenistwa, ale raz na jakiś czas - czemu nie ... ;)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez WielkiZbyszek » 29 kwi 2013, o 12:28

Moja siostra niedugo rodzi. z mężem sie zastanawialiśmy co może chcieć szczęśliwa, młoda i nowoczesna mamuśka :D,
narazie mamy na oku to http://www.2future.pl/Produkt/650/whycr ... u_dziecka_
co o tym sądzicie :D? Może jakieś mamy się wypowiedzą :D
WielkiZbyszek
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 15:50

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez dobroslawa » 29 kwi 2013, o 14:07

To nie jest dobry pomysł, kupcie raczej elektryczną nianię, żeby mamuśka nie musiała się stresować, kiedy wyjdzie wieszać pranie albo do łazienki. Innym fajnym pomysłem jest nosidło na dziecko, do którego można wsadzić 4 miesięcznego niemowlaka i zabrać np wygodnie na zakupy albo na wyprawę górską:) Nie polecam w ogóle grających gadżetów, bo niemowlęta są niespokojne, kiedy słyszą wysokie drażniące dźwięki.
Jak ja urodziłam, dostałam łóżeczko z pościelą i to był bardzo przydatny prezent, służy jeszcze córce, a może posłuży jeszcze kiedyś jednemu maluchowi.
dobroslawa
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Biopiekno_pl » 29 kwi 2013, o 14:08

A nie lepiej kupić siostrze coś wyjątkowego? Coś tylko dla niej. Po porodzie będzie potrzebować nieco czułości i czasu na wrócenie do formy. Może coś do pielęgnacji ciała? Balsam do ciała w kostce Orientana.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez dobroslawa » 29 kwi 2013, o 14:14

To niezły pomysł z balsamem, ale takich prezentów raczej powinna oczekiwać od męża:D
dobroslawa
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez tasiaka » 30 kwi 2013, o 16:20

Jakiś prezent tylko dla mamy to dobry pomysł. Po porodzie wszyscy "rzucają się" na dziecko z prezentami i uwagą a matka, która wykonała tytaniczną pracę nie może liczyć nawet na zapytanie jak się czuje, jak sobie radzi.
Prezent tylko dla niej, może jakiś masaż? Chwila relaksu i odprężenia i bezcenne chwile dla taty i dziecka :)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Co im kupić, za ile?

Postprzez gabriela494 » 8 maja 2013, o 13:53

Witam :)

Za miesiąc mój kuzyn bierze ślub. Wybrał mnie abym była światkiem, drugim jest brat panny młodej. I tu nasuwa się pytanie, jaki prezent im dać a przede wszystkim za ile? Ustaliliśmy, że kupimy jeden wspólny. Mam 19 lat i nie pracuję jeszcze więc dlatego tak zastanawia mnie jaka powinna być cena. Proszę o pomoc :) Młodzi nie pochodzą z jakichś niesamowicie bogatych domów, oboje są z małych miejscowości.

Tylko mnie nazywa kochaniem ,to mój teren pod jego ubraniem.
gabriela494
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 22:39

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez fistaszka » 8 maja 2013, o 21:59

ej, bo ktoś tam pisał, że obrazki z paperworks.pl dziecinne? a mnie się właśnie podobają jako prezentowe :D serio tak jest czy mam inny gust po prostu? :D

Ostatnio edytowano 14 maja 2013, o 11:44 przez fistaszka, łącznie edytowano 1 raz
fistaszka
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 00:16

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez majkaa » 8 maja 2013, o 22:08

dzien matki lada dzień.... kupiłam już prezencik :)
składałóam zamówienie z avonu i ... podeszłam do mamy, pokazałam jej katalog i mówię:
mamuś... koleżanka pyta się który jest lepszy, biały czy czerwony (little dress), a że miałaś już oba, dlatego pytam Ciebie, odpowiedziała że czerwony.
także takim o to sposobem mam prezent niespodziankę i wiem, że udany, do tego kwiatki, bo mama uwielbia i już :) ObrazekObrazekObrazekObrazek
majkaa
 

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez kanto » 10 maja 2013, o 13:41

Ja byłam świadkową 2 razy i nic nie kupowałam, chyba najlepiej dać kopertę. Ja dałam 600zł parę lat temu, nie wiem ile teraz się daje, ale to chyba zależy od zamożności, nikt się nie będzie po tobie spodziewał ze dostanie 1000zł w kopercie:)

Buty damskie kocham najbardziej!
kanto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 17:29

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez roxxy681 » 10 maja 2013, o 15:36

Standardem jest dawanie prezentów lub pieniędzy, które mniej więcej pokrywają koszt jaki wydała para młoda jedną osobę/parę na weselu, czyli na tzw 'talerzyk'. Jest to zwykle koszt rzędu ok 150 złotych od osoby. Zapewne para młoda zdaje sobię sprawę na temat Twojej sytuacji. Ja osobiście idąc na wesele do znajomych w Twoim wieku bez partnera, wolałam dać prezent i wino, zamiast takiej sumy pieniędzy. Prezent wyglądał ładnie i służy im do dziś. Był to zestaw dużych kieliszków do wina z Ikeii, wydałam na nie około 100 złotych.
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez ewanowa » 10 maja 2013, o 17:09

Też już mam zakupy na dzień matki za sobą :D cieszę się że z tego bo zawsze na ostatnią chwilę wszystko zostawiam a potem mam kłopot ;/ ale mogę Wam polecić sklep SPAM, można znaleźć wiele super rzeczy ! :)

Ostatnio edytowano 11 maja 2013, o 10:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ewanowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 maja 2013, o 17:04

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez gabriela494 » 10 maja 2013, o 22:13

Dzięki :)

Tylko mnie nazywa kochaniem ,to mój teren pod jego ubraniem.
gabriela494
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 22:39

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez majowy84 » 11 maja 2013, o 07:13

gabriela494 napisał(a):Dzięki :)


Nie przejmuj się jak cię ocenią, bo przecież cię znają i wiedzą w jakiej jesteś sytuacji. Sprubuj ustalić coś z drugą stroną, jeśli będą zbyt duże rozbieżności finansowe między wami to "podarujcie" prezenty osobno.

Obrazek
Sklep z bielizną polskich producentów
www.sklep-datura.pl
Avatar użytkownika
majowy84
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 14:14
Lokalizacja: Pobiednik Wielki

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kolaboracja » 11 maja 2013, o 19:15

ja myślę, że raczej od drugiej kobiety, od męża może źle odebrać taki prezent;/może lepiej nie ryzykować?

dobroslawa napisał(a):To niezły pomysł z balsamem, ale takich prezentów raczej powinna oczekiwać od męża:D
Kolaboracja
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kolaboracja » 11 maja 2013, o 19:21

właśnie nie jest sprecyzowane dla kogo ten prezent:)pisze dla siostry, a pokazujesz dla dzidziusia;], najlepszym wyjściem jest kupić coś fajnego siostrze, coś co pozwoli jej lepiej się poczuć,wyglądać - mogą to być jakieś kosmetyki, a może być biżuteria, sukienka itp. nie musi być to coś drogiego, a na pewno miło jej będzie że to ona coś dostała a nie maluszek; dla maluszka (najlepiej było by wybadać sprawę czego nie ma/co by chciała) może pościel, śpiworek,tu polecam firmę feretti mają bardzo dobrej jakości, łóżeczko, elektryczna niania
Kolaboracja
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez tasiaka » 13 maja 2013, o 20:32

czasami zwykłe bilety do kina i voucher na kolację z mężem wystarczą a do tego "karnet" na opiekunkę do malucha w postaci siostry :)
Sama chętnie bym z czegoś takiego skorzystała :)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez tasiaka » 13 maja 2013, o 20:36

Wybrali Cię na Świadka to już duży zaszczyt, jeśli powierzyli Ci taką funkcję to znak że dobrze się znacie i oni znają Twoją sytuację a ty znasz ich upodobania. Nie weźmiesz przecież kredytu prawda? Może faktycznie jakiś przemyślany pięknie zapakowany prezent będzie najlepszym wyjściem?
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez bajaderka » 14 maja 2013, o 00:04

Też mi się wydaje, że raczej znają Twoją sytuację i nie będą mieć o nic pretensji. Może postaraj się po prostu dać tyle kasy, żeby pokryło koszty weselne i myślę, że będzie ok.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez tasiaka » 14 maja 2013, o 19:07

Autorko, czy będziesz również organizowała wieczór panieński?
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: książka jako prezent?

Postprzez bettti86 » 15 maja 2013, o 12:16

książka to super pomysł na prezent, trzeba tylko trochę znać gust kogos komu ksiązkę kupimy, ale z tym to chyba nie ma zbytnio problemu
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]