PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Sharlot » 19 gru 2011, o 17:56

Kociałek swietny pomysl:)
a ja w tym roku nie wysilalam sie juz tak na prezent dla mamy :) zamowilam jej blender z tej strony http://prezenty.swieta.wp.pl/ calkiem niedrogo i z szybka dostawa, przynajmniej jedno mam juz glowy:)
Sharlot
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Hania26 » 20 gru 2011, o 16:03

Ja tym razem postawiłam na ksiązki , perfumy i bieliznę. Co więcej bez wychodzenia z domu. Jeśli chodzi o ksiązki to muszę przyznać, że trochę bojkotuje ostatnio Empik przez to, że stał sie takim monopolistą. Ja zrobilam świetne zakupy na wysylkowa.pl http://wysylkowa.pl/ , perfumy dla chłopaka ( z powodzeniem mogę polecic Dolce.pl http://www.dolce.pl/), no i dla siostry kupuje bieliznę nocną, narzeka, ze nie ma to wybrałam jej jedną śliczną koszulkę od Kris Line http://www.krisline.com/category,sort,12.html ) Powodzenia :)
Hania26
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Sharlot » 20 gru 2011, o 18:54

u mnie na kazda okazje rodzina dostaje od mamy ksiazki:D najczesciej jakies powiesci albo podreczniki. Dlatego mamie kupilam to czego najbardziej potrzebowala, czyli w tym przypadku blendera:)
Sharlot
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Hakiruono » 21 gru 2011, o 13:06

Kociałek napisał(a):Ja w tym roku stawiam dla faceta na bardziej z serca i namalowałam nasz wspólny portret na płótnie ;)

W okresie świątecznym trochę zazdroszczę osobom ze zdolnościami artystycznymi, manualnymi bo wiadomo własnoręcznie zrobiony prezent jest unikalny, jedyny. U mnie takowych zdolności brak. Więc pozostaje zakup czegoś trafionego.:-)
Hakiruono
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kociałek » 22 gru 2011, o 23:53

może po świętach zrobię zdjęcie i się pochwale efektem pracy ;))
Kociałek
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez dzo » 23 gru 2011, o 09:43

pokaż pokaż :)
dzo
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Sharlot » 23 gru 2011, o 22:00

mozna jakies zamowienia u Ciebie robic? :D planuje cos takiego na rocznice rodzicow:) niestety nie mam zdolnosci manualnych i zawsze wiekszosc prezentow kupuje w sieci i zazwyczaj praktycznych, bo sama takie preferuje.
Sharlot
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Owocowa » 24 gru 2011, o 01:45

Ja już oczywiście kupiłam wszystkie prezenty, dziś pakowałam i nie mogę się doczekać kiedy je dam moim bliskim. Mojej siostrze kupiłam piękny, taki trochę etno szal i do tego błyszczyk Artdeco, taki, którego zawsze używa, więc przynamniej wiem, że będzie zadowolona. Mamie kupiłam książkę Hugo-Badera, bo jej miłośniczką reportażu, no a tacie - sweter. I tylko już czekam :):)
Owocowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 15:09

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Tusia » 26 gru 2011, o 21:08

oczekiwanie na reakcję z otrzymanych prezentów są równie emocjonujące jak ich kupowanie. :) Już po świętach, ale teraz można się prezentami cieszyć, no ja chyba tą Wigilię przez cały rok będę wspominać niemalże codziennie bo perfumy dostałam, na bank lolitką będę się codziennie psikać. Przy codziennej pracy na klawiaturze microsoftowskiej Wireless 2000 też. A i ksiązka towarzyszyć będzie mi codziennie bo dostałam kucharską z potrawami na 365 dni :D Udane prezenty, oj udane :)
Tusia
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez a_gatka » 27 gru 2011, o 21:28

a ja dostałam weekend w Kopenhadze ^^ juuuuupiiiii!!!
a_gatka
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Hakiruono » 28 gru 2011, o 11:49

Kociałek napisał(a):może po świętach zrobię zdjęcie i się pochwale efektem pracy ;))

Kociałek pochwal się, ja również chętnię poogladam i jak wspominałam wyżej troszkę pozazdroszczę. ;)
Hakiruono
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez sialala » 29 gru 2011, o 14:04

a_gatka napisał(a):a ja dostałam weekend w Kopenhadze ^^ juuuuupiiiii!!!

Ej no to gratulacje :D kiedy płyniesz? też sie chyba bujne :)
sialala
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 2 sty 2012, o 20:32

Najważniejsze,że prezent jest trafiony i tylko to się liczy:) A weekend w Kopenhadze to bardzo fajny pomysł,aż zazdroszcze:)
Sklep.Sambora_pl
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kociałek » 2 sty 2012, o 23:01

hmm. Pokażę Wam jakoś w następnym tygodniu, bo prezent już dany a zdjęcia nie zrobiłam, nieogarnięty człowiek ;pp

Tak w ogóle to jest typowy rysunek z zaznaczonymi jedynie cieniami.
Kociałek
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez aura » 5 sty 2012, o 18:00

Moim zdaniem dobrym prezentem dla mamy może być masażer do stóp. Z tego co widziałam, to w sklepie ...można znaleźć ciekawe. Mama na pewno będzie wdzięczna za to, że dziecko myśli o wypoczynku i relaksie swojego rodzica.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
aura
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Carlain » 31 sty 2012, o 12:17

Jak co roku o tej porze wraca temat walentynek i prezentów. Szczerze mówiąc mam juz dosyć serduszek i czerwonych pluszaków, szukam czegoś naprawdę wymyślnego i nieoklepanego. Niby dużo tego wszystkiego ale jednak trudno coś wybrać. Myślałam np. o wspólnej wycieczce na quadach albo o miłosnym wyznaniu w gazecie z naszym zdjęciem. Co o tym myślicie? Może macie fajne pomysły...

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Carlain
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez magda_25 » 31 sty 2012, o 23:30

wiecie co? przypomina mi się zeszłoroczny prezent od mojego chłopaka - który w ramach waleŃ tynków wręczył mi figurkę walenia i woreczek z kawałkami tynku... było to dość zabawne, przyznam - szczególnie, że dodatkowo dostałam dość ładny bukiet żółtych tulipanów. Aż się zastanawiam, co w tym roku wymyśli ;) Ogólnie, lubię takie prezenty, które są wyjątkowe i niesztampowe. Może wiersz dla mnie w tym roku napisze? hehe ;)To by było oryginalne :D
magda_25
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 1 lut 2012, o 13:48

No trzeba przyznać,że Twój prezent był naprawdę zabawny,ale nie wolicie czegoś bardziej romantycznego z okazji Walentynek? Powiedzmy kwiaty,biżuteria? Jak podchodzicie do tego tematu?
Sklep.Sambora_pl
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Sharlot » 7 mar 2012, o 12:53

dzien kobiet sie zbilza, wybralyscie sobie juz prezenty od swoich mezczyzn?:) mi sie ostatnio spalilo zelazko wiec mam nadzieje, ze dostane nowe :D http://prezent.wp.pl/podkategoria/prostyle,28.html
Sharlot
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez alasowka » 7 mar 2012, o 13:36

Cześć! :D
uwielbiam dawać prezenty, gorzej z wyborem czegoś odpowiedniego... :P Najważniejsze by trafić w gust danej osoby :D Myślę, że spokojnie mogę polecić drobiazgi z crazyshop! - to sklep internetowy. Zamawiasz do 13 za pobraniem i na drugi dzień paka jest na miejscu u Ciebie:D
..........


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
alasowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 12:24

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Sharlot » 8 mar 2012, o 00:09

zakupy przez internet to dosc wygodna opcja, bo zawsze w sieci mozna sobie poszukac czegos tanszego. Ogolnie wole zakupy w sieci - wiekszy wybor :) i zawsze mozna przeslac linka znajomemu z zapytaniem czy sie podoba:D
Sharlot
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 4 kwi 2012, o 09:58

Dlatego też warto znać gust tej osoby której chcemy kupić prezent. Biżuteria to bardzo dobry wybór,tym bardziej że w naszym sklepie masz spory wybór,wiec na pewno coś znajdziesz. Za nami Dzień Kobiet,ciekawe co dostałyście:)
Sklep.Sambora_pl
 

Prezent na imieniny, pomocy

Postprzez nightlife » 1 maja 2012, o 23:36

Dziewczyny mój chłopak za dwa tygodnie ma imieniny, a dwa tygodnie temu miał urodziny. Chciałam mu kupić bądź zrobić jakąś drobną niespodziankę bo nie dysponuje duża kwotą bo w maju mnóstwo rzeczy mi wypadło. Doradźcie coś, błaaaaaaagam!

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez dzo » 2 maja 2012, o 08:30

nightlife nie twórz nowych tematów bo na temat prezentów rozmawiamy tutaj
dzo
 

Re: Prezent na imieniny, pomocy

Postprzez tusia25 » 7 maja 2012, o 20:12

nightlife napisał(a):Dziewczyny mój chłopak za dwa tygodnie ma imieniny, a dwa tygodnie temu miał urodziny. Chciałam mu kupić bądź zrobić jakąś drobną niespodziankę bo nie dysponuje duża kwotą bo w maju mnóstwo rzeczy mi wypadło. Doradźcie coś, błaaaaaaagam!


ugotuj coś:) zrób kolacje romantyczna itp, może jakiś torcik prosty (biszkopt plus krem) i możesz mu kupić jakiś gadżet, ale taki który będzie tak naprawdę zabawką dziecięcą:) u mnie się to zawsze sprawdza:) możesz przejść się np do Toys"R"Us u nich są fajne rzeczy dla takich "dużych/małych chłopców", tylko on jest w Warszawie i Rzeszowie tylko...albo do jakiegoś innego, znajomego sklepu z zabawkami:)
tusia25
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]