Problem z dojściem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem z dojściem

Postprzez czekoladoweciatsko » 4 mar 2013, o 21:00

witam. mój pierwszy post. moje drogie panie, osobiście dla mnie to nie przeszkadza, ale ciekawi mnie jak "to". otóż. uczymy się z chłopakiem z jednej szkole, widujemy codziennie, ale w weekendy na dlużej. pozwalamy sobie na conieco. otóż są tylko wzajemne zabawy rączką. ostatnio wygladało to troche innaczej ponieważ miałam okres. ja dogadzałam mu a on bawił się moimi piersiami. trwało to chyba z godzine i nic, normalnie dochodzi w jakies 10 minut jak nie mniej. dla mnie to nie problem ale ciekawi mnie podłoże tego problemu. pare razy się prężył jakby miał już dochodzić, przyspieszałam tempa i cały czas nic. widać było, że chce eksplodować jednak nie mógł. czemu?
czekoladoweciatsko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 20:50

Re: Problem z dojściem

Postprzez tuptek84 » 4 mar 2013, o 22:37

może był zestresowany?:) albo świadomość okresu go hamowała:)
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: Problem z dojściem

Postprzez Karmelia » 5 mar 2013, o 12:22

Mógł być zmęczony, zestresowany, cokolwiek... A może większą przyjemność ma, gdy dotyka Ciebie tam.
Karmelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:08

Re: Problem z dojściem

Postprzez paula » 5 mar 2013, o 14:49

pamiętam że na początku też wmawiałam sobie że coś robię nie tak gdy mój facet nie potrafił skończyć. Ale szybko się nauczyłam że przecież kobieta też nie zawsze dochodzi prawda? Są dni kiedy w ciągu naprawdę kilku minut jestem w stanie skończyć, a są dni (jak w ostatnie 2 miesiące) w które w ogóle nie potrafię. Z czego to wynika to tak nie do końca wiem. Wydaje mi się że od zmęczenia, nastawienia itd. Musisz z nim o tym porozmawiać. Ale jeśli to się zdarzyło dopiero 1 raz to naprawdę nie masz się o co martwić :)
paula
 

Re: Problem z dojściem

Postprzez poziomkaa » 5 mar 2013, o 15:54

bardzo mądre slowa :) facet nie zawsze potrafi sprawić, by kobieta doszła, więc dlaczego zawsze ze wszystkich sił my mamy do tego dążyć? Zmęczenie u facetów też robi swoje.
poziomkaa
 

Re: Problem z dojściem

Postprzez czekoladoweciatsko » 5 mar 2013, o 19:54

dzięki dziewczyny :)
czekoladoweciatsko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 20:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]