problem z okresem

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

problem z okresem

Postprzez koteczek486 » 18 maja 2013, o 22:01

hej, czy ktos moze wie czy mozliwy jest okres bez krwawienia.
mam 18 lat i jestem dosyć drobną, szczupłą osobą, przez ostatnie pól roku schudłam z 51 do 47 kg. przez ten czas wszystko było w porządku, ale ostatnio mi sie okres spóźnia, a w czasie gdy powinien on występować pojawiła sie dziwna gęsta substancja, to nie śluz, wczesniej czegoś takiego nie było, zastanawiam sie czy to moze byłona macicy bez krwi, czy to mozliwe, czy to jakaś choroba? to nie ciąża,bo nie współżyłam. to sprawa dla ginekologa, ale nie mam mozliwosci sie wybrać w najbliższym czasie. czy ktos miał moze podobny przypadek lub wie coś o tym.?
koteczek486
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2013, o 21:55

Re: problem z okresem

Postprzez moniqueV » 19 maja 2013, o 18:40

koteczek486 napisał(a):hej, czy ktos moze wie czy mozliwy jest okres bez krwawienia.
mam 18 lat i jestem dosyć drobną, szczupłą osobą, przez ostatnie pól roku schudłam z 51 do 47 kg. przez ten czas wszystko było w porządku, ale ostatnio mi sie okres spóźnia, a w czasie gdy powinien on występować pojawiła sie dziwna gęsta substancja, to nie śluz, wczesniej czegoś takiego nie było, zastanawiam sie czy to moze byłona macicy bez krwi, czy to mozliwe, czy to jakaś choroba? to nie ciąża,bo nie współżyłam. to sprawa dla ginekologa, ale nie mam mozliwosci sie wybrać w najbliższym czasie. czy ktos miał moze podobny przypadek lub wie coś o tym.?


Miesiączka zawsze występuje z krwią. Ta dziwna, gęsta substancja może być wynikiem jakiejś infekcji... Jednak chyba najlepiej gdybyś wybrała się do lekarza.
moniqueV
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2013, o 18:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]