Problem z sukienka

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Problem z sukienka

Postprzez MlecznaCzekolada » 3 kwi 2013, o 13:27

Pod koniec maja kuzynka mojego partnera wychodzi za maz. Wiem, ze bedzie miala standardowa, biala suknie. Ja obecnie koncze remont kuchni i wpakowalam w to juz troche pieniedzy, wiec niezbyt stac mnie na zakup nowej sukienki. Do tego trzeba mlodej parze dac jakis mily prezent. Dawno tez nie bylam na czyims slubie i zastanawiam sie, czy ubierajac biala sukienke nie bedzie to troche nie na miejscu? Tak samo czarna? Nie sa wyzywajace, ale tez nie plyna po ziemi. Wiem, ze jest tutaj troche dziewczyn, ktore szykuja sie na swoje sluby, jakie jest Wasze zdanie?

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: Problem z sukienka

Postprzez AnaStazJa » 3 kwi 2013, o 13:34

Szkoda, że nie pokażesz zdjęć tych sukienek wtedy łatwiej by było ocenić ;) Tak to z opisu wydaje mi się, że nie powinno być to problemu. Sama na jednym weselu byłam w białej sukience. Odpowiednie dodatki do tego i wygląda ok, a wzroku od panny młodej też nie odwraca ;)
A z czarną to już w ogóle nie powinno być problemu. Kobiet w czarnych sukienkach mogę się założyć, że będzie tam od groma. :)
AnaStazJa
 

Re: Problem z sukienka

Postprzez MlecznaCzekolada » 3 kwi 2013, o 13:37

Mysle, ze w weekend nie bedzie problemu, zeby je wrzucic :) Dziekuje ;)

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: Problem z sukienka

Postprzez Hadassa » 3 kwi 2013, o 13:50

Popieram Anastazje ;) z czarną nie powinno być problemu... a biała.. dużo zalezy od tego jaka ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Problem z sukienka

Postprzez Madlen » 3 kwi 2013, o 14:17

ja muszę powiedzisć, że nie wyobrażam sobie innej kobiety w białej sukience oprócz panny młodej.. nie wiem może jestem staroświecka:) ale zawsze było tak że kolor biały zarezerwowany jest dla panny młodej.. osobiście bardzo bym się wkurzyła.. ale to zależy od osoby.. co do czarnej nie mam nic przeciwko:)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Problem z sukienka

Postprzez TwojaFantazja_com » 3 kwi 2013, o 15:58

Zgadzam się z Madlen. Kolor biały powinien być zarezerwowany dla panny młodej. Po prostu. Czarna sukienka jak najbardziej, ale biała??

www.twojafantazja.com

Profesjonalny internetowy sklep erotyczny. SexShop stacjonarny.
TwojaFantazja_com
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 15:37

Re: Problem z sukienka

Postprzez Żela » 3 kwi 2013, o 21:34

Zgadzam się z dziewczynami powyżej, białą odrzuć. Możesz spotkać się z nieprzyjemnymi spojrzeniami nie samej młodej, ale innych gości. Według mnie biały jest tylko i wyłącznie dla młodej. Ona powinna czuć się wyjątkowo. ;)
Ale czarna jak najbardziej. Sama za kilkanaście dni wybieram się na wesele i zakładam małą czarną. Klasyczna i do wszystkiego pasuje. ;) Czekam na fotki!
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]