Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez kinia66 » 11 kwi 2012, o 19:49

W sierpniu wychodzę za mąż cieszę się bardzo, ale mam pewien problem :/ w październiku ścięłam włosy, były bardzo zniszczone, ogólnie zawsze rosły mi szybko więc nie przejmowałam się, że nie odrosną. Ale niestety, od tamtego czasu urosły mi 3 cm… załamuję się powoli bo marzy mi się bujna fryzura tego dnia, są jakieś sposoby żeby szybciej rosły? A może lepiej je przedłużyć, jak myślicie?

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez no.nie.wiem » 11 kwi 2012, o 21:42

znam ten ból :(
z uporem maniaka zapuszczałam włosy na własny ślub i miałam wrażenie, że im bardziej chcę tym mniej rosną.
Gdybym mogła cofnąć się w czasie to... :) to chyba bym je przedłużyła :) jak sobie przypomnę ile się ojęczałam przed lustrem ... :lol:
no.nie.wiem
 

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez mycha25 » 11 kwi 2012, o 22:22

Do sierpnia to Ci te włoski raczej za wiele nie urosną,nawet jakbyś zaczęła coś na to brać.Myślę że najlepsze rozwiązanie to jednak to przedłużenie.Trochę kaski Cię to pewnie będzie kosztowało ale w końcu to Twój ślub i chcesz wyglądać pięknie i tak się czuć w takim dniu :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez jolanda1989 » 15 kwi 2012, o 18:57

Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.
jolanda1989
 

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Luisa » 22 kwi 2012, o 09:57

Masz pare mozliwosci, w aptece jest duzo suplementow diety, ktore pomagaja przyspieszyc wzrost wlosow, mozesz kupic tez specialny spray albo ampulki, tylko ostrzegam na efekty trzeba czekac przynajmniej 3 miesiace..
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Arturowa :) » 22 kwi 2012, o 10:40

Zostało już niewiele czasu, ale myślę, że powinnaś stosować kilka sposobów naraz. Jakiś suplement diety na pewno by pobudził cebulki włosów. Dodatkowo polecam olejek rycynowy. Mi po nim włosy zaczęły szybciej rosnąć i są dużo zdrowsze. Podobne dobre są też różnego rodzaju maseczki domowej roboty z drożdżami, np. żółtko jaja, drożdże, łyżke oliwy z oliwek i 2 łyżki właśnie olejku rycynowego. Włoski śa po niej super i podobno szybciej rosną, jęsli robi się to regularnie. Maseczke ja trzymam na włosach godzinkę ( ale można też w niej spać ), a potem zmywam ciepłą wodą i normalnie myję włosy szamponem. Warto sprobować ;)

A jeśli nadal włosy będą za krótkie, to chyba po prostu jedynym rozwiązaniem będzie przedłużenie włosów u fryzjerki .

" Nie nazywaj moich marzeń szaleństwem
jeśli sam, oprócz szarej rzeczywistości
nie masz nic więcej. "
Arturowa :)
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 22:01

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez reffina » 26 kwi 2012, o 15:31

No, olejek rycynowy faktycznie wzmacnia włosy, słyszałam też, że na brwi i rzęsy dobrze wpływa, chyba sama też muszę się skusić :).
reffina
 

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez burman69 » 13 maja 2012, o 11:48

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
burman69@wp.pl
burman69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 11:46

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Avlo_pl » 2 cze 2012, o 11:55

kinia66 napisał(a):W sierpniu wychodzę za mąż cieszę się bardzo, ale mam pewien problem :/ w październiku ścięłam włosy, były bardzo zniszczone, ogólnie zawsze rosły mi szybko więc nie przejmowałam się, że nie odrosną. Ale niestety, od tamtego czasu urosły mi 3 cm… załamuję się powoli bo marzy mi się bujna fryzura tego dnia, są jakieś sposoby żeby szybciej rosły? A może lepiej je przedłużyć, jak myślicie?



Jeśli zależy Ci na długich włosach w szybkim czasie to skorzystaj z zabiegu przedłużania włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Włosy staną się gęstsze i będą wyglądały bardzo naturalnie.
Avlo_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 09:59

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Wizaz_waw_pl » 13 cze 2012, o 20:28

Możesz próbowa łykac preparaty witaminowe. Mimo tego pewniejszy efekt bedziesz miała przy ich przedłużeniu. A co tam! Taka okazazja jest raz w życiu:)
Wizaz_waw_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 19:14

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez urszula5555 » 19 cze 2012, o 09:52

Życzę udanego ślubu. :drinkwine
urszula5555
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 09:42

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez nunkaa » 24 paź 2012, o 14:44

a próbowała któraś soku z cebuli na włosy. Tu: http://snapja.com/jak-przyspieszyc-wzrost-wlosow-garsc-porad jest napisane. Działa? nie bardzo mi sie cebula ta widzi ale jak miałaby pomóc;d
nunkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 14:42

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez MonikaKosmyk » 13 lis 2012, o 22:05

Odpowiednia żywność, dobry balsam do włosów, jak np. Capitavit balsam do włosów i mniej farbowania :knitting

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Misiek » 14 lis 2012, o 12:53

Można jeszcze wypróbować np. szampon nadający włosom objętości HB. Optycznie zwiększą objętość włosów tak, że będą wyglądały dużo lepiej. Oto ten produkt:

Obrazek
Misiek
 

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:31

Polecam domowy sposób a mianowicie maseczka z czarnej rzepy. Tarkujemy czarną rzepę na tarce na najmniejszych oczkach, z tego co uzyskamy wyciskamy sok i sok ten wcieramy w skórę głowy, włosy po tym rosną gęstsze i są zdrowsze i mocniejsze.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez zuzanka » 1 sty 2013, o 00:25

hej

a moze poprostu kupic cos takiego jak system secondhair? :drinkwine
zuzanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 2013, o 00:22

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez szinezek » 10 lut 2013, o 14:44

Ja polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak! wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)
Bardzo dyskretne, idealne ;)
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
Pozdrawiam
szinezek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 14:26

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:42

Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://vitero.pl/pl/p/Beauty-Formula-90-tabl./161
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Agnieszka » 16 lut 2013, o 00:19

Witaj
Nie załamuj się :-) Będzie dobrze :-)
Ja odkryłam (kilka lat temu) kolagen graphite na wypadające, słabe, cienkie i łamliwe włosy. Odbudowa trwała ok.3 miesięcy, ale udało się. Teraz polecam go wszystkim, obecnie moja mama stosuje.
Szczerze powiem, że to doświadczenie z włosami przyczyniło się do tego, że sprzedaję ten kosmeceutyk. Jak chcesz porozmawiać - zadzwoń 506 042 585
Agnieszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 00:08

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez karolinaciapa » 5 mar 2013, o 13:19

Też miałam problem z rzadkimi włosami i szczerze mówiąc, taka ich chyba uroda, jak się takie odziedziczy to nie wiadomo co się robi i tak efekt nie będzie dużo lepszy....:( Kiedy chcę poprawić sobie humor doczepiam sobie włosy na klipsy. Polecam www.clipandgo.pl sprzedawane tam włosy są naturalne na pewno.
karolinaciapa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 13:16

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez linkinpark » 14 mar 2014, o 19:07

hej

ja polecam wcierką do włosów jantar, kupisz ja na SPAM

Ostatnio edytowano 15 mar 2014, o 10:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
linkinpark
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 15:25

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez miraska » 29 gru 2016, o 22:17

Ja polecam zagęszczanie włosów mikrowłóknami! Sama nie spodziewałam się takiego efektu, ale to działa wręcz fenomenalnie! Próbowałam kilku różnych kosmetyków z mikrowłóknami ale najlepsze są według mnie te od luciano, a konkretnie seria Kmax

miraska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 22:15

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Karolka » 13 mar 2018, o 16:35

Jeśli ma sie niewiele czasu to chyba faktycznie trzeba sięgnąć po jakieś "sztuczne sposoby" zagęszczania włosów, ale ja osobiście preferuję bardziej naturalne metody. Zaczęło mi rosnąć bardzo dużo nowych włosów, gdy uzupełniłam niedobory witamin (w tym celu najlepiej zrobić badania krwi) i zmieniłam dietę na zdrowszą. Można tez próbować wcierek, np. z kozieradki albo picia drożdży.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez Oliwiera71 » 2 kwi 2018, o 19:03

Hej kochana. Też mam ogromny problem z włosami, wcierałam i brałam już dziesiątki preparatów. Po jednych lepiej po innych nie koniecznie. Obecnie jestem w trakcie kuracji (juz 3 miesiąc) suplementem diety firmy Nutrevo nazywa się chyba n-hair. Pytałam w aptekach i jeszcze go nie ma ale przez stronę można zamówić (wygogluj sobie). Efekty jak narazie super, włosy mam mniej łamliwe i urosły pięknie przez ten czas. Do tego co jakiś czas lubię zastosować naturalne wcierki np Jantar.
Oliwiera71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 kwi 2018, o 19:01

Re: Problem z włosami, Jak zagęścić włosy? .

Postprzez owlosach » 23 kwi 2018, o 11:40

Według mnie najlepiej przedłużyć. Nie musisz od razu decydować się na "trwałe" przedłużanie, ale za to możesz zagęścić swoje włosy metodą clip in. Dzięki temu na ślubie będziesz mieć bujną fryzurę, a po weselu możesz zdjąć doczepki, albo nosić je nadal, aż Twoje naturalne pasemka nie odrosną :D
owlosach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 11:54
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], naicanlessbloc4225, tourfiribo2631