Problem z za dużym biustem

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Problem z za dużym biustem

Postprzez Catherine » 2 cze 2013, o 15:13

Mam problem z dosyć dużym biustem , moze niektórzy powiedza "powinnaś się cieszyć, niektórzy w ogóle nie mają " ,ale ja nie potrafię, oczywiście mój chłopak zadowolony ale co z tego jak ja się czuję beznadziejnie i to est tak że jak grubne to wszystko w cycki idzie bo brzuch mam mniej wiecej płaski tyłek taki jak powinien być. Znacie jakieś sposoby żeby się pozbyć tak dużego biustu (75F) bo już mam problemy z kręgosłupem , w trakcie okresu jak chodzę przebiegnę kawałek to strasznie bolą.
Poradźcie coś odchudzić się mogę byle się go pozbyć !!
Idę w sobotę na wesele i jak zobaczylam jak wygląda mój biust w sukience to postanowilam cos z tym zrobić.

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: Problem z za dużym biustem

Postprzez Hadassa » 3 cze 2013, o 10:14

z tego co wiem, nie ma sposobu na schudnięcie na biuście...
moja siostra ma podobny problem, ale się po prstu do tego przyzwyczaiła..
a ma taki sam rozmiar jak Ty....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Problem z za dużym biustem

Postprzez Klarina » 6 cze 2013, o 15:43

No nie ma innej opcji jak zaakceptowanie takiego stanu rzeczy, bo nawet jakbyś chciała schudnąć, to pogorszysz sytuację - biust zacznie wisieć i to będzie niezbyt estetyczne. Bądź dzielna i akceptuj siebie :*

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Oli