Problematyczna dziewczyna z youtube

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Problematyczna dziewczyna z youtube

Postprzez Jednorazowo50 » 9 sty 2024, o 12:23

Tutaj trochę rantu o dziwnej dziewczynie która nienawidzi chlopczyc (pisze o tym często) i uważa że każda lesbijka w grach/serialach/filmach to "gruba chłopczyca feministka" I według niej zła reprezentacja


Heh, jestem tak bardzo psychicznie zmęczony ta sytuacja że piszę na forum... - może zechcecie przeczytać to z czym teraz się borykam
Jestem incognito- a to dość śmieszna sytuacja.
Więc możecie się śmiać.

Przepraszam za wszelkie błędy.

Od kilku dni mam dziwna dramę z jakąś dziewczyna która ma różowo włosa wróżkę Winx na profilowym w nicku ma "ice coś tam"


Napisała ona ponad 100 komentarzy o tym że nienawidzi chłopczyc, feministek i grubych ludzi.


A co najsmieszniejszwe w tym?


To wszystko dzieje się pod Szpitalem Tvn na ich kanale na YouTube.


Dziewczyna komentuje praktycznie każdy ich film.o szpitalu obrażając wszystko co się da (mówiąc wszystko chodzi mi o grupy społeczne)


Niechcący wdalem się z nią w kłótnie by odwaliła się od tych chłopczyc i teraz to się ciągnie za mną.


Myślę że powinienem udać się do psychologa czy coś. Normalna osoba by się tym nie przejęła.


Jedyne co ta dziewczyna toleruje "to dziewczęce lesbijki" i z jakiegoś powodu chce wytruć wszystkie chłopczyce
Nienawidzi też kobiet które nie noszą obcasów i się nie malują.
Jednorazowo50
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 sty 2024, o 12:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]