PROBLEMY Z CERĄ

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez hanka32 » 3 lis 2009, o 20:32

ellemmm a gdzie jeszcze mogę szukać tego żelu o którym piszesz i jaka jest jego cena? ;)
hanka32
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez anetka90 » 3 gru 2009, o 12:53

Witam,też jestem zainteresowana tym żelem. Ellemmm - podaj więcej szczegółów co do ceny i gdzie go mogę kupić.z góry dzięki:)
anetka90
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez anetka90 » 8 gru 2009, o 13:26

Ja w ciągu kilku ostatnich dniach stosuję Hialuskin.Lekarz mi to polecił,powiedział ze dobrze będzie nawilżać moją suchą cerę i poprawi jej wygląd.Czasem miałam uczucie podrażnienia,straszne to było,nie czułam się komfortowo.No i po prawie tygodniu jest na prawdę lepsza w dotyku.Nawet postać kapsułek nie jest taka zła bo w przeszłości nie lubiłam łykać pastylek:)
anetka90
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez anetka90 » 17 gru 2009, o 11:09

Czy ktoś ma podobne problemy z nawilżeniem skóry jak ja?czy ktoś stosował Hialuskin na wewnętrzne nawilżanie skóry?Ja biorę już kilkadziesiąt dni i czuć poprawę.
anetka90
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Varadero » 6 sty 2010, o 16:46

Ja też mam skórę problemową. Przetluszczjącą się z niedoskonałościami.
Ostanio testuję serię Vichy Normaderm - zobaczymy po miesiącu jak będzie, póki co jest masakra... :cry:
Varadero
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez jagoda » 16 sty 2010, o 13:05

znam ten ból ale od tylu lat mam problemy że straciłam juz motywacje i nie robie nic oprócz makijażu...
jagoda
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Marishka » 23 lut 2010, o 15:55

A spróbuj może avonowej serii Clearskin? Napewno pomoże Ci to trochę zmatowić i odświeżyć skórę, a przy okazji pozbędziesz się wyprysków... :kiss2
Marishka
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez jagoda » 23 lut 2010, o 20:39

ale mi naprawdę nie pomaga nic ja juz miałam wszystko co możliwe
jagoda
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez marta_wiga » 24 lut 2010, o 15:50

Miałam spore problemy z cerą i ciągle mam zastrzeżenia do niej. Kosmetyczka mi kiedyś poleciła żeby zamiast toniku przemywać twarz kwasem bornym - kupuje się roztwór 3% w aptece gotowy i nie drogi. U mnie się sprawdził.
marta_wiga
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez monia81 » 17 sty 2011, o 22:55

viki napisał(a):wydaje mi się, ze kosmetyczka raz w miesiącu to trochę przesada. Oczyszczać skóry nie wolno częściej niż co pół roku, w międzyczasie można chodzić jedynie na inne zabiegi, typu maseczki, masaże twarzy itp z tym ze masaże twarzy nie są wskazane dla cery przetłuszczającej się i problemowej, gdyż może spowodować nasilenie się tych objawów. Ja miałam podobne problemy ze skórą, mam cerę trądzikową i moja kosmetyczka Anna Zajdel zaproponowała mi właśnie oczyszczanie co pół roku po czym nakładała na skórę jakieś maseczki i efekty były widoczne. Teraz zaczynam zabiegi mikro dermabrazji, by pozbyć się śladów po trądziku. Profesjonalne zabiegi naprawdę dają efekty, a każda kosmetyczka mówi też jak dbać o skore na co dzień


Ja u Anny Zajdel robiłam tylko mikro dermabrazję, na początku kilka zabiegów co 2 tygodnie a potem co 2-3 miesiące. efekt super, bo poza tym, że mam czystą skórę, to jest bardzo gładka i odżywiona. wydaje mi się że to o wiele lepsze niż tradycyjne czyszczenie twarzy
monia81
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez superpiekara » 15 mar 2011, o 14:27

wydaje mi się że to o wiele lepsze niż tradycyjne czyszczenie twarzy[/quote]

zgadzam się z tym. kosmetyki działają tylko na powierzchni naszej skóry. choć warto o tym pamiętać i oczyszczać skórę ze wszystkich bakterii jakie się zgromadziły przez cały dzień. warto poddać się zabiegom, które dadzą upragniony efekt. ale należy pamiętać ze jak sie nie będzie odpowiednio o siebie dbać to cała praca i wydane pieniądze na marne. moja kosmetyczka oprócz zabiegów wręcz nakazała mi stosować dietę którą sama mi ułożyła po czym po pewnym czasie trochę ją modyfikowałyśmy. bardzo ważne jest to co jemy bo wpływa to na stan naszego ciała no i przede wszystkim skóry!! treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Klaris » 20 kwi 2011, o 21:04

Słyszałam, że zaczyna się odchodzić od tradycyjnego oczyszczania skóry metoda mechaniczną. teraz tylko mikrodermabrazja.

Ja byłam 2 m-ce temu na zabiegu oczyszczania- najpierw mechanicznie a potem dermabrazja. Ale więcej na mechaniczne nie pójdę. Jeśli ktoś ma duży problem z trądzikiem i zaskórnikami to 1 w m-cu to wcale nie jest zbyt dużo- to może zalecać lekarz dermatolog nawet.
Klaris
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez certyfikowane_piekno » 28 cze 2011, o 11:23

Jeżeli zdecydujecie się już na profesjonalne oczyszczanie twarzy w gabinecie, bardzo ważne jest, aby wybrać sprawdzoną kosmetyczkę, która nie zrobi nam krzywdy, a poprawi stan naszej cery :) Najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest zrobić mały rekonesans wśród znajomych lub poszperać w Internecie – na pewno sporo dziewczyn dzieli się swoimi doświadczeniami i poleca konkretne gabinety w waszym mieście, a inne zdecydowanie odradza. Trzeba uważać oczywiście na te, w których jest podejrzanie tanio, nawet jeśli cena wydaje się być kusząca z punktu widzenia naszego portfela ;)
certyfikowane_piekno
 

Cera

Postprzez xoxo3 » 28 sie 2011, o 00:34

Jak dbacie o cere? I jakie najskuteczniejsze metody polecacie na szybkie pozbycie sie pryszcza ?
xoxo3
 

Re: Cera

Postprzez poziomkaa » 11 paź 2011, o 16:01

Ja na poprawę kolorytu skóry i oczyszczenie biorę sobie derminax, to tak od wewnątrz, a jeśli chodzi o kosmetyki "smarujące", to zwykły krem nivea light, jest taki lekki. Na szybkie pozbycie się pryszcza - korektor antybakteryjny, szybko zasusza :D. Ciekawa jestem Waszych opinii o babskich zestawach kosmetyków, które dbają o cerę...
poziomkaa
 

Re: Cera

Postprzez witaminka » 31 paź 2011, o 16:52

Moja koleżanka brała chyba kiedyś Derminax, ona miała spore problemy z trądzikiem dawniej, więc mocno musiała dbać o cerę. To jest na oczyszczenie, mówisz, ale jak konkretnie wpływa na skórę? Dawaj więcej szczegółów, poziomaa ;).
witaminka
 

Re: Cera

Postprzez Laalaa » 1 lis 2011, o 02:51

pryszcza trzeba zostawic w spokoju ;-)
posmarowac np. Acne-Derm lub inna mascia z apteki
Laalaa
 

Re: Cera

Postprzez ewcio » 8 lis 2011, o 17:38

hmmm to zależy ile tych pryszczy jest :) ale takie pojedyncze ostatnio przecieram po prostu woda utleniona i jakos w miare sie wysuszaja ;]
ewcio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 21:03

Re: Cera

Postprzez pomcia » 8 lis 2011, o 22:04

Szybkie pozbycie się to jedynie korektor wchodzi w grę.
pomcia
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez adele » 9 lis 2011, o 12:16

Ja tez proponuję iśc na taki zabieg :)
adele
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Muchomor » 18 lis 2011, o 16:48

Z moich zabiegow o kosmetyczek wynikalo, ze wlasnie dlatego, ze uzywam ciagle plynow toniko i mydel matujacych do tego jeszcze kremow matujacych moja skora sie wysusza na chwile, a potem wydziele jeszcze wiecej sebum. Zabuzamy sobie tym funkcje skory. Najlepiej jest jedank udac sie do specjalistow, bo kazdy inaczej reaguje na kosmetyki. Jesli zal ci pieniazkow to tu jest rozwiazanie :pisze:
Muchomor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 15:41

Re: Cera

Postprzez reffina » 28 lis 2011, o 15:45

witaminka napisał(a):Moja koleżanka brała chyba kiedyś Derminax, ona miała spore problemy z trądzikiem dawniej, więc mocno musiała dbać o cerę. To jest na oczyszczenie, mówisz, ale jak konkretnie wpływa na skórę? Dawaj więcej szczegółów, poziomaa ;).


Też to brałam. A oczyszczenie polega na tym, że eliminuje z naszego organizmu toksyny, które powodują stany zapalne skóry, co z kolei widać na naszych twarzach w postaci trądziku...
reffina
 

Re: Cera

Postprzez poziomkaa » 9 gru 2011, o 15:28

witaminka napisał(a):Moja koleżanka brała chyba kiedyś Derminax, ona miała spore problemy z trądzikiem dawniej, więc mocno musiała dbać o cerę. To jest na oczyszczenie, mówisz, ale jak konkretnie wpływa na skórę? Dawaj więcej szczegółów, poziomaa ;).


Wpadłam tu na małą chwilkę, więc podrzucam tylko wątek o tych tabletkach z innego forum: http://www.klientki.pl/p/Czym-oczyscic-skore-6015, poczytaj sobie :)
poziomkaa
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez opelka27 » 12 gru 2011, o 13:42

Ja miałam ten sam problem. Problem zniknął kiedy zaczęłam robić raz w miesiącu piling kawitacyjny. Wypróbuj !!!
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]