Produkty ekologiczne a dieta

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Produkty ekologiczne a dieta

Postprzez tusia25 » 1 maja 2013, o 21:29

Dziewczyny, ja ostatnio chyba popadam w szał zakupowy produktów ekologicznych:)) tyle się ostatnio nasłuchałam o tej chemii, że się po prostu boję.. A te truskawki które teraz są w sprzedaży w sklepach to coś okropnego.. Czasem się zastanawiam, czy moje dzieci kiedyś spróbują takich truskawek jakie były w moim ogródku...?

Czy wy też podczas diety uważacie na to by jeść zdrowo?
tusia25
 

Re: Produkty ekologiczne a dieta

Postprzez dzo » 2 maja 2013, o 09:28

Zdrowo to nie musi być koniecznie ekologicznie.

Ja uważam żeby się odżywiać zdrowo ale nie kupuję produktów eko bo ich cena jest bezpodstawnie wywindowana w górę.
dzo
 

Re: Produkty ekologiczne a dieta

Postprzez Iwona Waleczko » 22 maja 2013, o 17:15

zdrowo trzeba jeść ale to że coś jest ekologiczne to nie znaczy że zdrowe. Skąd masz to ekologiczne jedzenie ? Jeśli z supermarketu czy sklepu czy stoisk to tak i tak masz chemię mimo że są ekologiczne a tylko cena jest wyższa. Ekologiczne jedzenie to takie które masz z własnego ogródka lub z pobliskiej wsi od gospodarza prywatnego. :)

Iwona Waleczko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 16:55

Re: Produkty ekologiczne a dieta

Postprzez sexy28 » 13 sie 2013, o 14:15

Iwona Waleczko napisał(a):zdrowo trzeba jeść ale to że coś jest ekologiczne to nie znaczy że zdrowe. Skąd masz to ekologiczne jedzenie ? Jeśli z supermarketu czy sklepu czy stoisk to tak i tak masz chemię mimo że są ekologiczne a tylko cena jest wyższa. Ekologiczne jedzenie to takie które masz z własnego ogródka lub z pobliskiej wsi od gospodarza prywatnego. :)


Dziś jedzenie ekologiczne to tylko z ogródka ale drogie koleżanki i w lidlu są bardzo fajne produkty:):)

SPAM

Polecam

Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 14:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sexy28
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]