Program księgowy

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Program księgowy

Postprzez Ligaczowa » 10 lut 2020, o 12:22

a ja szukam programu który nadąża za nowinkami do wystawiania faktur, koniecznie online. I to co mnie interesuje to to, żeby miał integrację z białą listą vatowską. polecicie coś?
Ligaczowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 21:03

Re: Program księgowy

Postprzez szpatułka » 11 lut 2020, o 10:22

wydaje mi się, że spośród tych które sama testowałam był bizin. zresztą, ta firma ma też inne udogodnienia bo jak ja szukałam to i integracja z viesem mnie interesowała, obsługa mechanizmu podzielonej płatności bo mam te towary wrażliwe u siebie. wejdź na stronkę to poczytasz o pełnej funkcjonalności.
szpatułka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 06:48

Re: Program księgowy

Postprzez Aga21 » 9 mar 2020, o 00:56

Dla mnie te wszystkie dokumenty to również czarna magia. Szczerze mówiąc wolę zapłacić i mieć problem z głowy... Zyskuje wolny czas i świadomość że ktoś znający się na rzeczy zrobi wszystko tak jak powinno to wyglądać. Polecam https://asystahr.pl/ współpracuje z nimi już całkiem długo bo koło 2 lat i nigdy nie było żadnych problemów.
Aga21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 sty 2020, o 17:18

Re: Program księgowy

Postprzez Zosia18 » 6 maja 2020, o 16:09

Świetny program to Taxomatic, posiada wiele różnych pakietów, tak że nie przepłacasz za usługi, których nawet nie potrzebujesz. Można wypróbować za darmo przez miesiąc, ja już długo na nim pracuję i jestem bardzo zadowolona.
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: Program księgowy

Postprzez Dorota.Dorota85 » 21 maja 2020, o 12:34

Jeżeli jesteś ze Szczecina to polecam skontaktować się z biurem księgowym Ed-Pro Expert, które znajduję się na Wielkopolskiej 20/16. Biuro oferuję kompleksowe usługi również z zakresu doradztwa rachunkowego, kadrowo-płacowego oraz doradztwa biznesowego.
Dorota.Dorota85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sty 2019, o 16:56

Re: Program księgowy

Postprzez reginne » 5 sie 2020, o 14:32

Ja przez chwilę prowadziłam księgowość w firmie samodzielnie, ale po dłuższym czasie zaczęło mnie to przerastać. Dlatego zdecydowałam się na pomoc biura rachunkowego Gama z Warszawy, a księgowi pomogli mi ze wszystkimi problemami papierkowymi w firmie. Uważam, że są naprawdę dobrzy
reginne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 08:52

Re: Program księgowy

Postprzez fenumenalny34 » 5 paź 2021, o 08:36

Samodzielnie prowadzenie księgowości to jest serio dużo dlatego warto przekazać to firmie zewnętrznej.

Biuro rachunkowe mazur księgowość to grupa profesjonalistów, która zajmie się twoim biurem z zakresu księgowości i spraw kadrowo-płacowych. https://mazurksiegowosc.pl/biuro-rachun ... ierzoniow/
fenumenalny34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 paź 2021, o 08:31

Re: Program księgowy

Postprzez TynkaSch » 18 lis 2021, o 19:37

Jeżeli chodzi o platformę, do prowadzenia samodzielnej księgowości, to na pewno warto pomyśleć o takiej jak z wfirmy https://wfirma.pl/ksiegowosc-online-za-darmo Bardzo w porządku platforma. Jest dostęp do różnych narzędzi jak mobilne fakturowanie, jest import danych z GUS a także wsparcie ekspertów podatkowych oraz księgowych.
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08

Re: Program księgowy

Postprzez Lenabaumler » 19 lis 2021, o 21:19

TynkaSch napisał(a):Jeżeli chodzi o platformę, do prowadzenia samodzielnej księgowości, to na pewno warto pomyśleć o takiej jak z wfirmy https://wfirma.pl/ksiegowosc-online-za-darmo Bardzo w porządku platforma. Jest dostęp do różnych narzędzi jak mobilne fakturowanie, jest import danych z GUS a także wsparcie ekspertów podatkowych oraz księgowych.


Ja bym jeszcze dodała, że teraz przy rejestracji kodem, który tam jest podany na ich stronie daje dostęp do platformy przez okres 12 miesięcy za darmo ;) Także na pewno warto. Nie czasem czy też nie można dzięki tej platformie skorzystać z tzw windykacji miękkiej.
Lenabaumler
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 sie 2020, o 11:36

Re: Program księgowy

Postprzez manikan » 13 lut 2022, o 11:37

Ja ze swojej strony bardzo polecam https://lp.morganizerfinansow.pl/ryczalt99 :) Za naprawdę niewielką kwotę macie ogromną pomoc w uporządkowaniu finansów. Za 159 zł miesięcznie, dostajecie opiekę księgową, możliwość księgowania dokumentów czy rozliczanie ZUS i wiele innych :) Uwielbiam go :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Program księgowy

Postprzez Klaudyna28 » 27 kwi 2022, o 14:56

Ja tam wolę pomoc profesjonalnego biura księgowego. Polecam Europartner z którym współpracuję od kilku miesięcy
Klaudyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 kwi 2022, o 14:41

Re: Program księgowy

Postprzez kqi » 3 kwi 2023, o 15:37

Temat już dość stary, ale warto zainteresować się programem Kacper, rzeszowskiej firmy Syriusz:
syriusz.eu/produkty/kacper-program-do-kadr-i-plac

Istnieją 32 lata na rynku więc doświadczenie w tworzeniu oprogramowania mają dość spore.
kqi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 kwi 2023, o 15:35

Re: Program księgowy

Postprzez Emilia3e » 30 maja 2023, o 08:13

Odnośnie zakupu programu do uproszczonej księgowości, warto skierować uwagę na kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim zdefiniuj swoje potrzeby i budżet, aby wybrać program, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. Następnie dokładnie przeanalizuj dostępne opcje, czytaj opinie użytkowników i konsultuj się z ekspertami, aby dokonać świadomego wyboru i znaleźć program, który ułatwi prowadzenie księgowości w Twojej firmie.
Emilia3e
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2023, o 08:08

Re: Program księgowy

Postprzez jagina » 20 sty 2024, o 18:35

f
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Program księgowy

Postprzez Żabnik » 24 lut 2024, o 09:39

Jeśli interesuje Cię temat programów księgowych, warto również zwrócić uwagę na kwestię bezpieczeństwa danych, zwłaszcza w kontekście przechowywania ich w chmurze. Jest o tym mowa w artykule https://nowemedium.pl/lifestyle/porady/ ... k-wyglada/ Szyfrowanie danych w chmurze jest kluczowym elementem zapewnienia bezpieczeństwa i poufności informacji, zwłaszcza w przypadku tak wrażliwych danych jak dane księgowe.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron