Proszę o pomoc !

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Proszę o pomoc !

Postprzez martulka240 » 3 cze 2013, o 15:54

Jestem z chłopakiem 2 mies, w tym 1 mies. go nie ma w Polsce ponieważ wyjechał za granice żeby zarobić i tam właśnie mam do niego jechać. Lecz przez ten 1 mies. strasznie zaczęliśmy się kłócić, zrobił się strasznie zazdrosny. I przez to praktycznie codziennie się kłócimy. Czasami mam dość. Bo jestem bardzo uczuciową dziewczyną i boli mnie każde jego słowo. Dodam jeszcze że o czym rozmawiamy przez (skypa,gg) wie moja mama i siostra z rodziną. To dziwne ale on wszystko im mówi o czym piszemy a także rozmawiamy. Nie wiem jak mu grzecznie powiedzieć, żeby zaprzestał mówić o naszych prywatnych sprawach a także przestał być do przesady zazdrosny. Ostatnio oddaliliśmy się od siebie i coraz częściej myśle czy to ma sens, żeby z nim być ? Bardzo go kocham, bo jest moim pierwszym chłopakiem, lecz nie wiem czy taki związek ma sens jak sie codziennie kłócimy. A właśnie on o nic lubi kłótnie powodować np. jak sie ubieram, o czym z mama rozmawiam i wgl. Nie wiem co robić. Pomóżcie mi bo już psychicznie nie daje rady.

Z Góry Dziękuję
Marta
martulka240
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2013, o 15:42

Re: Proszę o pomoc !

Postprzez natka_145 » 3 cze 2013, o 16:24

Musisz mu powiedzieć stanowczo że nie chcesz żeby wszyscy wszystko wiedzieli, że chcesz trochę prywatności coś co jest tylko wasze. Zazdrość zniszczy wkońcu to co was łączy mój związek zniszczyła. (Chodź to nie była jedyną przyczyną) szczerze i otwarcie wywóz mu karty na stół jeżeli mu tak samo zależy zmieni to jeżeli nie pierwszy chłopak nie oznacza ostatni. Ją swojego chłopaka z którym byłam jak miałam tylko18 lat chciałam żeby był tym jedynym tylko za późno zauważyłam o to że go kocham o ns jeżeli ty kochasz go może warto zwalczyć chodź też zastanowić się najpierw czy to bd miało wszystko sens.trzymaj się:-)
natka_145
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 22:38

Re: Proszę o pomoc !

Postprzez Adix257 » 3 cze 2013, o 17:49

KamaWita wiesz nie ładnie tak z twojej strony zaśmiecać tak czyjeś wątki, przecież jest na reklamy odpowiedni dział. Jak ty byś się czuła jak czekała byś na informacje w swoim temacie na temat twojej opryszczki i ktoś by wrzucił tam takiego śmiecia?

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Proszę o pomoc !

Postprzez briserlecoeur » 3 cze 2013, o 17:54

Zazdrość jest paskudna, ale mężczyźni o "swoje" są zazdrośni.. Zależy mu na Tobie..boi sie o Ciebie... :) Warto szczerze porozmawiać, przedyskutować kwestie zazdrości.. o co, po co? Mu tez jest ciężko za granicą i obawia się, ze ktoś mu jego ukochaną sprzątnie pod jego nieobecność... Pomyśl o tym w tych kategoriach tez ;)

Przez telefon czy komunikator bardzo łatwo o kłótnie...wiec czasami warto odpuścić niż zaogniać sytuacje. :)

A co do prywatności to jasno i wyraźnie powiedz, ze chcesz by wasze sprawy pozostawały miedzy wami. :)

W związku są momenty ciężkie, gdzie trzeba się na starać by jakoś było...ale uwierz mi- przejdzie ;)
Za parę tygodni zapomnisz, ze w ogóle coś takiego miało miejsce ;)

Briserlecoeur - Jestem ar­tys­tką ulot­nej chwili.
Avatar użytkownika
briserlecoeur
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 17:13

Re: Proszę o pomoc !

Postprzez urraped » 3 cze 2013, o 19:04

Związek na odległośc, jak dla mnie, nie ma sensu. No chyba że darzycie sie zaufaniem. Jak widać, on nie. Na pewno powinnaś z nim porozmawiać. Jeśli to nie poskutkuje, choć bardzo go kochasz (ale niestety to uczucie nie jest najważniejsze), to radze ci przemyśleć tą najgorszą opcje, którą jest zakończenie związku.
urraped
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Proszę o pomoc !

Postprzez Hadassa » 4 cze 2013, o 10:10

Adix257 napisał(a):KamaWita wiesz nie ładnie tak z twojej strony zaśmiecać tak czyjeś wątki, przecież jest na reklamy odpowiedni dział. Jak ty byś się czuła jak czekała byś na informacje w swoim temacie na temat twojej opryszczki i ktoś by wrzucił tam takiego śmiecia?

juz posprzątałam ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Proszę o pomoc !

Postprzez Despite » 4 cze 2013, o 10:35

To naprawdę niewielki staż. Nie powinnaś podejmować pochopnych decyzji.
Łatwo jest zakończyć związek, gorzej go uporządkować.
Teraz jak go nie ma, możesz przemyślec wiele spraw. Skoro go kochasz, to dlaczego chcesz zerwać?
Każda para ma swoje lepsze i gorsze dni. Ja i mój chłopak też mamy poważniejsze kłótnie, ale czekamy aż opadną emocję (zazwyczaj rozmawiamy następnego dnia), spotykamy się (nigdy nie rozmawiamy o takich sprawach przez telefon, a tym bardziej przez internet) i wszystko staramy się naprawić, porozmawiać i dojść do wniosków.
Najważniejsze - to musicie umieć ze sobą rozmawiać i wspólnie rozwiązać problem.

Będzie dobrze. Trzymam kciuki! Nie martw się : )
Avatar użytkownika
Despite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 10:22

Re: Proszę o pomoc !

Postprzez Jamelia » 4 cze 2013, o 21:28

Szybko zaczeliście się docierać, poczatki związku są zazwyczaj bezkonfliktowe :) no ale i sytuacja niecodzienna, rozłąka na samym starcie. Będzie dobrze,jak jest zazdrosny to chociaz możesz byc pewna że Toba sobie głowe zaprząta a nie jakąś cudzoziemką ;p

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron