Prywata

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Prywata

Postprzez Men87 » 29 mar 2020, o 18:42

Witam,
Jestem ciekaw ile dla kobiety facetów łóżkowych to dużo? Czy mowiłyście mężowi o swoich byłych? Czy seks z byłymi był taki sam co z obecnym partnerem pozdrawiam.
Men87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 mar 2020, o 18:40

Re: Prywata

Postprzez Gaja777 » 31 mar 2020, o 14:40

Chyba 10ciu to dużo. Dwóch moich byłych ciekawiło moje życie erotyczne i ilość partnerów a trzeciego nie, bo po co mu to wiedzieć? Też nie chcę wiedzieć co mój chłopak wyprawiał w łóżku i jak a jednego miałam zbyt wylewnego i to co mi powiedział odrzuciło mnie od niego. Nie chciałam wiedzieć.
Oczywiście, że nie jest taki sam, bo każdy facet jest inny. Jeden zachowa się jak egoista w seksie a drugi skupi się bardziej na partnerce. Jeden potrafi operować językiem a drugi nie. Są cieńcy w te klocki i tacy, którzy umieją sprawić przyjemność
Avatar użytkownika
Gaja777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 13:52

Re: Prywata

Postprzez nigh11 » 7 kwi 2020, o 08:43

Czytałam kiedyś książkę na ten temat. Tak naprawdę to wszystko zależy od osoby i psychiki danej osoby.

Znajdziesz u nas uszczelniacze motoryzacyjne takie jak: uszczelniacz do silnika, uszczelniacz do opon, uszczelniacz chłodnicy. https://uszczelnienia.pl/
nigh11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 08:37

Re: Prywata

Postprzez Iskierka » 7 kwi 2020, o 09:44

To chyba tez zalezy od wieku bo czym innym bedzie 10 byłych w wieku 30 lat a czym innym 10 byłych w wieku 20.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: Prywata

Postprzez Men87 » 24 kwi 2020, o 11:11

Ja miałem i mam tylko jedną kobietę w życiu, nie wiem co to seks, na pewno to porażka, brak obycia, nie doświadczenie. W temacie seksu jestem cienki mam 33 lata. Mam pytanie czy kobieta mając 6 - 10 porównuje męża do poprzednich? Mam odczucie, że żona pewne rzeczy robiła kiedyś z byłym lub byłymi, ze mną już nie chce. Czuje się gorszy gdyż nie miałem dużo kobiet do seksu, w poprzednich latach, przed żoną, nie korzystałem z seksu. Tłumaczę, to brakiem zdecydowania, wewnętrznej siły. Miałem propozycję seksu z dwoma nawet, ale jak ? Brak doświadczenia, podejścia.....jeszcze było wiele sytuacji, niestety zmarnowane przez siebie.

Dziś to śmieszne mam żonę i dziecko. Ale jest ta zazdrość, że kobiety się wyszumiały, żona Ja nie. Kobiety mają jakoś lepiej w kwestii seksu, mężczyźni trudniej to moja wymówka. Wiadomo trudno pytać kobietę o przeszłość intymną jedna powie, druga nie wiadomo może być to za ostre dla partnera, ta ilość partnerów, różny seks. Ale czy warto pytać o szczerość jak żona kocha? Wiadomo, że zaboli....W szczegółach. Przynajmniej bym wiedział co lubi co nie.

Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. Kobiety doświadczone umieją taki temat łagodzić, kochają męża wspierają. My jesteśmy wybuchowi nie radzimy sobie. To wynika z braku doświadczenia, czucia się gorszym.

Mam odczucie, że żona mnie kocha ale w myślach wraca do swojego pierwszego razu. Ja nie wiem co to jest....
Men87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 mar 2020, o 18:40

Re: Prywata

Postprzez Pyrka » 11 maja 2020, o 14:19

Iskierka napisał(a):To chyba tez zalezy od wieku bo czym innym bedzie 10 byłych w wieku 30 lat a czym innym 10 byłych w wieku 20.



Doladnie. Jeżeli 18-latka miala juz 10 partnerów w lozku to jest to co najmniej dziwne, jeżeli z 10 osobami spała np. 27-latka to chyba jest to raczej normalne.
Pyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 maja 2020, o 14:07

Re: Prywata

Postprzez Men87 » 5 sie 2020, o 22:47

Raczej nie normalne.
Men87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 mar 2020, o 18:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron