Przedłużone rzęsy .. :(

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Przedłużone rzęsy .. :(

Postprzez Mirabelka02 » 26 lip 2018, o 01:46

kejsi napisał(a):hej..
3 miesiace temu przedluzyłam sobie rzeski metoda 1:1 w salonie kosmetycznym
efekt rewelecyjny ..powalajacy he
niestety po tygodniu rzeski zaczely sie wyginac na wszystkie strony nieszlo ich poukladac..
z czasem zaczely wypadac..
najgorsze jest to sluchajcie
ze wypadly i zostałam bez swoich rzes :((((((((((((((
masakraa załamałam się zawsze miałam swoje łade a przedluzyłam dlatego ze nie mam czasu sie pomalowac przy dzidziusiu wydawało mi sie ze to super rozwiazanie ..
a teraz jestem bez;((
od miesiaca stosuje olejek rycynowy ponoc pomaga jednak niewidze efektu :(
jesli znacie jakies sposoby na porost rzesek dajcie znak POMOCY!!:(*


Musiałaś miec swoje rzeski słąbe a kosmetyczka Ci o tym nie powiedziała :( Ja zanim zdecydowałam sie na przedłużenie i to metodą 4 do 1 musiałam przejść 3 miesięczną kurację żeby rzeski wzmocnić, dopiero po tym czasie wykonałam zabieg. Kup sobie long for lashes ,jest dość drogi ok 80 pln, ale naprawdę skuteczny. Od "wewnątrz" zastosuj tabletki z bambusem np Vitapil. Taka kuracja pomoże Ci szybciutko odzyskac swoje rzęski :*
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Przedłużone rzęsy .. :(

Postprzez Hadassa » 26 lip 2018, o 21:59

Zacznijmy od tego, że naturalny żywot naszych rzęs to około 2-3 miesiące. Więc to normalne że wypadają..
Poza tym, normalne wrażenie... Gdy ma się piękne, długie i gęste rzęsy a nagle ma się ich mniej i są krótkie to nie ma co się dziwić, że nam się wydają że jesteśmy łyse ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hohglenoryam