Przeprosić czy odpuścić ?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Przeprosić czy odpuścić ?

Postprzez Telavi » 29 cze 2015, o 23:30

Jakiś czas temu zaczęłam z kimś się spotykać. Niestety, albo stety ? po 1,5 miesiąca to się rozpadło.
Wiem, że wina zawsze leży po obu stronach, dopiero niedawno się o tym przekonałam, może też poprzez mój trudny, ciężki, uparty charakter.
Poznałam X, dałam mu swój nr. i już na drugi dzień napisał, po tygodniu pierwszy raz wyszliśmy sami. I tak prawie codziennie.. Później zaczęło mu przeszkadzać, że nie jestem gotowa na pocałunki, przytulanki itd., więc powstawały spory. Pewnego dnia napisałam, że mam dla niego jeden dzień wolny, a później przez kilka dni jestem z przyjacielem, bo on będzie świętował pewien sukces, i mam urodziny siostry.
Wkurzył się, wygarnął, że nie musimy się już widywać. Po chwili napisał sms z przeprosinami i dzwonił, ale nie odebrałam. Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy, rozmawialiśmy neutralnie. I ja teraz, od kilku dni, kiedy tak myślę, jak go potraktowałam, to nie wiem czy go przeprosić czy zostawić tak jak jest teraz.

Co byście zrobiły ?
Przeprosiły ? Jak zrobić ten pierwszy krok ? Napisać po prostu..?
Odpuściły i zapomniały o wszystkim ?

Nie jestem gotowa na związek z nim, ani żaden bo jestem zakochana w kimś innym, bez wzajemności, ale wiem, że nie powinnam była tak traktować nikogo, a już nie osobę, która się o mnie starała, pisała, dzwoniła, angażowała się i chciała spędzać ze mną wolny czas..
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: Przeprosić czy odpuścić ?

Postprzez Pletwa Reborn » 1 lip 2015, o 10:39

Nie ryj mu bani! Skoro jesteś zakochana w kimś innym, to albo mu to powiedz, albo możliwie go olewaj żeby sam na to wpadł.
Pletwa Reborn
 

Re: Przeprosić czy odpuścić ?

Postprzez Hadassa » 1 lip 2015, o 10:52

Płetwa idealne podsumowanie :)

prawda jest taka, że jeżeli kochasz kogoś innego to nie ma co robić komuś nadzieję, bo w ten sposób tylko ranisz kolejną osobę.
Jeżeli czujesz że powinnaś go przeprosić to to zrób, ale wytłumacz mu od razu , że nie jesteś gotowa na zwązek

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Przeprosić czy odpuścić ?

Postprzez AiShA » 3 lip 2015, o 15:35

Ja bym nie robiła z tego afery żeby się tłumaczyć...
Jeśli czujesz się winna pomyśl sobie że dobrze że to tak szybko się skończyło a nie dawałaś mu nadziei bo było by gorzej...
Szkoda tylko że nie powiedziałaś mu wprost że tak naprawdę jesteś już w kimś zakochana i to niestety nie jest on może wtedy by zrozumiał i został zwyczajnym kolega...
Pozdrawiam

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]