Przy kawie ...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
wszystko gdzies mikneło . wiec i ja zmykam dobrej spoojnej nocy
Re: Przy kawie ...
dobranoc eluś
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Cześć dziewczyny! Nie zaglądałam dziś do Was zbyt wiele, bo znowu mnie dopadła migrena. Dzięki Bogu już lepiej. Nie wiem co bym zrobiła bez tych nowych tabletek. Udało mi się jakoś przetrwać i przespać ten dzień i pewnie niebawem wrócę w bety.
Jak się macie dziś? Humory dopisują? Mam nadzieję zajrzeć tu do Was jutro na trochę, na pogaduchy
Jak się macie dziś? Humory dopisują? Mam nadzieję zajrzeć tu do Was jutro na trochę, na pogaduchy
Re: Przy kawie ...
Witajcie wszystkie:) co u was słychać? wcześniej wpadłam jak bomba, bo potrzebna mi była ta kamerka do rozmowy z mamą na skype, ale i tak nie da się ustawić:/ wszystko niby włączone, a nadal lipa. Działa wszędzie tylko nie na skejpie
złośliwość rzeczy martwych. W ustawieniach skejpa też wszędzie "włączone", ech. Musi się mama zadowolić samym moim głosem 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie wszyscy
Re: Przy kawie ...
hej... co słychać ?? ja od wczoraj umieram, mam okres dostać... ech.. ciężkie to nasze życie....
Cat, ale ważne że zaglądasz
Adi, a spróbuj zresetować ustawienia... albo odinstalować ją i jeszcze raz zainstalować....
Elu... i niby wolne a nikt na nic czasu nie ma...
Cat, ale ważne że zaglądasz
Adi, a spróbuj zresetować ustawienia... albo odinstalować ją i jeszcze raz zainstalować....
Elu... i niby wolne a nikt na nic czasu nie ma...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
tak to prawda każdy jak ma wolne to nadgania w dmu
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
tak dalej dorywczo , jedna się już konczy lada lada będę miała tylko jedna . a zima już nigdzie nie znajde dodatkowej , to czas będzie na siedzenie w domku tylko jedna mi zostanie
Re: Przy kawie ...
HejHej
Myslalam ze nie ogarne postow a tu nawet nie tak zle ;p
Gonia ;)Jak tam juz przeszla migrenka?
Adi ustawilas kamerke?
Mayszko.Wczoraj nie bylam wiec dzisiaj Ucaluj malego i zycz mu wszystkiego NaJ naj od ciotki Car ;*
Ja wczoraj wybralam sie ze swoim do rodzinki w gory sowie.Ale machnelismy sie w Łagiewnikach i zamiast prosto to objazdami na Dzierzoniow sie puscilismy1
Makabra totalna tamte objazdy...no ale.
Okazalo sie ze maly nie majac choroby lokomocyjnej tez moze wymiotowac.pewnie przez ta droge bo sama sie czulam jak na statku.;/
Na domiar tego maly bawiac sie z ciocia stukl kielich a ja krojac kuraka na obiad polamalam nozyce.;p Potem balam sie ze jeszcze misiek cos wywinie ;p. Ale udalo sie bez dalszego demolowania haha i mimo to bylo fajnie.
Myslalam ze nie ogarne postow a tu nawet nie tak zle ;p
Gonia ;)Jak tam juz przeszla migrenka?
Adi ustawilas kamerke?
Mayszko.Wczoraj nie bylam wiec dzisiaj Ucaluj malego i zycz mu wszystkiego NaJ naj od ciotki Car ;*
Ja wczoraj wybralam sie ze swoim do rodzinki w gory sowie.Ale machnelismy sie w Łagiewnikach i zamiast prosto to objazdami na Dzierzoniow sie puscilismy1
Makabra totalna tamte objazdy...no ale.
Okazalo sie ze maly nie majac choroby lokomocyjnej tez moze wymiotowac.pewnie przez ta droge bo sama sie czulam jak na statku.;/
Na domiar tego maly bawiac sie z ciocia stukl kielich a ja krojac kuraka na obiad polamalam nozyce.;p Potem balam sie ze jeszcze misiek cos wywinie ;p. Ale udalo sie bez dalszego demolowania haha i mimo to bylo fajnie.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
fajnie tak pochodzić . ja jeszcze w gorach nie bylam
Re: Przy kawie ...
Fajnie, i powietrze inne ale nam sie nie udalo.Wiadomo jak sie widzi pare razy w roku to sie nagadac nie idzie.Ale juz mamy zaplanowany wyjazd w styczniu tam.Na dluzej bo tak na jeden dzien to meczace ;/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
tak meczace wogole droga jest meczaca ja nie lubie jezdzic jestem domatorem typowym
Re: Przy kawie ...
Haha ja tam bardzo lubie jezdzic-jako pasazer ;D
Ale to tez od pogody zalezne.
Ale to tez od pogody zalezne.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
to prawda pogada w trasie jest wazna .
Re: Przy kawie ...
Najgorsza to chyba mgla.Bo jak pada to akurat lubie ale wtedy znowu niebezpiecznie jest.
Pff wlasciwie niebezpiecznie to moze byc przy kazdej pogodzie wystarczy, ze jakis idiota sie pojawi.A tych nie brakuje.
Juz tak ciezko jest zdac prawko a nadal tyle piratow.nie pojmuje tego...
Pff wlasciwie niebezpiecznie to moze byc przy kazdej pogodzie wystarczy, ze jakis idiota sie pojawi.A tych nie brakuje.
Juz tak ciezko jest zdac prawko a nadal tyle piratow.nie pojmuje tego...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
to już musi być rozważny kierowca to od niego dużo zalezy
Re: Przy kawie ...
Tak.Ale jak widze tych rozwaznych to chyba nie duzo wiecej od tych 2gich ;/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
to jak kto patrzy
Re: Przy kawie ...
W sumie.,
Ale jak widze kolesi z dzieciakami na kolanach za kolkiem to jestem chora.I nie wazne, ze to w miescie i tylko kawalek...
A jak kiedys zapytalam czy wiem czym to grozi to mnie wysmial...i tlumaczyl sie ze to zeby dzieciakowi frajde zrobic.;/
Ale jak widze kolesi z dzieciakami na kolanach za kolkiem to jestem chora.I nie wazne, ze to w miescie i tylko kawalek...
A jak kiedys zapytalam czy wiem czym to grozi to mnie wysmial...i tlumaczyl sie ze to zeby dzieciakowi frajde zrobic.;/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Cześć dziewczyny 
Carina frajda frajdą ale jazda bez pasów mimo że jedzie się powoli nie to znaczy że jest bezpieczna, bo ktoś inny do takiego wrąbie i już jest nieszczęście
Ela żałuj że nie byłaś jeszcze w górach. Klimat całkiem inny niż nad morzem, ale drożyzna tak jak wszędzie, chociaż może i większa bo górale są bardzo łapczywi na pieniądze
Carina frajda frajdą ale jazda bez pasów mimo że jedzie się powoli nie to znaczy że jest bezpieczna, bo ktoś inny do takiego wrąbie i już jest nieszczęście
Ela żałuj że nie byłaś jeszcze w górach. Klimat całkiem inny niż nad morzem, ale drożyzna tak jak wszędzie, chociaż może i większa bo górale są bardzo łapczywi na pieniądze
Adrian

-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witaj adrian .. A kaszubi nie talarki im tez przyswiecaja
Re: Przy kawie ...
Witaj Adixik
I wlasnie takie tlumaczenia sa porazka.bo jak chce sie zabic to jego glupota ale dziecku takie cos fundowac to juz porazka i bezmyslne zachowanie.
Dobra ja mykam poki co.Latorosl domaga sie rosolu wiec trzeba go ugotowac ;}
Do pozniej ;*
I wlasnie takie tlumaczenia sa porazka.bo jak chce sie zabic to jego glupota ale dziecku takie cos fundowac to juz porazka i bezmyslne zachowanie.
Dobra ja mykam poki co.Latorosl domaga sie rosolu wiec trzeba go ugotowac ;}
Do pozniej ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Witajcie, nie ustawiłam niestety.
Życzę wszystkim miłego poniedziałku:)
Życzę wszystkim miłego poniedziałku:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
miejmy nadzieje ze będzie miy początek tygodnia
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość