Madi to ty pracowita jesteś, teściowa trzeba było zagonic do roboty
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Mam jedno i mi wystarczy, w mojej sytuacji kolejne dziecko. Z czego my byśmy żyli, teraz nam ledwo starcza...
Madi to ty pracowita jesteś, teściowa trzeba było zagonic do roboty
Madi to ty pracowita jesteś, teściowa trzeba było zagonic do roboty
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
No tak ją uświadczyć to graniczy z cudem.. Albo by się później darła że musi robić.. ja sobie sama powoli zrobię..
No ale to wtedy połówek by Ci chyba pomógł?? Może by się wtedy cała sytuacja wyklarowała i zamieszkalibyście razem
No ale to wtedy połówek by Ci chyba pomógł?? Może by się wtedy cała sytuacja wyklarowała i zamieszkalibyście razem
Re: Przy kawie ...
No nie wiem, ostatnio go wkręciłam że jestem jakies 2 miesiące temu i nie byłam zadowolona z tego jak zaczął kręcić. Okazało się np że u niego nie mogłabym być z dzieckiem bo jego mamie płacz dziecka by przeszkadzał... że mieszkalibysmy u mnie. a wiem doskonale że on u mnie by nie zamieszkał i kolejne dziecko wychowywałabym sama... A testu nie kupiłam, w poniedziałek do gin to mi się nie opłaca kupować raczej. Chyba że odwoła wizzytę bo go nie będzie to kupie.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Ale przecież mielibyście górę dla siebie co do tego ma więc matka??
Ja bym do pon nie wytrzymała i musiałabym test zrobić wcześniej:)
Cierpliwa jesteś:)
Ja bym do pon nie wytrzymała i musiałabym test zrobić wcześniej:)
Cierpliwa jesteś:)
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
jamelka ułoży się zobaczysz
Re: Przy kawie ...
Szkoda mi kasy...
No przeszkadza jej bo to słychac na dole. Nie raz jak sie wygłupiamy i p mnie łaskocze ja się smieje to otwiera drzwi i do p żebym nie piszczała... A sama jak się nawet w środku nocy czy z samego rana potrafi drzeć na całąchałupe to jej nie przeszkadza. Mdli mnie teraz jakoś, kurczę chyba zaczynam sobie wkręcać.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Spokojnie Jam, może to akurat nie ciąża:)
Wredota z tej baby jak z mojej.. razem by się nadały i do tego teściową Zanny dorzucimy i niech sobie szabat urządzają, byle z dala od nas
Wredota z tej baby jak z mojej.. razem by się nadały i do tego teściową Zanny dorzucimy i niech sobie szabat urządzają, byle z dala od nas
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
może tez być wiosenne przesilenie
Re: Przy kawie ...
brak okresu od przesilenia? przytyłam sporo... no ale to może od hormonów .Skoro nie mam okresu a powiedzmy że w ciąży nie jestem to muszą być hormony. Oj Madlen żebys wiedziała że ich to tylko w kosmos wysłać , niech sobie zyja i robia co chcą byle jak najdalej. Ona czas przypomina czyje to terytorium.Pomysleć że kiedys myslałam o niej że jest spoko i fajna z niej babka, teraz wiem że jest bardzo fałszywa i przebiegła.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi troszkę się dowiedziałam o tym endometrium ale to jak będziesz to Ci napiszę bo jeszcze się gdzieś zawieruszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie ....
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
jaktam kris sobotni dzionek się zapowiada
Re: Przy kawie ...
Ja się tylko przywitam bo nie doczytam co naskrobałyście 
Miłej soboty dziewczynki i chłopcy
Miłej soboty dziewczynki i chłopcy
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim:)
Elu narazie siedze w pracy do 14 a później mam zamira się trochę pobawić z chrześniaczką
Wieczorkiem może jakieś piwko z komplami ale to jeszcze nie jest nic pewnego
Elu narazie siedze w pracy do 14 a później mam zamira się trochę pobawić z chrześniaczką
Wieczorkiem może jakieś piwko z komplami ale to jeszcze nie jest nic pewnego
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Szaro buro i do dupy ale..
W Waszym towarzystwie jest słonecznie i miło moje dziewczynki
W Waszym towarzystwie jest słonecznie i miło moje dziewczynki
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Szaro, wilgotno.. coś tam siąpi.. ogó,nie jest nie przyjemnie
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
no u mnie tez swieci piękne słonko
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dzień doberek 
Ja już mam luzy wszystko ogarnięte i git
Zaraz lecę po herbatkę 
U mnie też niestety ponuro ale ciepło jest.
Jak tam dzień mija?
Ja już mam luzy wszystko ogarnięte i git
U mnie też niestety ponuro ale ciepło jest.
Jak tam dzień mija?
Re: Przy kawie ...
I ja witam wszystkich i całuję:******
Kurczę że to u mnie nie świeci dzisiaj to słońce...
Szykuję dla Męża imprezę urodzinową, nic nie podejrzewa jak na razie, byle by tylko piwa nie pił bo na nią nie dojedziemy
Zanna to możesz mi śmiało napisać, ja czytam wszystkie posty:)
Red nastrój też nie dopisuje??
Kurczę że to u mnie nie świeci dzisiaj to słońce...
Szykuję dla Męża imprezę urodzinową, nic nie podejrzewa jak na razie, byle by tylko piwa nie pił bo na nią nie dojedziemy
Zanna to możesz mi śmiało napisać, ja czytam wszystkie posty:)
Red nastrój też nie dopisuje??
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi w sumie to mi to powiedziała na cienkie endometrium albo za słabe to najlepsze jest czerwone winko i orzechy najlepiej włoskie i herbatka z liści malin, ryby, migdały.
Wspomagacze „bez recepty”
----- Wiesiołek (do owulacji)
----- Magnez
----- B complex
----- Vit E (do owulacji)
----- Omega 3 to super pomaga
A gdzie to szykujesz ta imprezę?
Wspomagacze „bez recepty”
----- Wiesiołek (do owulacji)
----- Magnez
----- B complex
----- Vit E (do owulacji)
----- Omega 3 to super pomaga
A gdzie to szykujesz ta imprezę?
Re: Przy kawie ...
Czyli wszystko czego nie lubię.. o nie...
Ale dziękuję:*
No wiesz, mieliśmy jechać do klubu ale znajomym się dzidziuś urodził więc pępkówka się szykuje, ale mamy jechać do mnie do domu i ja już wszystko mam zrobione, w sumie sałatka została, i tam już wszystko czeka... bo to takie nieuroczyste a chce żeby miał niespodziankę:)
Ale dziękuję:*
No wiesz, mieliśmy jechać do klubu ale znajomym się dzidziuś urodził więc pępkówka się szykuje, ale mamy jechać do mnie do domu i ja już wszystko mam zrobione, w sumie sałatka została, i tam już wszystko czeka... bo to takie nieuroczyste a chce żeby miał niespodziankę:)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość