Hej moje piękności :*
Dzisiaj kolejny dzięń walki z prezentacją , jednak zmieniiła im się koncepcja i muszę wszystko od nowa zmieniać. Niby tylko kosmetyczne sprawy ale jednak jest tego od cholery do poprawy. Wczoraj myślałem że mi łeb pęknie, trochę za dużo już tego było.
Naszczęście będe się musiał z nią męczyć tylko do piątku. W poniedziałek przylatuję jakiś ważniaczek z Włoch i będzie sprawdzał min moje wypociny:)
Dzisiaj będzie raczej kolejny dzień mojej absencji forumowej, więc cieszcie się póki możecie bo jak wróce do nadal będe Wam uprzykszał
życie swoją osobą
Kłaniam się nisko i w stópki całuje

:*
A zapomniałbym witam nowe osóbki na forum, na pewno Wam się tu spodoba jeśli już się nie spodobało. Będzie Wam tu dobrze zobaczycie, a przynajmniej ja zostałem ciepło przyjęty

Jestem tutaj dłużej od Was więc moge Wam podpowiedzieć żebyście uważały na Kay, Mad, Guśke, Jamelke, Vanilke, Ele, Adiego, Car, Cule, Malinke, Chochlika, Lubelie, Reda bo potrafią byś wredni i są mało tolerancyjni a tak reszta poza nimi to są spoko człowieczki, co chętnie pomogą w każdej sprawie.
Haha zaraz mi się oberwie od wszystkich, żartowałem ludziska KOCHAM WAS :* i zapowiada sie że tak szybko Was nie zostawie. Tak tak wiem, większość z Was pewnie teraz sobie myśli "kuźwa jeszcze mu się nie znudziło"

NIE haha
Dobrze że mam znajomości u Admina to tak szybko mnie stąd nie wywalicie

;)
Hmm korzystając z tego że nikt mi z rana nie przeszkadza i wstałem z wyrka w miare dobrym humorze, który skutecznie chiał mi zepsuć kolega z
pracy swoją paskudną i zakłamaną gębą, napisze kilka słów:)
Za oknem piękna wiosenna pogoda, słoneczko piknie świeci, ptaszki śpiewają a ja kuźwa musze siedzieć w pracy. A wolałbym teraz leżeć w łóżeczku i wtulać się w poduszki jakieś pięknej niewiasty co by leżała obok mnie
Pewnie większość z Was nie będzie się chciało czytać moich wypocin jak tylko zobaczą kto się tutaj uskutecznia no ale trydno. Was też lubie
Zaraz, któraś niewiasta się zapyta co mi się stało że tak natrzaskałem

ale od razu odpisuje że i mi od czasu do czasu zdarza się napisać trochę więcej. Może nie zawsze napisze coś mądrego ale chęci się liczą
Dobra wracam do swojej kochanej prezentacji i postaram się zajrzeć w ciągu dnia do Was
Buziole na lepszy początek dnia
