Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja właśnie naszykowałam karkówkę i zaraz S. idzie grilować także mam chwilkę :)

Kay na pewno będzie dobrze, nie martw się na zapas :kiss2

Paolcia ja ze swoją też się nie mogę dogadać a zwłaszcza w kuchni dlatego będziemy się rozdzielać...

miaamy Ty lepiej od razu się odzywaj do niej bo zobaczysz będziesz miała tak jak ja, też się nie odzywałam a teraz mam...

Madi hej :kiss2
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Guśka :*
Dalej się teściowa nie odzywa??
Co to da, że się odezwiesz jak ona i tak dalej swoje robić będzie..
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

A tak sobie czytam,i czytam w między czasie wytapiam słoninę na smalec bo mój sobie wczoraj kupił,a robota spadła na Mnie :P po obiedzie będę kroić warzywa na sałatkę,niedoszła teśc kupiła starą wołowinę bo twarda jak kamień,jeść się nie da, z resztą nigdy dobrze nie gotowała :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi nie odzywa się i tak mi jest dobrze :) Ale przynajmniej będzie wiedziała że nie da sobie na głowę wejść...

Paolcia a Ty też mieszkasz z teściową?
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Pomieszkuje u chłopaka, więc tak jakby mieszkam :?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Strzeż się tego jak tylko możesz :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Czy ja wiem.. to myślisz, że lepiej się na okrągło kłócić?
ja czasem wymiękam..

Paolcia poproszę o troszkę sałatki :P
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Aj
Ja to sie zastanawiam.Bo moja teraz jest u mnie i odpukac dogadujemy sie.Ale to moze jaka przykrywka haha

Madi jutro mamy wizyte.:) po 16tej.
strasznie sie poci to moze juz wypocil to chorubsko.

Guska ty z tym mieskiem to zawsze slinotok powodujesz u mnie.

Paolcia ladnie to tak podgladac ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi nie to że kłócić tylko powiedzieć swoje :)

Car bo to inaczej jak się mieszka razem a inaczej jak odwiedziny :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No bo kojarzył mi się wtorek jakoś :)
No ciekawe co też Wam powiedzą..
Car może akurat Ty masz jedną z tych nielicznych- normalnych :P

Zanna to zawsze ochoty narobi, a nawet się nie podzieli :P haha :P

Zmykam Dziewczyny, miłego po południa :kiss2
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Prawda.Czyli nie mam co sie cieszyc haha ze moja przyszla jest lepsza ;)
Madi to bym miala wygrany los jak na loterii.;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Co się nie podzielę? Wpadajcie ;)

Jak mnie S. denerwuje, tylko siądę przed komputerem od razu jakby wyczuł i przychodzi i mnie zgania bo on musi w grze kliknąć i się wkurzyłam i na dodtaek jeszcze łańcuszek mi porwał, bo złapał mnie za bluzę...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Madlen sałatka jeszcze nie gotowa,sama bym sobie zjadła bo obiad był nie za dobry :P
Guśka musisz sobie lapka kupić albo tableta, będziesz miała spokój,ja też tak miałam ,mój niedawno kupił sobie swojego laptopa i mam spokój każdy na swoim :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Car, czytałam jakie sa możliwości leczenia..
na samych lekach raczej nie pociągnę....
więc coś więcej na pewno..
jedyne co to zmiany mogą byc zbyt małe by nadawały się na operację ;)

Guśka, ustalcie sobie godziny kto kiedy kompa okupuje ;)
u nas z tym luz, każdy ma swój...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

A tu co tak cicho,dziewuszki gdzież wy się podziewacie :P
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Ja tyle co ogarnelam po chopakach w domku.Mialam isc pocwiczyc, ale sie nie wyrobilam :_

Teraz to juz tak chyba bd Paolcia.Dzien dluzszy,wiecej pracy i siedzenia na dworku bedzie :)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

I bardzo dobrze trzeba się dotleniać,ja też dziś się narobiłam,teraz czas na relaks, zaraz mój przyjedzie i przywiezie zimne piwko,a co należy się :P
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

A pewnie :)
po pracowitym dniu przyjemnosc choc taka musi byc ;J

Ja to juz jak bd cieplo to tylko do poludnia bd.Jak bd w job, a tak to tez bd sie z malym dotleniac :D
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja to nawet nie chce myśleć ile roboty się zacznie, byłam dziś w swojej szkółce porzeczki i się przeraziłam... Jak tylko wyjdzie słońce to muszę to pokopać bo już ziele wyłazi, cholerstwo jedne...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej moje piękności :*

Dzisiaj kolejny dzięń walki z prezentacją , jednak zmieniiła im się koncepcja i muszę wszystko od nowa zmieniać. Niby tylko kosmetyczne sprawy ale jednak jest tego od cholery do poprawy. Wczoraj myślałem że mi łeb pęknie, trochę za dużo już tego było.
Naszczęście będe się musiał z nią męczyć tylko do piątku. W poniedziałek przylatuję jakiś ważniaczek z Włoch i będzie sprawdzał min moje wypociny:)
Dzisiaj będzie raczej kolejny dzień mojej absencji forumowej, więc cieszcie się póki możecie bo jak wróce do nadal będe Wam uprzykszał życie swoją osobą :)

Kłaniam się nisko i w stópki całuje :D:*

A zapomniałbym witam nowe osóbki na forum, na pewno Wam się tu spodoba jeśli już się nie spodobało. Będzie Wam tu dobrze zobaczycie, a przynajmniej ja zostałem ciepło przyjęty :)
Jestem tutaj dłużej od Was więc moge Wam podpowiedzieć żebyście uważały na Kay, Mad, Guśke, Jamelke, Vanilke, Ele, Adiego, Car, Cule, Malinke, Chochlika, Lubelie, Reda bo potrafią byś wredni i są mało tolerancyjni a tak reszta poza nimi to są spoko człowieczki, co chętnie pomogą w każdej sprawie.

Haha zaraz mi się oberwie od wszystkich, żartowałem ludziska KOCHAM WAS :* i zapowiada sie że tak szybko Was nie zostawie. Tak tak wiem, większość z Was pewnie teraz sobie myśli "kuźwa jeszcze mu się nie znudziło" :) NIE haha

Dobrze że mam znajomości u Admina to tak szybko mnie stąd nie wywalicie :);)

Hmm korzystając z tego że nikt mi z rana nie przeszkadza i wstałem z wyrka w miare dobrym humorze, który skutecznie chiał mi zepsuć kolega z pracy swoją paskudną i zakłamaną gębą, napisze kilka słów:)

Za oknem piękna wiosenna pogoda, słoneczko piknie świeci, ptaszki śpiewają a ja kuźwa musze siedzieć w pracy. A wolałbym teraz leżeć w łóżeczku i wtulać się w poduszki jakieś pięknej niewiasty co by leżała obok mnie :)

Pewnie większość z Was nie będzie się chciało czytać moich wypocin jak tylko zobaczą kto się tutaj uskutecznia no ale trydno. Was też lubie :)

Zaraz, któraś niewiasta się zapyta co mi się stało że tak natrzaskałem :) ale od razu odpisuje że i mi od czasu do czasu zdarza się napisać trochę więcej. Może nie zawsze napisze coś mądrego ale chęci się liczą :)

Dobra wracam do swojej kochanej prezentacji i postaram się zajrzeć w ciągu dnia do Was :)

Buziole na lepszy początek dnia :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

<szock :D>

Hej Wam.:)
No musze powiedziec, ze az mi zal bylo jak skonczylam czytac twojego posta.Bo to chyba pierwszy taki twoj w postaci rozwinietej do tego stopnia haha super.teraz juz wiemy, ze potrafisz to nie licz na to ze bd pisal krotko haha :*:*:*:*:* *

Tak tak jestesmy wredni ;D dobrze ze to w koncu ktos napisal :D i tak wydaloby sie ;p


Guska nio chwasciory to mordega :/
jak sie ma jeszcze waly kawalek to dla relaksu fajnie sie pryekopuje i wyrywa.Ale jak juz wieksza dzialka to juz mozna miec dosyc :)

Kay i jak tam kochana.?

:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

No dzień dobry !

Kris - toś posta spłodził. ]:-) Miłego dnia Ci życzę :)

U nas też pięknie, choć chłodno jeszcze, no ale mamy marzec w końcu, nie ?!

Heh .... ja do kliki wrednych nie nalezę ;) :witch :witch :witch

Pan Mąż w pracy, córa w szkole, a ja delektuję się pyszną kawusią, i obmyślam plan na obiad.
Ehhhhhhhhhhhh
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Witajcie ;)
operacji nie będzie ;)
czeka mnie rehabilitacja i zabiegi :)
zaraz sie będę orientować co i jak...
i na szczęście w szpilkach mogę chodzić :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Masz już termin rehabilitacji, czy będziesz czekać pół roku ? :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no właśnie tu się zaczynają schody.....
skierowanie mam od prywatnego lekarza..
wiec będe próbować się dostać do internisty by mi je przepisał na nfz..
z tym w sumie nie powinno być problemu..
ale chyba i tak pomyślę by część zabiegów zrobić prywatnie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości