Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Tez mialam z ta choroba doczynienia i wlasnie babcia mojego szwagra zmarla przez ta chorobe w poprzednim roku po 5latach od pojawienia sie pierwszych objawow.
Wiem ze to nie prowadzi odrazu do smierci, ale lekarz powiedzial ze po prostu ma juz starszy mozg, a wiadomo mozg to funkcjonowanie calego organizmu.. jego mozg podchodzi prawie pod 80, czyli tak jakby mial po prostu 80lat.
Poza tym ma nadżerke, chore serce, ma jeszcze guzka w mózgu i nie wiadomo co jeszcze bo nic nam nie mowi i ukrywa wszystkie badania ...

Miaamy, przykro mi . Moi dziadkowie tez zmarli wczesnie, bylam chyba raczkujaca jak zmarli.. prababcie poznalam tylko jedną. Babcie mam dwie, ale jedna mieszka za Przemyslem daleko daleko, wiec niestety jej nie widuje, ostatnio ja widzialam 7lat temu.
Druga babcia mieszka niedaleko mnie, natomiast jest taką upierdliwą za przeproszeniem babą, że nie jest jak babcia a jak wredny i fałszywy człowiek bez zadnych skrupułów... Pomińmy..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

dziewczyny na alzheimera się nie umiera tylko umierają ci ludzie ponieważ: zablądzą i zamarzną zimą, wpadną pod samochód bo zapomną jak się przez pasy przechodzi, zranią się czymś nożem np. zapomną jeść i pić i z tego ludzie umierają a nie na samą chorobę tak że jak będzie się o osobę dbać i troszczyć długo pożyje noo chyba że w grę wchodzą jeszcze inne choroby to wtedy umierają na te inne, samo w sobie alzheimer nie jest śmiertelną chorobą.
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

To akurat ja wiem że się nie umiera, pracowałam z moim chłopakiem przy osobie chorej na alzheimera,mój chłopak do dziś pracuje przy takich osobach.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dokładnie tak..

Zaraz wypróbuję stempelek do paznokci bo właśnie mi przyszedł bo tamten co zamówił wcześniej okazał się zły...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Jedno jest pewne... śmierć na pewno odciska na nas ślad...
X mi zadał pytanie czy coś może zrobić.. jakoś pomóc....
ale na to nie ma pomocy...
i dopiero teraz jak zamieszkał w moim domu rodzinny, poznał bliżej moją rodzinę i znajomych ojca..
widzi jak wiele odeszło z moim ojcem.....

Guśka pochwal się potem ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Nie pochwalę się teraz bo mam krótkie paznokcie i tylko jeden robiłam żeby zobaczyć bo tamten co wcześniej kupiłam to miał za twardą i śliską pieczątkę i nie chciał się odbijać a ten jest dobry tylko muszę jeszcze poćwiczyć i kupić dobry mocno intensywny czarny lakier bo ten co mam to troszkę za jasny jest.

A poza tym nie mam teraz tel z aparatem i tak bym nie wrzuciła zdjęcia ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ja dostałąm lakier to startowego zestawu...
bo nie chodzi o kolor lakieru a jego konsystencję ..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Ja nie mam cierpliwości do robienia sobie pieczątek i w ogóle do malowania paznokci,rzadko to robię :P i pomyśleć że zapisałam się na kurs kosmetyczny,śmiać mi się chce czasami :D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

To znaczy ja też dostałam biały lakier ale chciała bym sobie jeszcze czarny kupić :)
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

vaniliiia pisze:Tez mialam z ta choroba doczynienia i wlasnie babcia mojego szwagra zmarla przez ta chorobe w poprzednim roku po 5latach od pojawienia sie pierwszych objawow.
Wiem ze to nie prowadzi odrazu do smierci, ale lekarz powiedzial ze po prostu ma juz starszy mozg, a wiadomo mozg to funkcjonowanie calego organizmu.. jego mozg podchodzi prawie pod 80, czyli tak jakby mial po prostu 80lat.
Poza tym ma nadżerke, chore serce, ma jeszcze guzka w mózgu i nie wiadomo co jeszcze bo nic nam nie mowi i ukrywa wszystkie badania ...

Miaamy, przykro mi . Moi dziadkowie tez zmarli wczesnie, bylam chyba raczkujaca jak zmarli.. prababcie poznalam tylko jedną. Babcie mam dwie, ale jedna mieszka za Przemyslem daleko daleko, wiec niestety jej nie widuje, ostatnio ja widzialam 7lat temu.
Druga babcia mieszka niedaleko mnie, natomiast jest taką upierdliwą za przeproszeniem babą, że nie jest jak babcia a jak wredny i fałszywy człowiek bez zadnych skrupułów... Pomińmy..
tak mi przykro z powodu twojego ojca , ale może wszystko będzie ok nie trzeba od razu zakładać najgorszego , trzeba wierzyć mieć nadzieje że będzie żył :)
ja mam też babcie za Przemyślem a raczej chyba prze nie wiem ale widuje się z nią raz na rok :P mam drugą babcię obok która jest bardzo upierdliwa jak twoja ale da się przeżyć to w końcu rodzIna
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hejo ;) co tam słychać ??

co do paznokci :) ja nie lubię mieć niepomalowanych ;)
ale to taki mały nałóg ;)
jak teraz mam żel na paznokciach to w ogóle wygoda, bo raz w tygodniu maluję i mam spokój ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Siemka,ja się witam i zaraz mykam,jadę do na kilka dni do domu,kilka spraw muszę przemyśleć na spokojnie,może z stamtąd się odezwę jak złapie zasięg z neta :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

więc miłego Weekendu Paolcia :)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dzień dobry bardzo :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witaj Goniu :)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :**
W końcu upragniony i wyczekiwany piątek :D
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

No ... Jutro się wyśpię. ]:-)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Gonia, to się nie wysypiasz ??
no ja mam zamiar z łóżka nie wychodzić i się wyspać..
może X namówię na śniadanie do łóżka...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

No nie, o 6 pobudka, bo włosy muszę umyć, wysuszyć, doprowadzić się do porządku, uszykować kanapki Młodej do szkoły, poprasować :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

czemu tak wcześnie wstajesz ?
przecież spokojnie to możesz zrobić jak mała pójdzie do szkoły..
no chyba ze ją corano odprowadzasz
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jak Wam mija dzień??

Mnie dziś wyjątkowo energia rozpiera :D
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

no co rano ją odprowadzam, nikt tego za mnie nie zrobi :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Gonia, myślałam, ze już sama chodzi ;) albo mąż odprowadza ;)

hej Madi ;) no cóż..w końcu piątek :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

hej :kiss2

W końcu słóńce :happy ja się zaraz biorę za mycie okien ;)

Co do paznokci to ja też uwielbiam malować ale w sumie przy mojej robocie za długo lakier się nie utrzymuje... A nie chce za bardzo robić żelu czy tam akrylu bo po nich niszczą mi się paznokcie a uważam że moje i tak są w dobrej formie ;) aby tylko uhodować i ładnie pomalować ;)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Nie, mam obowiązek ją przyprowadzać i odbierać ze szkoły .... chyba do 3 klasy ....
Bo matki trzecioklasistów tez przychodzą ....
A mąż pracuje :P
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości