Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Adi walczysz ?! SUPER!!
i mimo zakwasów ćwicz chociaż z 10 minut dziennie żeby mięśnie pracowały
ja wczoraj tak dałam w kość pośladkom że dzisiaj czuje jak by były osobno haha 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
To są uroki chodzenia na rano do pracy. Też nie cierpię chodzenia na 6:30, bo wtedy 5:15 muszę już wychodzić z domu.Hadassa pisze:Adix, jedyna szansa by pospać dłużej niż 5-6.. wiec dla mnie nawet pospać do 8, cy poleżeć w łózku to już luksus
Miammy, w weekend to wstaję jeszcze szybciej bo trzeba jechać na ryby
Tygrysku Jest dokładnie tak jak mówisz. Przyjdzie sobota to bez budzika się idzie obudzić nawet o 7
DziękiMadlen pisze:Witajcie
Widzę, że pustki kolejny raz na forum..
Adrian współczuję CI tej bezsenności...
A co u Ciebie słychać kochanie
Adasiu słyszałem to wczoraj że mleko pomaga, ale wolę wydoić jakiegoś Johny Walkera, albo parę kielonków śliwowicy
Zannka współczuję Ci i łączę się w bólu
Adrian

Re: Przy kawie ...
mleko zdrowsze Adix... jeszcze ponoć do tego mleka trochę miodu
Re: Przy kawie ...
aaa ja myślę że niema nic lepszego od rozruszania
można delikatniej a jak troszkę poboli to wiadomo że pracuje 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Na coś trzeba umrzeć Tygrysku. Przecież nie będę żył wiecznie
Od 28 kwietnia do 5 maja idę na przymusowe wolne i trzeba się przyzwyczajać.
Od 28 kwietnia do 5 maja idę na przymusowe wolne i trzeba się przyzwyczajać.
Adrian

Re: Przy kawie ...
ale po co się męczyć jak można przyjemnie przeżyć??
A tu mniaamy masz racje... zawsze dobrze się trochę poruszać - lepiej się człowiek czuje i wygląda
A tu mniaamy masz racje... zawsze dobrze się trochę poruszać - lepiej się człowiek czuje i wygląda
Re: Przy kawie ...
miaamy myślałam, że flaki wypluje
ale szczerze mówiąc staram się ! I znalazłam motywacje
ćwiczyłam raz na jakiś czas, jak mi się zachciało. Mierzyłam się w lutym ostatnio, postanowiłam się dzisiaj zmierzyć i się zdziwiłam. Ubyło mi w talii 2 cm, w udzie 1 cm, w brzuchu 2 cm
teraz się zawzięłam! Nie patrzę na wagę, bo nawet w sumie wagi nie mam we Wrocku, skupiam się na centymetrach 
Zastanawiam się czy jeszcze do skalpela nie dołożyć tego turbo spalania
Adrian co kto lubi
Zastanawiam się czy jeszcze do skalpela nie dołożyć tego turbo spalania
Adrian co kto lubi
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hihi jeśli masz siły to ćwicz ile wlezie
ale niema się co nadwyrężać lepiej mniej a regularnie niż jak byś po tygodniu miała paść na twarz
ja sobie ćwiczę na zmianę raz turbo spalanie raz skalpel raz killer a jak mam siłę to dwie 6minutówki na zgrabne pośladki po ćwiczeniach
widzisz!? mi też cm ubyły a waga stoi w miejscu ale to nic
nie ważę przerażająco dużo więc się tym nie przejmuję 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
miammy turbo dałam rade 7 minut
masakra, odpuszczę jednak, jak będę w stanie skalpel zrobić chociaż do połowy bez odpoczynku i ze zrobieniem skalpela to wtedy wezmę się na turbo 
A Ty robisz ot tak całe 40 minut turbo lub skalpel lub killera? Bez odpoczynku czy jak?
A Ty robisz ot tak całe 40 minut turbo lub skalpel lub killera? Bez odpoczynku czy jak?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Tygrys mi pomaga ale w sumie to z moją pracą się mija z celem żeby chodzić na rehabilitację...
Adix dzięki
Na zakwasy najlepszy jest ruch
a zwłaszcza 
Adix dzięki
Na zakwasy najlepszy jest ruch
Re: Przy kawie ...
Hej dziewuszki, i Wy chłopcy 
Życzę Wam wszystkim wesołych świąt
Życzę Wam wszystkim wesołych świąt
Re: Przy kawie ...
Guśka no ja dziś ćwiczyłam żeby te mięśnie rozruszać, ale aż mi się ryczeć chciało z bólu 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
Fiona
Re: Przy kawie ...
Co się dzieje jak Twój facet zabiera Ci kołdrę?
SPAM
SPAM
Ostatnio zmieniony sob kwie 19, 2014 10:51 am przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: SPAM
Powód: SPAM
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Ja tylko na chwilkę złożyć życzenia bo robię ciasta
Żeby Wielkanoc w tym roku,
przyszła z sukcesem u boku.
Aby żyło się Wam zdrowo,
prywatnie i zawodowo.
Wielu, wielu chwil radosnych
i cudownej, ciepłej wiosny
życzy Wasza Guśka
Ja tylko na chwilkę złożyć życzenia bo robię ciasta
Żeby Wielkanoc w tym roku,
przyszła z sukcesem u boku.
Aby żyło się Wam zdrowo,
prywatnie i zawodowo.
Wielu, wielu chwil radosnych
i cudownej, ciepłej wiosny
życzy Wasza Guśka
Re: Przy kawie ...
Wesołych Świąt wszystkim 
Re: Przy kawie ...
Wesołych Świąt !!!!
Re: Przy kawie ...
a myśmy własnie z działki wrócili...
padam...
ale wątpię by ktoś by był tu...
padam...
ale wątpię by ktoś by był tu...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
A jestem, jestem 
Re: Przy kawie ...
I ja też jestem i się witam z wszystkimi :*
co prawda też padam na twarz, bo dzień był męczący ale dało się przeżyć
Również się dołączam do życzeń :*
%P
co prawda też padam na twarz, bo dzień był męczący ale dało się przeżyć
Również się dołączam do życzeń :*
Re: Przy kawie ...
Rowniez zycze Wam Kochani udanych i rodzinnych swiat ;* w radosnej atmosferze.
Widze, ze wiekszosc padnieta
Ja tez najchetniej bym sie polozyla ale mam jeszcze troche do zrobienia...eh te swieta
Widze, ze wiekszosc padnieta
Ja tez najchetniej bym sie polozyla ale mam jeszcze troche do zrobienia...eh te swieta
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hej
mój spi, ja już na kompie :d i kolejne pranie wstawione 
dziś planujemy jakiś spacer
wiecie że znów dosałam od mojego kwiaty
jak to powiedział z okazji kwietnia :d i jak tu go nie kochać
dziś planujemy jakiś spacer
jak to powiedział z okazji kwietnia :d i jak tu go nie kochać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie ...
gratulacje takiego faceta
gratulacje takiego faceta
Re: Przy kawie ...
Wszystkie Świętujecie pewnie ...
U mnie nudy.
Mąż śpi po nocce, Młoda coś tam w tv ogląda a ja się nudzę
Potem będzie lepiej;) Jak małżonek wstanie ....
Noo Hadassa - pogratulować takiego męża
U mnie nudy.
Mąż śpi po nocce, Młoda coś tam w tv ogląda a ja się nudzę
Potem będzie lepiej;) Jak małżonek wstanie ....
Noo Hadassa - pogratulować takiego męża
Re: Przy kawie ...
hehehe - to takie przyjemne dostać kwiatki bez okazji 
w końcu leniwe popołudnie
w końcu leniwe popołudnie
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
