Puder do konturowania twarzy-bronzer.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Puder do konturowania twarzy-bronzer.

Postprzez wiga2 » 7 mar 2014, o 00:17

Witajcie.Podczytuje forum od dawna. Postanowilam sie zalogowac,zeby zapytac Was o to czy znacie puder do konturowania twarzy, ktory nie bedzie pomaranczowy, ani rudy badz czerwony.
Od dawna poszukuje bronzera, ktory bedzie w chlodnym odcieniu, wiekszosc wyglada na mnie pomaranczowo,bo z natury mam ciepla-zoltawa karnacje.Nie moze byc tez ciemny bo jestem blondynka i mam bardzo jasna cere. Bede Wam wdzieczna za wszystkie sugestie. Pozdrawiam serdecznie. Ps. Przepraszam za brak polskich znakow.
wiga2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 00:10

Re: Puder do konturowania twarzy-bronzer.

Postprzez lipstick11 » 7 mar 2014, o 00:47

Z mojej strony mogę polecić bronzer NYX w odcieniu Taupe.
Jest to chyba jedyny bronzer, który nie ma w sobie nic z pomarańczu, rudości itp.

Podsyłam link do filmu makijażystki Digitalgirl na YT : http://www.youtube.com/watch?v=SJBmcIhovv8 z niego dowiesz się szczegółów, zrobiła recenzję tego produktu.

Niestety nie kupisz go stacjonarnie, ale jest dostępny na allegro, tutaj z tego co widzę jest najtaniej : SPAM

Jeśli szukasz naprawdę chłodnego bronzera to NYX będzie idealny.

Ostatnio edytowano 7 mar 2014, o 11:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lipstick11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 23:50

Re: Puder do konturowania twarzy-bronzer.

Postprzez KwitnieBez » 13 mar 2014, o 11:38

bahama mama the balm - najlepszy! Świetna jakość produktu w dobrzej cenie i rewelacyjny, chłodny kolor.
KwitnieBez
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 11:33

Re: Puder do konturowania twarzy-bronzer.

Postprzez L... » 1 lip 2014, o 11:06

Ja mam Hoola z Benefit i polecam :)
L...
 

Re: Puder do konturowania twarzy-bronzer.

Postprzez orlikowawiolka » 1 lip 2014, o 19:28

a słyszałyście o tej firmie voldanorosso? w polsce niedostepna to tak bułgarska marka. Bronzer cudo z duża dawką witaminy a.
orlikowawiolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 11:10

Re: Puder do konturowania twarzy-bronzer.

Postprzez iza813 » 21 paź 2014, o 21:29

Ja gorąco polecam paletke bronzer + rozświetlacz firmy sleek.Bronzer jest dostępny w trzech odcieniach,można zakupic paletke w której znajduje się bronzer,rozświetlacz i róż ja mam bez różu i najjaśniejszy odcień.Puder nie jest pomarańczowy,mam chłodny odcień,nie pozostawia plam idealnie się rozprowadza po twarzy.Jest w przystępnej cenie,dostępny na allegro :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]