pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez Ballman » 7 cze 2013, o 19:37

Jest wiele prac dorywczych, ja zajmuję się głównie nimi.

Avatar użytkownika
Ballman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 19:12

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez greatjob » 10 cze 2013, o 07:15

Załóż sobie bloga na jakiś konkretny temat (co Cię interesuje?). Jak wsiąkniesz, to doba będzie za krótka, żeby zrobić wszystko, co być chciała przy nim zrobić. A można i zarobić (wiem coś o tym!), tylko nie od razu. Zarabiają tylko dobre blogi/strony www - takie, które internauci chętnie odwiedzają.

http://czestochowa.greatjob.pl/ - praca Częstochowa | ogłoszenia
greatjob
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 cze 2013, o 15:46

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez burman69 » 15 cze 2013, o 12:26

Długo byłam bezrobotna i po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy znalazłam ogłoszenie w internecie. Urząd opłacił szkolenie. Teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Może spróbujesz tego? Można u nich dostać potem rabat na włosy. Zajrzyj sobie na ich stronkę. Pozdr !
burman69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 11:46

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez alex121 » 18 cze 2013, o 10:54

racja jak się siedzi w domu i nie ma pracy to można oszaleć!! sama kiedyś szukałam pracy przez 2 miesiące. Niby wydaje się, znów ten poniedziałek, znów do pracy i myśli o nie tylko nie to ... a z drugiej strony jak nie mamy pracy to też nas trafia. po prostu człowiekowi nie dogodzisz hehe takie już nasze wadu lub zalety!

razem z chłopakiem kupujemy dom i chcemy zainwestować w zabudowy szklane ... polecacie?
alex121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 10:41
Lokalizacja: Berlin

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez teresa35 » 23 cze 2013, o 17:14

Alex, nie pomyślałaś że i w domu można pracować. Ja pracuję przede wszystkim przez internet w wolnej chwili. Można zarobić i to bardzo dobrze. Osobiście znalazłam sobie pracę na lata i jestem zadowolona. Szukajcie a znajdziecie.

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez Viki662 » 7 wrz 2013, o 12:02

A ja proponuję sprawdzoną stronę. Możesz zarobić nawet 500 euro za 20 dni pracy poświęcając jedynie kilkanaście minut dziennie. Jak to możliwe? Praca polega na wypełnianiu ankiet (max 5 ankiet dziennie) po 5 euro każda co daje 25 euro a zajmuje to jedynie kilkanaście minut. Dodatkowo za każdego poleconego dostajemy 5 euro i 15% jego zarobków!!! Więc wymagane 500 euro możesz zebrać znacznie SZYBCIEJ NIŻ w 20 DNI! Jak łatwo policzyć wystarczy zebrać 100 znajomych (nie jest to chyba aż tak trudne).

Treść skrócona przez moderatora.
Powód:
Oferty i reklamy zamieszczamy wyłącznie tutaj:
reklama-oferty-f25.html
I na przyszłość proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Avatar użytkownika
Viki662
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 wrz 2013, o 11:46

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez MarianAna » 28 paź 2013, o 16:40

Alternatywą jest zadbanie o siebie, to krok numer jeden w znalezieniu pracy. Dużo pracodawców patrzy jak jest z naszą estetyką (sylwetka, ubiór, pewność siebie). Potem możemy udać się na jakiś kurs, szkolenie. To dopiero poprawi nasze szanse na znalezienie pracy.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez iza380 » 31 sty 2014, o 12:00

SPAM

można zalogować się tu, może fortuny się nie zarobi ale zawsze coś ;)

Ostatnio edytowano 31 sty 2014, o 12:58 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
iza380
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 11:53

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez martaokk » 11 mar 2014, o 18:08

Praca formalnie nie jest wielkim problemem ale wiele zależy od naszych umiejętności. Dziś jednak większość osób decyduje się na rejestrację i prowadzenie własnej firmy. Jest to bardziej skuteczne gdyż sami decydujemy co i jak chcemy i jak mamy prowadzić własne życie.

martaokk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 18:02

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez teresa35 » 11 mar 2014, o 21:47

Własna firma to marzenie ale i wyzwanie. Nie każda z nas jemu sprosta, ale zapewniam że jeśli masz pomysł to walcz o jego spełnienie. Jeśli nie chcesz być przedsiębiorcą a zarabiać jednak trzeba , a zatrudnienia brak to jeszcze nie koniec świata bo jak wiemy jest praca w necie. Chociaż ja jej tam w cale nie szukam, wolę zarabianie i to mnie kręci. Ostatnio znalazłam firmę , autentyczną, legalną i sprawdzoną. Firma się rozwija i zarabianie polega w niej na wykupieniu coś w rodzaju pakietu inwestycyjnego, który daje nam od razu zarobek każdego dnia na 3 sposoby. [ zapewniam - wkład minimalny] Najlepsze w tym że nie musisz tu nikogo zapraszać, można zarabiać kompletnie samemu. Podoba mi się jeszcze to że cała praca w tym biznesie to zaglądanie na konto jak ładnie nam kasa rośnie na tych 3 pozycjach. Codziennie są naliczane pieniądze. Trochę już siedzę w necie i zarabiam na wielu też innych biznesach ale ten faktycznie jest jednym z lepszych. Życzę Wam aby każda z Was znalazła taki. :)

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez brzoskwinia4 » 21 mar 2014, o 11:38

Ja założyłam sklep internetowy i właśnie zakładam drugi - zyskałam pewność siebie, no i oczywiście forsę na życie, ciuchy i imprezy :) Jest dobrze i będzie lepiej. Bardzo pomogły mi informacje ze strony SPAM, gdzie znalazłam wszystko co trzeba, aby zacząć prowadzić swój sklep internetowy, chociaż na początku było ciężko.

Ostatnio edytowano 21 mar 2014, o 11:39 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Słodkie rzeczy! - Sama słodycz :)
Avatar użytkownika
brzoskwinia4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 cze 2012, o 18:32

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez nissyma » 22 lip 2014, o 10:16

Ja zarabiam on-line. Nie prowadzę e- sklepu, kiedyś o tym marzyłam, ale dzisiaj wiem, że nie znalazłabym czasu. Zarabiam w inny, sprawdzony sposób. Wysokość moich zarobków w tym momencie mnie satysfakcjonuje. Wiem, że niebawem zarobię jeszcze więcej.

nissyma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 10:11

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez teresa35 » 23 lip 2014, o 18:49

Jest odpowiedni dział do ofert. Napisz tam na czym zarabiasz, pomóż innym. W końcu to forum i jeśli możemy podawajmy mądre sprawdzone oferty pracy dodatkowej czy nawet dorobienia. Ja dziś tam wstawiłam proste programiki a, dużo nie dają , ale ok 500 zł Ci wleci, praktycznie za nic. Oczywiście mam i bardziej poważne oferty. A nawet i takie dla grubych ryb :D

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez kalimka » 25 lip 2014, o 00:53

No nie wiem, już teraz trzeba miec dobry pomysł i kasę na reklamę, żeby pójść w sklep internetowy. mnóstwo tego wszędzie i cięzko się wybić.
kalimka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 00:50

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez teresa35 » 26 lip 2014, o 19:45

Tu sposób na sprawdzoną kasę. Zresztą same sprawdźcie - Super szybkie i b. łatwe zarabianie. [ nawet dla leniwych ] Na start dostajesz 30 zł. Za każdą zaproszoną osobę 20 zł. Wczoraj to znalazłam, [ wypłacalny] 5 osób i już masz 100 zł. Rejestruj się puść to między znajomych a szybko zarobisz. Zarabianie w wolnej chwili. Firma Polska. Dorób sobie na luzach minimum 1,5 zł. -SPAM




prosze, nie spamowac forum

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez marcyś » 22 wrz 2014, o 10:27

A może w takim razie połączyć przyjemne z pożytecznym i założyć własną stronę internetową?

Ostatnio edytowano 22 wrz 2014, o 10:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
marcyś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 16:22

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez rynia » 9 paź 2014, o 11:49

Szkolenia w Urzędach Pracy to niezły pomysł, trzeba tylko wiedzieć jakie wybrać. Ostatnio natrafiłam na ofertę szkoleń z zakresu franczyzy w SEO - SPAM , refundowanych przez Urząd Pracy. Myslę że to o wiele lepszy pomysł od bezproduktywnego szukania pracy, wysyłania CV, czekania na telefon, rozmów kwalifikacyjnych, czekania na telefon itd....

Ostatnio edytowano 9 paź 2014, o 12:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
rynia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 11:46

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez hondyl » 10 lut 2015, o 15:39

Nie dołujmy się praca jest ważna w życiu, ale nie najważniejsza (jeśli nie brakuje Nam środków do życia, to głowa do góry). Przeznaczmy ten czas na samorozwój. Jeśli mamy taką możliwość bierzmy udział w kursach, szkoleniach..Nie stawiajmy wygórowanych wymagań pracodawcom. Otwórzmy się na nowe możliwości (nie musimy koniecznie pracować w zawodzie).

hondyl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 13:53

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez Renata.Bl » 16 lut 2015, o 14:55

Tak uważam, że internet daje nieograniczone możliwości - może trzewić patriotyzm wśród polaków, możesz pisać opowiadania, możesz pisać programy, tworzyć muzykę - co chcesz
Avatar użytkownika
Renata.Bl
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 23:49

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez MagZys » 23 lut 2015, o 15:56

Dziewczyny, pracuje w sklepie 1 minute firmy EuroCach. Potrzebujemy ludzi do pracy, najlepiej z doświadczeniem w pracy w sklepie, obsługa kasy. Oferujemy pracę na 3/4 etatu lub 1/2 etatu. Sklep mieści się w Warszawie przy ul. Puławskiej. Kto chętny to piszcie na priv.

Jest tylko jedna droga do szczęścia - przestać się martwić rzeczami, na które nie masz wpływu...
Avatar użytkownika
MagZys
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 13:48

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez danusia01 » 6 mar 2015, o 12:21

Czas na bezrobociu powinno się poświecić na rozwój osobisty.
danusia01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2015, o 12:13
Lokalizacja: Gdańsk

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez stefan144 » 30 kwi 2015, o 13:53

Te szkolenia z urzędu są często zupełnie nie dostosowane do potrzeb. A żeby się na nie dostać to też trzeba mieć znajomości. :(

Tanie noclegi - największa baza turystyczna w Polsce.
stefan144
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2015, o 13:33

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez monian » 18 maja 2015, o 17:20

Zgadza się, szkolenia z urzędu rzadko kiedy dają jakieś wymierne efekty. Przyznają to eksperci, jak i pracownicy urzędów pracy, niestety system nie ulega zmianie :/ Zamysł jest dobry, ale wykonanie kiepskie...

monian
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 17:02

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez mpod » 4 lis 2015, o 17:12

Chyba jedyne wyjście to szukać sobie zajęcia na siłę. Wybierać bezpłatne kursy i szkolenia, albo zapisać się na studia. Wszystko, byle nie siedzieć bezczynnie.

mpod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 16:46

Re: pytanie do bezrobotnych dziewczyn

Postprzez Modna26 » 2 gru 2015, o 13:34

ja ostatnio korzystam z rad na stronie SPAM na temat pracy dla hostess albo modelek. Często widzę oferty pracy dla hostess wysyłam CV i nic dlatego zaczęłam szukać informacji w sieci co robię nie tak, albo czego nie zawarłam w CV, że nikt mnie nie chce. Te rady mi pomogły teraz wiem jak się zachować i jak przedstawić swoją osobę. W piątek zacznę właśnie pracę jako hostessa. Trzymajcie kciuki bo to mój pierwszy dzień :)

Ostatnio edytowano 2 gru 2015, o 18:21 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]