Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez blakaro » 20 mar 2013, o 13:18

Mam problem, mój mężczyzna jest bardzo opiekuńczy i wszystko co najlepsze, aczkolwiek ostatnio mi powiedział, że trochę mu smutno z powodu tego, że nie mam fantazji erotycznych. Zdaję sobie z tego sprawę i chcę pobudzić moją wyobraźnie, lecz mam z tym problem. Choć próbuję, nie udaję mi się to. Czy ma ktoś może jakiś sposób? Z góry dziękuję za każdą radę :)
blakaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 13:17

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez 456 » 20 mar 2013, o 13:27

Witaj. Sama musisz się zastanowić co lubisz i czy jest coś, co chciałabyś zrobić, czy z czymś poeksperymentować, założyć ponętny ciuch albo zrobić w jakiś inny sposób, który mógłby się okazać fajny lub szalony, przyjemny. Piszesz, że próbujesz jednak się nie udaje. Może po prostu się wstydzisz albo blokujesz?


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez blakaro » 20 mar 2013, o 13:31

Chyba tak jest. Może przez to, że się wstydzę to blokuję. Gdy pyta mnie czy mam na coś ochotę, to choć próbuję coś wymyślić... nic nie mam w głowie, po prostu tak jakby ta część ciała jest zablokowana. Wystarcza mi to co on proponuje, tyle, że mu to przestanie "pasować". Ta jego ciągła inicjatywa.
blakaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 13:17

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez Hadassa » 20 mar 2013, o 13:34

Kiedy masz chwile dla siebie, może się zastanów co sprawia Ci przyjemność..
Kiedy się już wie takie rzeczy, czasem łatwiej fantazjować o tym...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez blakaro » 20 mar 2013, o 13:37

a co Ci sprawia przyjemność, jeżeli mogę spytać?
blakaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 13:17

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez 456 » 20 mar 2013, o 13:39

Na wstyd jest rada i to bardzo przydatna i przyjemna -dla niego. Zawsze możesz mu zasłonić oczy np. jakąś przepaską. Wtedy wstyd nieco schodzi na drugi plan, ponieważ partner Cię nie widzi ani Twoich niedoskonałości (jeśli to Cię blokuje). Dodatkowo pobudza to jego zmysły i wyobraźnię a Tobie odkrywa większe pole do swobodnego popisu.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez blakaro » 20 mar 2013, o 14:07

Wykorzystam, ale to nie to jest tego przyczyną. Myślę, że to to, iż wszystko co z nim jest pierwsze, pierwsze pieszczoty, sex oralny (dalej jestem dziewicą) i to chyba to :) Tyle, że nie mam pragnienia sexu, na inne chyba tak, ale to w sumie też zawsze z jego inicjatywy.
blakaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 13:17

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez blakaro » 20 mar 2013, o 14:09

Cieszę się, że dowarzyłam się to tu umieścić, każde słowo przyda się z pewnością :)
blakaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 13:17

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez 456 » 20 mar 2013, o 14:27

Aaa... :) Skoro wszystko dopiero się zaczyna, to na pewno on to rozumie. Poza tym dzięki temu możesz z nim zobaczyć co Ci odpowiada, co lubisz, co wam może sprawić przyjemność. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez blakaro » 20 mar 2013, o 14:37

Tak, rozumie. Tyle, że widzę w jego oczach trochę smutku z tego powodu. Ma już "doświadczenie" i jego partnerki były dominujące, wiążące go itp. Ja zaś odczuwam przez to trochę dyskomfortu, że nie potrafię taka być. To nie jest tak, że chcę mu dać przyjemność (choć to też z pewnością). Ja pragnę być bardziej "erotyczna"
blakaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 13:17

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez 456 » 20 mar 2013, o 15:24

Określenie "erotyczna" kojarzy mi się z " delikatnością", spontanicznością i namiętnością niż z czystą dominacją. Poza tym dominacja to także sztuka i nie oznacza samego "wiązania" partnera, które jest raczej przejęciem inicjatywy. Wszystko zależy od tego jak ktoś do tego podchodzi i w jaki sposób wykonuje.
To nic złego, że nie potrafisz być dominująca. Nie każda kobieta to lubi i potrafi taką być. Masz za to inne zalety, które potrafiłabyś pokazać mężczyźnie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez Hadassa » 20 mar 2013, o 15:26

Ale to też i dla Was może być doświadczenie ;) a dla Ciebie ciekawe przeżycie ;)
sama z reguły byłam uległa w łózku... teraz dopiero się uczę dominacji ;)

a tak propo, czasem pomocne mogą być jakieś filmiki ;) gdzie możesz zaczerpnąć inspiracji... ;) lub pobudzić wyobraznie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez paula » 20 mar 2013, o 16:51

blakaro napisał(a):Mam problem, mój mężczyzna jest bardzo opiekuńczy i wszystko co najlepsze, aczkolwiek ostatnio mi powiedział, że trochę mu smutno z powodu tego, że nie mam fantazji erotycznych. Zdaję sobie z tego sprawę i chcę pobudzić moją wyobraźnie, lecz mam z tym problem. Choć próbuję, nie udaję mi się to. Czy ma ktoś może jakiś sposób? Z góry dziękuję za każdą radę :)



najważniejsze to nic na siłę! wszystko zależy od tego jak długo jesteście razem. Fantazje dość szybko przychodzą facetom, kobiety potrzebują do tego czasu. Zanim ja zaczęłam mieć jakiekolwiek to minął chyba rok wspólnego bycia ze sobą ;)
nie możesz się zmusić że o: "a teraz wymyślę jakąś fantazję!". To tak niestety nie działa ;) ale może spróbuj wieczorem położyć się do łóżeczka i pomyśleć co byś chciała zmienić w waszym życiu erotycznym, może chciałabyś go jakoś zaskoczyć?
spokojnie i powolutku a naprawdę wszystko będzie dobrze :)
paula
 

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez blakaro » 20 mar 2013, o 20:29

Największą przyjemność odczuwam kiedy jest za mną i przytuli mnie do siebie. To jest najlepsze co może dla mnie być. Uwielbiam też (w sumie on jeszcze bardziej) masowanie stóp. Podnieca to go, a mi sprawia ogromną przyjemność, lecz z tych aspektów erotycznych...kurczę nie mam :|
blakaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 13:17

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez jaskolkaj » 20 mar 2013, o 21:23

A może warto spróbować czegoś zupełnie nowego ?? jakiś czas temu z mężem miałam podobną sytuację.. u nas podziałała odmiana.. - zaczęliśmy szukać urozmaiceń naszego seksu, coś co na pierwszzy rzut oka w ogóle do nas nie pasowało, usiediśmy , pogadaliśmy o całej sytuacji i uznaliśmy że musimy zacząć starać sie obydwoje bo jeśli tak dalej pojdzie to staniemy się dwojgiem ludzi którzy mieszkają pod wspólnym dachem, a których nie łączy żadna głebsza bliskość. hmmm my np. zaczęliśmy rozmawiać o swoich fantazjach erotycznych i czytać też wyznania innych osób ;) ze swojej strony mogę polecić stronkę www.komdax.com ;) mam nadzieję że może to przyniesie jakieś pozytywne skutki :)
jaskolkaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:21

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez blakaro » 20 mar 2013, o 22:54

dziękuję, w wolnej chwili skorzystam :)
blakaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 13:17

Re: Pytanie do kobiet, wyobraźnia erotyczna

Postprzez Hadassa » 21 mar 2013, o 12:09

blakaro napisał(a):Największą przyjemność odczuwam kiedy jest za mną i przytuli mnie do siebie. To jest najlepsze co może dla mnie być. Uwielbiam też (w sumie on jeszcze bardziej) masowanie stóp. Podnieca to go, a mi sprawia ogromną przyjemność, lecz z tych aspektów erotycznych...kurczę nie mam :|

a co stoi na przeszkodzie, by ten masaż przesuwał sie coraz wyżej ??
I już jakieś urozmaicenie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]