pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet

Postprzez ana8111 » 17 wrz 2022, o 10:20

Witam,
Jestem po 8 letnim zwiazku z jednym partnerem, i chcialbym sprobowac czegos nowego z inna osoba.
Jak powinnam sie zabezpieczac, aby nie zarazic sie zadnymi chorobami etc?
Przed seksem zawsze sprawdzam prezerwatywe partnera, jak ma nalozona, nie schodze w dol, nie polykam.
Tak wiec tylko seks klasyczny, lub anal oraz plytkie pocalunki. Jak lepiej moglabym podejsc do tematu?

Jesli mam stalego partnera, to prosze go o aktualne badania, i wtedy normalna antykoncepcja.
Z gory dziekuje za odpowiedzi :)
ana8111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 10:20

Re: pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet

Postprzez szpilka » 19 wrz 2022, o 12:17

A jesli chcesz spróbowac czegoś nowego, to moze po prostu jakas zabawa, jakieś gadzety, coś pokombinowac, zamiast od razu zmieniac partnera? :)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet

Postprzez malinowatrufla » 22 wrz 2022, o 20:23

No wlasnie zmiana partnera nie zawsze sie sprawdza :) ja z mezem jestem juz kilkanascie lat ale chetnie spróbowalabym czegos nowego, tyle ze z nim , z nikim innym ;) jakis sklep z zabawkami dla doroslych polecacie?
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet

Postprzez szpilka » 26 wrz 2022, o 19:38

najlepiej wspolnie cos pozamawiac, cos nowego, zeby potem wspolnie móc testować :) na superlove.pl zobacz sobie jaki jest wybór , na pewno coś sie wam spodoba
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]