Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez KasiaMar » 19 gru 2015, o 18:06

Przyznam się że najchętniej ciuszki kupuję w...lumpeksach :D Raz że często jest większy wybór niż w markowych sklepach, dwa że można trafić na ciekawe wzory niedostępne u nas, no i cena zdecydowanie na plus :D

Obrazek
Avatar użytkownika
KasiaMar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 gru 2015, o 17:44
Lokalizacja: Toruń

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Dagnam » 27 gru 2015, o 19:40

Nieczęsto ale jednak kupuję trochę droższe i markowe ciuchy,zazwyczaj jak mi się coś bardzo spodoba.
Dagnam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 gru 2015, o 19:37

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Victoria » 5 sty 2016, o 19:50

jesli chodzi o krutki, sukienki, buty to uwielbiam kupowac w zara albo w reserved,
Ale mam tez takie dni ze np ide ulica i widze jakis ciucholand i musze tam wejsc i czesto trafia mi sie jakas perelka :)
Victoria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 19:45

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Waleria » 6 sty 2016, o 02:04

Kupuję głównie w centrach handlowych to co mi wpadnie w oko-raz droższe rzeczy raz trochę tańsze.
Waleria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 01:56

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez lena38 » 8 lut 2016, o 08:51

Jeszcze niedawno kupowałam rzeczy tylko polskich marek. Jednak znalazłam sklep Lily White, gdzie są ubrania od projektantów i zagraniczne dobre marki. Wiem, że cena nie należy do najniższych ale wolę zainwestować w dobrą rzecz i mieć ją na lata, a nie, nieustannie kupować nowe kiepskiej jakości ciuchy.
lena38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:42

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Fabrik_com_pl » 15 lut 2016, o 12:04

Oprócz galerii handlowych,warto rozglądać się także w sklepach internetowych z odzieżą,gdzie znajdziemy bardzo szeroki wybór i niższe ceny,szczególnie teraz w okresie zimowym.
Fabrik_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 12:49

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez monika_zs » 9 mar 2016, o 10:14

Cześć Dziewczyny jeśli chodzi o mnie to ja kupuje tylko polskie marki. Zależy mi, na tym by to co kupuje było zawsze wysokiej jakości, modne i nie powtarzalne. Marka, która spełnia wszystkie powyższe standardy to Pretty One. Nie zawiodłam się ani razu. W Wy znacie ? :)
monika_zs
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 sty 2016, o 15:17

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez kokoszanel » 10 mar 2016, o 09:11

Niespecjalnie. Bywa różnie. Jeżeli w galerii jest fajna promocja na coś z dobrego sklepu i mi podpasuje ... To czemu nie. A tak to szczerze, częściej kupie coś na ciuchach, często gęsto również nówki sztuki z metką!

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Silesiana » 27 mar 2016, o 19:40

Nieszczególnie, bo raczej mnie na to nie stać i wolę kupić coś tańszego, co oczywiście nie oznacza, że gorszego. Marka na metce to nie wszystko :)
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Rejczella » 29 mar 2016, o 11:03

I tak te wszystkie 'wielkie' sieciówki to jedna korporacja, która chcąc zaoszczędzić koszta to wszystko produktuje w chinach
Rejczella
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 09:20

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Izabelka » 29 mar 2016, o 19:02

nie stać mnie na oryginalne, tzn z oryginalnych to buty sportowe noszę oryginalne, reszta to sieciówki, albo sh
Izabelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:41

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez michasiaK » 30 mar 2016, o 16:27

Buty zazwyczaj kupuję oryginalne, a z ciuchami to tak różnie. Co wpadnie mi w oko, to kupuję :) Ale bardzo lubię zrobić zakupy w reserved , house, mosquito.
michasiaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 21:18

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Anastazja099 » 31 mar 2016, o 10:32

W sumie wolę polować na obniżkach. Przygnębiające to trochę jest, że coś ci się podoba, a cena jest absurdalna. W okresie obniżek połowa spada o połowę :P
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Monique1 » 31 mar 2016, o 13:32

fajnie ciuszki można też znaleźć w szperakach
Avatar użytkownika
Monique1
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 14:40

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Bozena87 » 2 sie 2016, o 08:57

Ja lubię oryginalne ubrania. Nie zawsze mam pieniądze żeby kupić nowe, ale na szczęście są second handy, w których mają dużo markowych ubrań :)

Ostatnio edytowano 15 sie 2016, o 11:06 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę dostosować się do regulaminu forum
Bozena87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 mar 2016, o 14:47

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Bounty » 2 sie 2016, o 14:35

ja ciuchy kupuję w sieciówkach. Zawsze można trafić na bardzo fajną promocję i nie ma problemu z reklamacjami. Często też wysyłają liczne oferty, bony rabatowe, których użycie jeszcze bardziej obniża cenę ubrań. Szczerze mówiąc boję się zamawiać ciuchy z zagranicy bo mam obawy, że albo nie dojdą, albo rozmiar będzie nie taki. Ubrania mogą ładnie wyglądać na zdjęciach, a w rzeczywistości będą w fatalnym stanie, dlatego lepiej na żywo iść do sklepu, przymierzyć i wtedy kupić :)

“Never let the fear of striking out keep you from playing the game”

Zobacz czym się zajmuję >> http://hrownia.pl/
Bounty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 lip 2016, o 14:06

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez MajkaZ » 3 sie 2016, o 00:42

ja kupuję to chyba jedna z moich słabości, ale tłumaczę to sobie tym że jakość takich ciuszków jest lepsza ;)

Ulubiony przepis Naleśniki z serem
Blog prywatny
MajkaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 23:46

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez triss_mm » 3 sie 2016, o 11:30

Ja przede wszystkim poluję na przeceny i wyprzedaże, bo można oryginalne ubranie wyrwać na naprawdę małe pieniądze. Teraz zaczęłam śledzić stronkę PromoKot gdzie są informacje o bieżących promocjach i obniżkach, nie tylko z sieciówek, ale i normalnych sklepów. A jak już naprawdę nie ma żadnej promocji, to chodzę po outletach i secondhandach, gdzie można praktycznie nowe ubrania kupić za parę zloty. W Wawie polecam 2, zaraz przy metrze stokłosy (pasaż ursynowski), a w Radomiu na borkach praktycznie naprzeciwko kościoła św. Teresy, tam jest chyba też stokrotka czy coś. Ubrania bardzo dobrej jakości, większość markowa no i niskie ceny.
triss_mm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lip 2016, o 10:52

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Marcelia » 4 sie 2016, o 23:23

Ja nieraz kupuję markowe ubrania ale musi mi się jakaś rzecz bardzo podobać.

Marcelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sie 2016, o 23:19

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Olika » 8 sie 2016, o 14:23

nie kupuję ubrań marek selektywnych, jednak czasem wolę wydac więcej np. za płaszcz, niż reklamować go co rok :/

Oliwia
Avatar użytkownika
Olika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 sie 2016, o 09:12
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez monika_zs » 9 sie 2016, o 08:21

Tylko oryginalne - polskich marek! Pretty One to kobieca marka ubrań ...hmm... chciałam powiedzieć wizytowych ale od kilku lat zmieniła się oferta i znajduje tam ubrania zarówno do biura i na spotkanie jak na przyjecie czy po prostu wyjściowe :) Wszystko zawsze ok, pięknie skrojone i ślicznie wykończone :)
monika_zs
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 sty 2016, o 15:17

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez krystynaw » 9 sie 2016, o 11:45

Często kupuje na wyprzedażach.... coś co wpadło mi w oko dużo wcześniej, przynajmniej mam pewność że faktycznie dany ciuszek został przeceniony :)
krystynaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 15:12

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Pelagiaa » 4 wrz 2016, o 11:18

Kupuję oryginalne rzeczy ale nie jakoś specjalnie drogie.Ja często kupuję przez internet i czasem zdarza mi się kupić coś w bardzo przystępnych cenach.

Pelagiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 wrz 2016, o 11:14

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Wellness0 » 5 wrz 2016, o 10:51

Wiadomo,że oryginalne ubrania czy buty są lepszej jakości, ale osobiście wolę kupić sobie kilka tańszych ubrań w tej cenie :D dużo ciekawych rzeczy można tutaj znaleźć LINK :)


A JA WOLE NIE CZYTAC SPAMU
Wellness0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 wrz 2016, o 11:22

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Mala_Mi » 6 wrz 2016, o 18:33

Co to znaczy oryginalne? Mówisz o sieciówkach czy Pradzie i Guccim?
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]