Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez thirtyfashion » 14 gru 2016, o 17:26

Czasem jak jest cos wyjątkowego to oczywiście, że kupuję. Ale nie ma zasady. W sieciówkach tez można świetne rzeczy znaleźć. A moda tak szybko się zmienia, że czasem nie opłaca się kupowac trendów w drogich butikach.

Modomaniaczka :) zapraszam na mój blog :) http://thirtyfashion.com/
thirtyfashion
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 15:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez candyy » 4 lut 2017, o 15:17

Ja naprawdę rzadko kiedy - zwykle kupuję w second handach i bardzo to sobie chwalę!!!

candyy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lut 2017, o 15:04

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez olajola » 10 lut 2017, o 21:56

Oryginalne ciuchy też zdarza mi się kupić. Tak samo jak i w ciuchu. Ale muszą to być rzeczy dobre jakościowo. Swoją drogą ciekawa jestem czy lubicie nosić takie koszulki z jakimiś spersonalizowanymi nadrukami? Ogólnie co o takim czymś sądzicie? Ja na przykład mam chyba pół szafy w takich koszulkach a to związane z pasją a to jakieś śmieszne od znajomych na różne okazje. Może też nosicie i macie jakieś swoje ulubione sklepy? Chętnie poznam albo wymienię się moimi :))
olajola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 22:33

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Mała_Kaśka » 11 lut 2017, o 09:05

U mnie różnie. Ale nie powiem, żebym omijała ciuchlandy. Często tam kupuję, bo właśnie w tego typu sklepach można znaleźć fajne, oryginalne perełki. Ale często tez zamawiam przez neta po prostu, ostatnio np kupowałam kurtkę w goodlookin, przesyłka była u mnie w 3 dni, oczędzam w ten sposób i czas często i kaskę!
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Karinka369 » 11 lut 2017, o 20:47

Ja znów kupuję w sklepach jak są fajne promocje, wyprzedaże kolekcji itp Tak jak pisałyście wyżej- czasem można znaleźć coś fajnego za przysłowiowe grosze. Gdy brak przecen w sklepach stacjonarnych zamawiam tylko w necie. Mam swoje sprawdzone sklepy internetowe z przyzwoitą ceną, dobra jakością ubrań a co najważniejsze nigdy nie musiałam niczego odsyłać,bo to za małe, to inne niż na zdjęciu itp
Karinka369
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2017, o 23:34

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Jaśmin » 11 lut 2017, o 22:29

Zależy co dla kogo oznacza "markowo" :D

Ja ogólnie ostatnio bardziej idę w stronę kupowania mniejszej ilości rzeczy, droższych ale z lepszych materiałów. Ja jestem typem człowieka, któremu ciuchy się nie nudzą i im dłużej coś mam tym lepiej. A właśnie bardzo mnie frustruje jak coś sobie kupię w taniej sieciówce co mi się podoba i w czym się fajnie czuję a po trzech praniach mi się rozleci i do kosza :( Tak było ostatnio, kiedy kupiłam sobie sweterek na zimę w Szachownicy (mama mnie namówiła...), genialny, milutki, puchaty, wspaniały. No był wspaniały aż do pierwszego prania... kiedy to wełna się wstąpiła o połowę i z puchatego sweterka zostało mi coś w typie bluzkoswetra ze sporymi dziurami. No ale jeszcze wtedy go nosiłam, ubierałam fajną bluzkę pod spód, która prześwitywała i nawet wtedy zebrałam jakiś komplement na ulicy za niego :) Niestety, po drugim praniu nadaje się już tylko do pracy w polu albo do śmieci. Więc wydałam 70 zł za sweter, który ubrałam trzy razy.
Podobnie było z tego typu puchatym szalikiem - kominem niby-wełnianym, który kupiłam w Pepco i pokochałam a po pierwszym praniu wełna się wstąpiła i po szaliku... nadaje się tylko do pola. Niby nie był drogi ale wydać nawet 30 zł za szalik, który po pierwszym praniu jest do kosza to dla mnie trochę nieporozumienie. Nie wiem, może powinnam je prać ręcznie, ale nie będę się babrała z ręcznym praniem kiedy wszystkie inne rzeczy wrzucam normalnie do pralki i mam je długo że hej.

Z takich droższych rzeczy to mam buty i torebki z Wojasa (choć tam na przecenach można też dorwać tanio buty świetnej jakości) za 400 - 600 zł. W jednych botkach za coś ponad 400 zł chodzę już czwartą zimę i kocham je tak, że dopóki nie rozpadną się na kawałki to będę w nich chodziła, a jak na razie wyglądają idealnie (oprócz tego, że z własnej winy zahaczyłam w paseczek ozdobny i mi się zerwał, no ale to moja niezdarność).
Mam sporo ciuchów z Mango, które też WCALE się nie niszczą. Lubię ich styl, klasyczny i elegancki.
Mam tez taką standardową koszulę w kratę z Ralpha Laurena, za którą dałam coś ok 80€, więc umówmy się, sporo jak na zwykłą koszulę (w Primarku są za 8 :D) ale jest kapitalnie uszyta a materiał jest fantastyczny. Trzeci rok ją noszę i wygląda jak milion dolarów a kolory w ogóle się nie spierają. Materiał jaki był miły na początku taki jest nadal.
Mam też buty z Nike, gdzie oczywiście zamówiłam sobie zły rozmiar, bo są lekko przyciasnawe (kupowałam online) a są skórzane, więc nie rozciągają się (smuteczek :() ale wyglądają genialnie, załatwiają każdy outfit i uwielbiam je. Też zero zniszczeń, a pracowałam w nich nawet w polu kilka razy kiedy nie miałam innych, wszystko się elegancko zmyło. Buty z chińskiego sklepu już byłyby w kawałkach.

Mój były facet miał koszulę jedwabną od Armaniego i tez była nie do zdarcia. A materiał cud, miód i orzechy.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Scarlett » 14 lut 2017, o 23:08

Jaśmin, to mamy podobne podejście z tym nienudzeniem się ubraniami :) Szczególnie lubiane potrafię łatać kilka razy, byle by się dało nosić je po domu jeszcze.
Ja ostatnio lubię szperać po lumpeksach, przeważnie można znaleźć coś fajnego w niskiej cenie. A jak się zniszczy to mniejszy żal ;) Choć przyznaję, że mam sporo ubrań z drugiej ręki, które nosze już dłuższy czas i naprawdę nie mogę nic zarzucić jakości. Jak już to z oryginalnych najczęściej kupuję spodnie i buty.
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez celia.celia84 » 16 lut 2017, o 23:10

Czasami kupuję oryginalne rzeczy, ale głównie buty. Są one dużo trwalsze i są z lepszych materiałów, dzieki czemu nie ma problemu z poceniem się stóp. No i starczają na znacznie dłużej. A jeśli chodzi o ubrania to raczej tylko kurtki.
celia.celia84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 22:58

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Fenek86 » 20 lut 2017, o 17:58

Jak wyżej. Oryginalne buty przede wszystkim inaczej stopa się poci. Sztuczne tworzywa, byle jakie potrafią kopać gorzej niż zgniłe orzechy. FU.
Koszulki też oryginalne. Nie kurczą się po dwóch praniach.
Reszta to mniejsza... I lubię ubrania od Kevina Kleina.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez monika9090 » 21 lut 2017, o 14:27

Ja kupuję, ale najpierw szukam kodów rabatowych na LINK czy są jakieś aktualne do wykorzystania. Ostatnio 20% taniej kupiłam ciuchy w sinsay, a 15% taniej bieliznę w H&M :)

DZIEKUJEMY ZA LINK
monika9090
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 14:22

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Alfasan » 22 lut 2017, o 09:50

Zależy co oznacza pojecie "oryginalne", bo jeżeli mowa o drogich rzeczach w kwestii odzieży, to u mnie raczej odpada, skupiam się na tych tańszych gdzie nie przepłacam za samą markę a faktycznie mam dobrą jakość To dotyczy zarówno ubrań jak i obuwia.
Alfasan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 09:28

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Jaśmin » 23 lut 2017, o 00:30

Alfasan, gdzie kupujesz tanie rzeczy dobrej jakości? Skoro sieciówki odpadają...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Aleksndra » 3 mar 2017, o 09:59

Ja niekiedy kupuje oryginalne rzeczy dobrej jakości. Bo są potrzebne. Ale zwykle używam zupełnie basicowych produktów. Zara np. ma fajne ciuchy w przystępnych cenach. :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Jaśmin » 4 mar 2017, o 02:01

Też lubię Zarę, mają jeszcze przystępne ceny a ubrania są zwykle dobrej jakości. Mnie jeszcze Zara nie zaskoczyła negatywnie, wręcz przeciwnie, jeśli dbam to ubrania wytrzymują długo, niektóre mam po dwa lata i nadal jak nówka ;)
W sumie to sporo mam rzeczy z Zary.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez denon » 8 mar 2017, o 12:23

U mnie to bywa różnie raz kupię coś w zwykłym sklepie odzieżowym a raz w sieciówce. Zależy co mi wpadnie w oko :)

Głośniki dali,dali zensor, dali spektor. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do Nas.
http://www.salonydenon.pl/
denon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 12:13

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez soul » 8 mar 2017, o 15:13

tak, zdarza mi się, jesli są naprawdę dobrej jakości.
Wolę wydać więcej a mieć porządne :P
Avatar użytkownika
soul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Etherin » 15 mar 2017, o 10:28

Ja po prostu kupuję to co mi się podoba i tyle , nie musi być markowe nie wiadomo co, biorę to co mi wpadnie w oko.
Etherin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 mar 2017, o 10:20

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez kerdzia2 » 16 mar 2017, o 22:30

Ja zazwyczaj kupuję to co po prostu mi się podoba :) Z reguły nie patrzę na logo, dużo bardziej zależy mi na dobrej jakości ubrania. Kiedyś kupowałam tam gdzie najtaniej ale przez kiepską jakość taka bluzka czy spodnie po pierwszym praniu nadawały się tylko do kosza. Ostatnio znajoma znalazła w sieci ciekawy sklep internetowy z dobrej jakości ubraniami. Sama jeszcze tam nie kupowałam ale oferta jest ciekawa. Niedługo zbliżają się moje urodziny to może namówię męża na jakiś drobiazg :) To ten sklep LINK. Może któraś z Was już tam kupowała ? Będę wdzięczna za opinie :)


DZIEKUJEMY ZA LINK
kerdzia2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 mar 2017, o 22:17

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez dradziszewska » 17 mar 2017, o 11:14

Preferuje sportowy styl ubierania się ma swój sprawdzony sklep w którym kupuje orginalne ciuchy, ale jeśli spodoba mi sie coś firmy której nie znam nie wacham sie kupić, bo znaczek markowy to nie wszystko.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez classic » 17 mar 2017, o 14:19

Ja przy zakupach kieruję się przede wszystkim tym co wpadnie mi w oko, a nie tym czy dana rzecz jest oryginalna. Czasami kupuję w sieciówkach czasami w zwykłych sklepach, nie przykładam do tego większej uwagi.

Sprawdź ofertę classic na Horn Distribution SA.
http://www.classic-expert.eu/
classic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 14:14

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez a_gatka » 17 mar 2017, o 14:36

Ja podobnie. Bardziej córka patrzy na metki, choć przyznam, że te z metką są zwykle lepszej jakości.
a_gatka
 

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Mała_Kaśka » 30 mar 2017, o 07:56

Zdarza mi się, ale przewaznie szkoda mi wydawać 200 zł na bluzkę w której tylko samo pochodzę co w takiej za 30 zł.... Wolę kupować sprawdzone ubrania;)
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Ali12 » 7 kwi 2017, o 10:27

Ja kupuje to co mi się podoba. Nie zwracam uwagi, czy jest markowe, czy nie. Liczy się wygląd oraz wykonanie :D

Ali12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 cze 2016, o 11:50

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez igacek » 10 kwi 2017, o 09:16

osobiście wole wydać wiecej, miec lepszy materiał i jakość ubrania niż kupować jakieś tanie ciuchy, które po miesiącu są do wyrzucenia
Avatar użytkownika
igacek
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 12:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez martah » 10 kwi 2017, o 14:46

jeśli chodzi Ci o podróbki - to nie. trochę śmiesznie udawać, ze Cie na coś stać :P po co? Lepiej już coś kupić w sieciówce

martah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 kwi 2017, o 12:45
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]