Rejestracja do lekarza przez internet?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Katrin25 » 20 sie 2014, o 15:15

Cześć dziewczyny 8-) ,
myszkuję po kilku zdrowotnych forach i parę razy natrafiłam na wątek odnośnie popularnych teraz rejestracji online. Sama nigdy w ten sposób nie umawiałam wizyty, więc ciekawi mnie jak to wygląda. Na tych forach wymieniano stronkę Spam, ale wciąż za mało precyzyjnie się o niej wypowiadano. Czy może jest wśród Was osoba, która z niej korzysta? Jestem dość nieufna, jesli chodzi o nowosci, ale korci mnie, zeby spróbować :D Ktoś musi przetrzeć za mnie szlaki ;-)
Pozdrawiam :papa:


Za spam podziekujemy
Katrin25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 sie 2014, o 14:37

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Nosia » 27 sie 2014, o 23:00

Też jestem ciekawa, czekam na opinie :)
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Hadassa » 28 sie 2014, o 07:03

Ja na prywatne leczenie czesto umawiam sie online, ale to zalezy od przychodni i ubezpieczyciela

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez conscious » 29 sie 2014, o 09:21

ja mam pakiet w prywatnej klinice i całkiem przyjemnie to wygląda, bo często wizyty się zwalniają na np 1-2dni przed terminem i wtedy można wskoczyć sprawnie i sobie miejsce zaklepać :) wystarczy śledzić internetowy terminarz
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez piri_piri » 29 sie 2014, o 12:30

A ja wolę pójść do przychodni i po prostu się zapisać ;)))
piri_piri
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 13:20

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Rejczella » 29 sie 2014, o 13:40

Wygodniej jest się umówić z domu ;) Ale warto by były potwierdzenia ;)
Rejczella
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 09:20

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Kornelka00 » 29 sie 2014, o 14:23

ja rejestrowałam się prywatnie do ginekologa i dermatologa właśnie poprzez internet. System mega prosty - loguje się na swój pesel i hasło. Mam caaałą tabelkę ze wszystkimi specjalistami z danej przychodni, klikam i zaglądam w ich kalendarz - na zielono wolne, czerwono zajęte i oprócz tego oznaczone czy np. na nfz można przyjść.

do tego system przypomnień - 1,2 dni przed wizytą dostaję meila z przypomnieniem.

I mam też wgląd do historii moich wizyt. ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Astra » 29 sie 2014, o 16:23

Zdecydowanie internetowe rejestracje sa naprawde super wygodna opcja oszczedzajaca
nasz czas.
Mysle, ze coraz wiecej osob woli jednak korzystac z tej wygodnej mozliwosci.
A z czasem pewno bedzie to juz normalka. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Hadassa » 29 sie 2014, o 18:23

conscious napisał(a):ja mam pakiet w prywatnej klinice i całkiem przyjemnie to wygląda, bo często wizyty się zwalniają na np 1-2dni przed terminem i wtedy można wskoczyć sprawnie i sobie miejsce zaklepać :) wystarczy śledzić internetowy terminarz


hmmm u mnie często dzwonią z informacją że zwolniło sie miejsce i czy chce wcześniej...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez babyblue » 29 sie 2014, o 23:52

Ja się jakoś boję tych nowoczesności ;p
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Astra » 31 sie 2014, o 01:50

A zastanowilas sie dlaczego sie boisz?
Przyczyne napewno znasz.
Generalnie to przeciez bardzo wygodna forma rejestracji. :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Nosia » 1 wrz 2014, o 13:48

W prywatnych klinikach to na pewno normalne, sama korzystam z LuxMedu z pracy i wiem jakie to wygodne. Myslalam, że to nowoczesność naszego NFZ, ale chyba zbyt na wyrost :)
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez malinka 61 » 1 wrz 2014, o 17:05

Rejestracja przez internet jest wspaniała , ja korzystam z tego systemu od dwóch lat , mogę sobie sama dobierać godziny i terminy wizyt, nie trzeba wystawać w kolejkach w przychodniach , super udogodnienia :)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez mróweczka » 2 wrz 2014, o 13:11

ja w ultragenie też mam rejestrację internetową :) to jest bardzo fajne bo ogromna oszczednośc czasu ;) aa jak czasem moja mama chce iść do przychodni to u nas o 6 trzeba stać w kolejce przed drzwiamy żeby miejsce dostać. bo panie w recepcji ttelefonu nei odbierają..
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Owczarekxx » 9 wrz 2014, o 18:12

To jest tak: jak szukasz konkretnej kliniki i ma ona opcje, żeby się zarejestrować to zawsze trzeba czekać na odpowiedź, żeby się upewnić, na maila jaki podałaś(czasem są one z automatu czasem nie). Generalnie te wszystkie centra medyczne chcą być nowoczesne, no i zaraz wszędzie będzie można się zarejestrować online. Dla mnie to jest dobre rozwiązanie, bo jak nie mogę wstać z łóżka to i tak do lekarza nie pójdę, żeby się tylko umówić (no a załóżmy, że wysiadło mi gardło, to i przez telefon się nie dogadam) :) Poza tym uważam, że taka klinika jak nie ma rejestracji online to i sprzętów nowoczesnych i bardziej bezpiecznych mieć też nie będzie, bo nie idzie z duchem czasu :)
Pozdrawiam!!
Avatar użytkownika
Owczarekxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 12:26

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez Lagenko_pl » 15 wrz 2014, o 13:54

Moim zdaniem pomysł nie jest zły,przynajmniej nikt nie będzie marnował czasu na udanie się do rejestracji a już tym bardziej oczekiwanie w bardzo długich,męczących kolejkach. To byłaby duża wygoda.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

Postprzez conscious » 20 wrz 2014, o 10:04

też tak czasem mam :) mam wrażenie że może np starsi ludzie rezerwują sobie ciągle miejsca w kolejkach "na wszelki wypadek" i później kiedy się okazuje, że jednak nie mają potrzeby iść to miejsca się zwalniają :D ale pewnie też przez masę losowych przypadków, sama miałam tak kilka razy że odwoływałam wizytę, bo musiałam być w tym czasie w zupełnie innym mieście, co było niezależne ode mnie
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]