Rękawiczki - tak czy nie?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez Misia » 2 paź 2010, o 10:19

Rękawiczki mogą być jednym z eleganckich dodatków do stroju panny młodej. Białe, ecru albo w bardzo łagodnym różu. Ich kolor można dopasować , np. do barwy kwiatów w bukiecie albo do stroika we włosach. Bywa, że panna młoda dobiera kolor rękawiczek do koloru kamizelki swego oblubieńca.
A jak wy myślicie, czy kobieta mogłaby pójść bez nich do ołtarza? Czy są one konieczne?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Misia
 

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez skorupka » 19 lip 2011, o 10:47

wydaje mi sie ze rękawiczki głównie powinny być dobierane do sukni ślubnej powinny pasować kolorystycznie lub fasonem Od fasonu sukni zależy czy ja założymy czy nie
skorupka
 

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez lidka86 » 17 sty 2012, o 12:14

mi osobiście nie podobają się rękawiczki.. ja miałam do kościoła delikatne koronkowe bolerko na długi rękaw...
lidka86
 

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez WeselneZaplecze » 18 sty 2012, o 16:04

Z tego co zaobserwowałam to wiele kobiet nie zakłada już rękawiczek na ślub. Chyba kiedyś było to bardziej popularne, ale teraz już nie.
WeselneZaplecze
 

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez lidka86 » 31 sty 2012, o 12:10

owszem wiele panien młodych odchodzi od zakładania rękawiczek..
lidka86
 

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez dzo » 31 sty 2012, o 17:15

mi się rękawiczki nie podobają i raczej bym ich nie założyła
dzo
 

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez mandarynka88 » 16 mar 2012, o 14:42

Nie przepadam za rękawiczkami choc sama je miałam. Wybrałam długie, koronkowe na wszystkie palce. Gdyby nie to , że mam bliznę na dloni nie zdecydowałabym się na nie.

W sumie teraz jest ogromny wybór rękawiczek i do niektórych stylizacji mogą byc kropką nad i . Jedyny model, którego nie mogę przetrawić to te zakładane na jeden palec

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mandarynka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 14:55

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez aisoglam » 16 mar 2012, o 20:11

Jakieś delikatne atłasowe albo koronkowe mogą być.
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez WeselneZaplecze » 19 mar 2012, o 10:16

Rękawiczki wychodzą z mody co mnie bardzo cieszy. Bo wyjątkowo mi się nie podobają, a szczególnie wyglądające tak jak te
Obrazek
WeselneZaplecze
 

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez aneczka_brie » 21 mar 2012, o 11:39

A mnie się podobają - jeżeli jest jesien, zima lub chłodna wiosna, to dlacozego nie miec rękawiczek? Są bardzo eleganckie!

Avatar użytkownika
aneczka_brie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 11:35

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez Dawid2003_pl » 27 mar 2012, o 12:41

Konieczne nie są. Niektóre sukienki maja takie kroje, że rękawiczki wręcz by je szpeciły. Najlepiej juz przy wyborze sukni zastanowic się czy bedziemy chciały ten dodatek.
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez tusia25 » 20 kwi 2012, o 13:01

Jejku, rekawiczki sa mega! a te ktore pokazujeciep repiekne.
A co sadzicie o takiej krateczce jak kiedys byla modna na twarz? Chyba bardziej do cywilnego pasuje niz koscielnego, co?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
tusia25
 

Re: Rękawiczki - tak czy nie?

Postprzez Miniczka » 23 kwi 2012, o 16:00

Moim zdaniem do cywilnego. myslalam ze to juz z mody wyszlo, ale skoro tacy profesjonalisci maja takie zdjecia w swoim portfolio to musi byc trendy;) Ogolnie bardzo ladna stylizacja tylko tez dosc specyficzna.:)
Miniczka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]