remont lazienki - poradzcie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

meble lazienkowe

Postprzez babuszka » 3 lut 2011, o 17:06

ciekawi mnie skąd bierzecie inspiracje w doborze mebli do swoich łazienkowych królestw. jakie sklepy polecacie, materiały, kolory, dosłownie wszystko...
pochwalcie się co kryje wnętrze waszej łazienki ;-)
babuszka
 

Re: meble lazienkowe

Postprzez roksanna » 28 kwi 2011, o 10:03

No ja nie mogę jeszcze pochwalić się ładną, moją wymarzoną łazienką ale mam nadzieję, że już niedługo to nastapi. Ale przynajmniej mam już sklep, w którym kupie sobie i meble łazienkowe i płytki (multizakupy.pl) tak więc przyjdzie mi już później tylko czekać na wyniki remontu ;)
roksanna
 

Re: meble lazienkowe

Postprzez Eleganckistyl_pl » 14 cze 2011, o 14:07

W zasadzie to wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu. Tylko w ten sposób urządzisz wymarzaną łazienkę lub pokój i będzie on w oryginalnym stylu. Co do sklepów,to w internecie masz naprawdę spory wybór,czytaj tylko opinie przed zakupem,tak aby potem się nie rozczarować.
Eleganckistyl_pl
 

remont lazienki - poradzcie

Postprzez Laalaa » 17 sty 2012, o 19:41

planuje remont mojej malenkiej lazieneczki :-)
rozgladam sie juz od pewnego czasu za kafelkami, fugami i przy okazji rozmow w sklepach padla kwestia spoiny, klejow, gruntow... Myslicie ze powinnam ten temat zglebic czy zostawic go ekipie?
Laalaa
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez dione » 24 sty 2012, o 16:12

Jeżeli za bardzo nie wiesz w jaki sposób się za ten remont zabrać, to może dobrym pomysłem będzie zatrudnienie dekoratora wnętrz? Z tego co się orientuję to w N-design pracują bardzo dobrzy specjaliści, którzy na pewno będą umieli Ci w tej kwestii pomóc.
dione
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Laalaa » 25 sty 2012, o 18:12

nie o dekratora mi chodzi ale o porade "techniczna" :-) Wzory kafli generalnie sa odobne u roznych firm, wiem co mi sie podoba w kolorach i rozmiarach. Bardziej szukam info, ktora firma najlepsza jakosciowo... jakie macie doswiadczenia?
Ze np cos sie zle czysci potem, albo kafle odpadly ;)
Laalaa
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Yagoda » 28 sty 2012, o 14:45

LaaLaa ja bym na Twoim miejscu zglebila :-) Oczywiscie nie tak zeby zostac glazurnikiem ale mysle ze warto poczytac zeby miec ogolne pojecie. Dobrze jest wiedziec jakie pytania zadac specowi, moc go jakos tam skontrolowac. Sporo jest portali poswiecinych remontom i tam na pewno znajdziesz sporo praktycznych rad. W sklepach to trudno trafic na kompetentna porade

Ja ostatnio w ten sposob samodzielnie wymienilam fugi w lazience :-)

Co do wyboru firmy to pomysl moze o Ceramstic i materialach Rotberg. Dostaniesz 6 letnia gwarancje.
Yagoda
 

Łazienka błękitna

Postprzez helka » 19 lut 2012, o 17:11

Łazienka w stylu morskim bardzo mi się spodobała. Znalazłam taką co pasowała by mi do luksferów. W katalogu jednej z firm znalazłam płytki do łazienki Tander/Way Blue.... Chcę by luksfery były podświetlane zarówno światłem naturalnym jak i z halogenów. Co myślicie o tym myślicie ?
Obrazek

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
helka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 21:45

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Yagoda » 21 lut 2012, o 22:38

no ja ci zazdroszcze ze masz tak wielka lazienke ze moszesz sobie takie cus zrobic :-))))
dla mnei za zimne te kolory... niebieski niby taki lazienkowy ale ja go nie lubie
Yagoda
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Laalaa » 28 lut 2012, o 02:00

Yagoda dzięki :-)
Wlasnie do podobnego wniosku doszlam izaczelam studiowac fora branzowe... i poki co mam wrazeneize neiwiele rozumiem :-) Musze sobie usystematyzowac.

Ten Ceramstic z Rotbergiem dosc drogi jest...
Laalaa
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Yagoda » 1 kwi 2012, o 20:23

Tani nie jest to prawda. Ale ja wychodze z zalozenia ze lepiej wydać wiecej a byc pewnym jakosci. To jest inwestycja na kilkadziesiact lat prawda?
Yagoda
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Meble-Bogart.pl » 2 kwi 2012, o 09:06

planuje remont mojej malenkiej lazieneczki
rozgladam sie juz od pewnego czasu za kafelkami, fugami i przy okazji rozmow w sklepach padla kwestia spoiny, klejow, gruntow... Myslicie ze powinnam ten temat zglebic czy zostawic go ekipie?


Temat spoin, klejów itd. zawsze watro zgłębić! Potem po zatrudnieniu ekipy będziesz mogła patrzeć im na ręce :) - nie zawsze przykładają się do pracy, tak jak deklarują.

Obrazek
Avatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 11:01

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez tusia25 » 14 kwi 2012, o 16:57

Pewnie że poczytaj i uzupełniaj wiedzę cały czas! Potem w razie dyskusji z "fachowcami" a różni są, będziesz wiedziała co i jak:) trzeba pilnować swojego, tym bardziej że to nie takie małe wydatki, i warto zrobić dobrze, porządnie i z klasą!
tusia25
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez no.nie.wiem » 14 kwi 2012, o 19:01

Dobry fachwiec od układania płytek powinien wszystko wiedzieć na temat fug, spoin etc.
Ja 'wynajęłam' kiedys Pana 'Złotą Rączkę'. Rewelacja! Nie odstawil maniany. Pomógł mi w wyborze wszystkiego.Prace wykonał sumiennie i bardzo dokładnie. Nie olał sprawy, krótko mówiąc.
no.nie.wiem
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Kolaboracja » 16 kwi 2012, o 14:30

hehehe ja mam na szczęscie od tego męża;))
Kolaboracja
 

Re: meble lazienkowe

Postprzez tusia25 » 16 kwi 2012, o 15:54

chodzę i szukam oryginalnych mebli, gadżetów:) nie mam jednego sklepu:) czasem jeżdzę również na wyprzedaże staroci, mebli holenderskich itp. zawsze cos fajnego się znajdzie. A inspirację biorę z głowy;)
tusia25
 

Re: meble lazienkowe

Postprzez pomcia » 27 kwi 2012, o 10:31

Z programów na Domo czy jakoś tak.
pomcia
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez milivanili » 9 maja 2012, o 12:50

fachowcy fchowcami, ale całe udekorowanie mozna zaaranżowac po swojemu i wcale nie potrzeba do tego jakichś fachowców ;p
ja skorzystałam z kursu dekorowania wnętrz - .........
nauczyłam się bardzo dużo i chociaż mam małe mieszkanko to mieszka mi się w nim bardzo przyjemnie, bo wszystko jest fajnie i pomysłowo urzadzone :)



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
milivanili
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 12:23

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Ania07 » 17 maja 2012, o 18:55

Widziałam ciekawe wypowiedzi na muratorze znajdziesz tam wielu fachowców. Ale to fakt żeby zrobić remont trzeba wiedzieć czego się chce bo inaczej cokolwiek zrobią to nie będzie twoja łazienka.

Ania07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 11:55

Re: meble lazienkowe

Postprzez olka88 » 25 maja 2012, o 11:36

..

ja mam z tej firmy meble do łazienki i jestem bardzo zadowolona :)

pozdrawiam! :kwiatek

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
olka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 11:30

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez berserker » 30 maja 2012, o 14:20

Pamiętaj też o gniazdkach z odpowiednim zabezpieczeniem przed zalaniem np takie coś
Obrazek
berserker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 12:09

Re: meble lazienkowe

Postprzez kukasia » 31 maja 2012, o 21:26

Ja chodzę po sklepach, ogladam katalogi, TV a potem i tak kupuję na internecie :P bo tam najtaniej:) Moje kochanie sie czasem strasznie gniewa, bo na przyklad kupilam pufa takiego duzego, bodajze od Wajnerta, i nic mu nie powiedzialam. Jak zadzwonili panowie z dostawy a mnie nie bylo w domu to nie chcial ich wpuscic bo myslal, ze to glupi zart. Dobrze ze zadzwonil a panowie poczekali a nie odjechali :)
kukasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 11:13

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Laalaa » 31 maja 2012, o 22:23

Yagoda napisał(a):Tani nie jest to prawda. Ale ja wychodze z zalozenia ze lepiej wydać wiecej a byc pewnym jakosci. To jest inwestycja na kilkadziesiact lat prawda?


No to fakt, ta w ktorej mieszkam nie byla remotowana jak sadze od poczatku istnienia bloku czyli ze ponad 30 lat ;)) Sporo sie naogladalam na forach i troche mam metlik tak wiele rzeczy mi sie podoba. Ceramsic rzeczywiscie piekny... znalazlam nawet cos takiego (alerty google to super narzedzie):

........

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Laalaa
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Laalaa » 31 maja 2012, o 22:27

Meble-Bogart.pl napisał(a):Temat spoin, klejów itd. zawsze watro zgłębić! Potem po zatrudnieniu ekipy będziesz mogła patrzeć im na ręce :) - nie zawsze przykładają się do pracy, tak jak deklarują.


Świete slowa ;)))
Laalaa
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Laalaa » 31 maja 2012, o 22:31

milivanili napisał(a):fachowcy fchowcami, ale całe udekorowanie mozna zaaranżowac po swojemu i wcale nie potrzeba do tego jakichś fachowców ;p
ja skorzystałam z kursu dekorowania wnętrz - .........
nauczyłam się bardzo dużo i chociaż mam małe mieszkanko to mieszka mi się w nim bardzo przyjemnie, bo wszystko jest fajnie i pomysłowo urzadzone :)



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować


miliwanili mysle ze kurs dekorowania wnętrz nic mi nie pomoze przy kladzeniu plytek :-)
Laalaa
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]