remont

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

remont

Postprzez paatka23 » 26 sty 2022, o 12:12

Hej, czeka mnie niedługo remont w moim domu, ale nie mam czasu sama wszystkiego planować, więc potrzebuję kogoś kto wykona dla mnie projekty. Podobno niezawodna jest pracownia architektoniczna Architetto z Warszawy. Znacie ich, polecacie? Współpracowaliście z nimi?
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: remont

Postprzez srolfson » 28 lis 2022, o 15:30

Osuszanie domu można rozpocząć, gdy z pomieszczeń zostaną usunięte woda oraz wszystkie mokre rzeczy i elementy wykończenia. By mury wysychały jak najszybciej, należy zdjąć z nich również tynki.

srolfson
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lis 2022, o 15:26
Lokalizacja: Świebodzice

Re: remont

Postprzez weimannhaven » 6 lut 2023, o 18:21

Hej! Czy wiecie która firma zajmuje się montażem ogrzewanych rynien? Słyszałam, że to świetne rozwiązanie, które w szczególności przydaje się w sezonie zimowym, ponieważ zapobiega gromadzeniu się śniegu.

Avatar użytkownika
weimannhaven
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lut 2023, o 18:18
Lokalizacja: Myślenice

Re: remont

Postprzez OlaMola » 28 lut 2023, o 00:07

My długo z mężem planowaliśmy remont, mieliśmy dużo pomysłów, korzystaliśmy też z takich miejsc, jak https://domzcegly.pl/, dzięki czemu udało nam się bez problemu osiągnąć taki efekt, jak chcieliśmy
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: remont

Postprzez king51 » 23 maja 2023, o 11:32

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko można załatwić przez internet – rozmowę o pracę, zakupy spożywcze i budowlane. Nie masz czasu lub możliwości przewożenia materiałów pozostałych po remoncie w celu dokonania zwrotu w sklepie? Korzystając z opcji wystawienia darmowego ogłoszenia, możesz pozbyć się zbędnych przedmiotów bez dodatkowych kosztów.

Avatar użytkownika
king51
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 maja 2023, o 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: remont

Postprzez adato » 2 cze 2023, o 14:34

:girlactive Mieliśmy remont łazienki i toalety spowodowany pęknięciem pionu głównej rury kanalizacyjnej. Był to remont bardzo uciążliwy.

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15

Re: remont

Postprzez jlammi » 1 sie 2023, o 08:08

Ściany są mocno widoczne, więc na ewno nie warto dawać kiepskich materiałów. Na przykład nie sprawdzi się elastyczna imitacja klinkieru
jlammi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 21:14

Re: remont

Postprzez AKrol » 2 lis 2023, o 07:37

Najlepiej zatrudnić sprawdzoną ekipę, która się wszystkim zajmie.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: remont

Postprzez Laraka » 2 lis 2023, o 10:18

My roblismy nieduży remont, ale wiadomo że to zawsze dużo pracy i sporo zastanawiania się nad najlepszymi rozwiązaniami. Długo wybieraliśmy drzwi wejściowe. W końcu wybór padł na drzwi stalowe KMT model Passive 75. Zależało nam na porzadnych drzwiach, z bardzo dobrą izolacyjnością, takie które spełniają wymagania programu Czyste Powietrze, a te drzwi właśnie takie są.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: remont

Postprzez Żabnik » 8 lis 2023, o 16:31

Osobiście robiąc remont w mieszkaniu miałam największy problem z wyborem mebli tak aby pasowały do wybranego przeze mnie stylu . Zależało mi na spójnej aranżacji. Szukając krzeseł do kuchni oraz do gabinetu męża natknęłam sie na ciekawą stronę https://kupkrzeslo.pl , gdzie warto sie rozejrzeć i zapoznać z pełnym asortymentem. Jakość jak i wygoda mebli ma dla mnie ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o krzesła . Są to mebel, które maja bezpośredni wpływ na zdrowie naszego kręgosłupa
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: remont

Postprzez Cesme » 2 sty 2024, o 08:14

Lepiej Waszym zdaniem drzwi wejściowe zamontować otwierane do środka czy moze na zewnątrz?
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: remont

Postprzez Allie » 2 sty 2024, o 09:58

Jeśli mieszkasz w bloku, powinnaś zamontować drzwi otwierane do wewnątrz, z powodu kwestii bezpieczeństwa, jak również kwestii przeciwpożarowych. Ostatnio sąsiadka zamontowała na zewnątrz i potem musiała robić remont i drzwi montować otwierane do wewnątrz.
https://uchwytymeblowe24.pl/odbojniki-drzwiowe
Od siebie polecam zastanowić sie też nad montażem odbojników - tak aby zapobiec obijaniu ścian.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: remont

Postprzez AKrol » 5 mar 2024, o 23:13

Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku to nie jest łatwy wybór. My szukaliśmy czegoś, co będzie dobrze tłumiło hałasy z klatki, bo bywa na niej głośno i wszystko słychać w mieszkaniu. Wybraliśmy drzwi KMT - stalowe akustyczne i super sobie radzą z hałasem. Mają izolacyjność akustyczną na poziomie 43 dB - co jest bardzo dużo i co daje znakomite efekty.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]