Rocznia ślubu

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Rocznia ślubu

Postprzez klaudiakkk22 » 22 lip 2021, o 16:25

Hej! Niedługo wraz z małżonkiem będziemy obchodzić 20 rocznicę ślubu. Z tej okazji chcielibyśmy zorganizować rodzinny piknik. Miejsce imprezy musi leżeć w zaciszu, blisko drzew oraz wody. Chcemy, aby każdy zaproszony poczuł miłą, rodzinną atmosferę. Ostatnio moja córka znalazła ofertę Gościniec Wierzbowianka. Na posesji znajduje się plac zabaw, basen, boisko itp. Sądzę, że takie atrakcje dadzą dzieciom świetną zabawę, a rodzicom odpoczynek.Czy ktoś was organizował tam jakąś imprezę?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Rocznia ślubu

Postprzez Morelka80 » 30 lip 2021, o 14:54

Ja ostatnio dostałam od mojego meza komplet bielizny ze sklepu Valetta :) piękny prezent moim zdaniem na rocznicę ślubu!
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Rocznia ślubu

Postprzez gromix » 16 sie 2021, o 14:25

Niektórzy nie pamiętają w ogóle o swoich rocznicach ślubu, trochę przykre mi się to wydaje, bo to jednak ważna data

gromix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sie 2021, o 14:21
Lokalizacja: Łódź

Re: Rocznia ślubu

Postprzez agatka i jacek » 21 wrz 2021, o 15:50

Na początku to bardzo wam GRATULUJĘ !!! 20 rocznica ślubu - wow! To jest wyczyn. A poza tym, to miłe, ze po 20 latach chce Ci się jeszcze kombinować, myśleć, zaskakiwać męża :) Oby i u mnie, kiedy w końcu wyjdę za mąż - tak było. A odpowiadając na Twoje zapytanie, tak sobie myślę, że po 20 latach bycia razem, na pewno macie jakieś miejsce/a, które są dla Was ważne, albo chociaż jakoś miło je wspominacie :) Jeśli w taki klimat, w takie emocje wpisuje się ta miejscówka, o której wspominasz (nie znam jej) to się nie zastanawiaj :)
agatka i jacek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 wrz 2021, o 15:46

Re: Rocznia ślubu

Postprzez dorociazrt » 31 paź 2022, o 13:18

Gratuluję! Ja zamiast imprezy wolalabym jechać na kilka dni tylko we dwoje :)
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]