Rozstanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Rozstanie

Postprzez Samotna » 24 lip 2017, o 12:33

Witam
Jestem tu pierwszy raz, nie wiem do kogo zgłosić się z poradą więc postanowiłam do was sie zgłosić.
Mam taki problem ze mąż siedzi w areszcie już od ponad roku czasu. Jakis czas temu zapadł wyrok i dostał 3lata więzienia ale ten rok mu zalicza wiec zostaje dwa lata. Tak naprawdę z mężem nie mam już zycia, non stop z nim sie kloce. Jeszcze nawet jak nie siedzial to nie układalo sie nam i dodam ze mamy córeczkę 5 lat. I postanowilam rozstać się z mężem tylko nie wiem jak mu to powiedzieć bo bardzo boję sie jego reakcji bo kiedyś powiedzial że jak go zostawię to zrobi sobie krzywdę. I ze najpierw zrobi mi krzywde abym nikomu się nie spodobala.
Bardzo was prosze o jakąś porade
Samotna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:19

Re: Rozstanie

Postprzez Jaśmin » 25 lip 2017, o 20:36

Mysle ze my tu niewiele pomozemy... Ja na Twoim miejscu zglosilabym sie do jakiejs organizacji ktora zajmuje sie przypadkami przemocy w rodzinie i bedzie potrafila Ci doradzic jakie kroki podjac zebys mogla poczuc sie bezpieczna...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron