Rozstępy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Rozstępy

Postprzez kinius33 » 31 lip 2009, o 19:35

Jestem po ciąży ich (nie)szczęśliwą posiadaczką.
Walczę z nimi na różne sposoby. Ostatnio używam kremu do intensywnej redukcji rozstępów perfecta coś tam ;) i muszę powiedzieć, że przynosi efekty. A jakie są Wasze sposoby?
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez agat » 18 sie 2009, o 20:54

Ja się nabawiłam rozstępów w okresie dojrzewania i urzywałam potem kremu Fissan.
Obrazek
Rezultaty bardzo dobre i rozstępy prawie są niewidoczne. Ciąża nie pozostawiła na mnie ani jednego dodatkowego rozstępu mimo, że brzuch miałam wielki i przez 7 miesięcy ciąży przytyłam 20 kg. Urzywałam wtedy kremu Mustella
Obrazek
Jak dla mnie rewelacja :D
Polecam oba kremy
agat
 

Re: Rozstępy

Postprzez evka » 18 sie 2009, o 21:35

Mustela jest droga ale swietna mialam ja przy pierwszej ciazy rewelka :) :happy
evka
 

Re: Rozstępy

Postprzez agat » 18 sie 2009, o 21:57

evka napisał(a):Mustela jest droga ale swietna mialam ja przy pierwszej ciazy rewelka :) :happy


Owszem jest droga ale mi na całą ciąże to jest 7 miesięcy starczył 1,5 opakowania więc jest także w miarę wydajna :) no i jak już pisałam bardzo dobra :D
agat
 

Re: Rozstępy

Postprzez kinius33 » 30 sie 2009, o 11:18

Ja idę na Bi one i LPG czy LGP. Koszt samych nóg 21900 zł...
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez jagoda » 31 sie 2009, o 10:14

:shock: nigdy w życiu...
jagoda
 

Re: Rozstępy

Postprzez meredith » 31 sie 2009, o 14:45

kinius33 napisał(a):Ja idę na Bi one i LPG czy LGP. Koszt samych nóg 21900 zł...

A co to takiego? Jakiś zabieg? 21900zł? Koszt masakryczny :shock:
meredith
 

Re: Rozstępy

Postprzez hanka32 » 31 sie 2009, o 21:00

No właśnie co to TAKIEGO??? co kosztuje tyle kasy.A może kinius się pomyliła z tą kwotą? Za te pieniądze można by kupić np.używane auto i to nie byle jakie :auto lub jeszcze coś innego :angrywife
hanka32
 

Re: Rozstępy

Postprzez kinius33 » 3 wrz 2009, o 12:29

Napisałam wyżej co to za zabiegi ;)
Auto na razie mamy jedno, ja jeszcze nie mam prawa jazdy więc drugie jest zbędne.
Byłam na konsultacji, moje nogi zostały podzielone na trzy rejony i zbieram na pierwszą serię zabiegów (7300 każda).
A prawdopodobnie jest to takie drogie, bo ma to (podobno) tylko jeden zakład w Polsce. La- perla.
Przynajmniej skończą się wizyty w szpitalu jak się tego pozbędę. Jakby nie patrzeć zaoszczędzimy na telefonach i benzynie :D :D :D
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez hanka32 » 3 wrz 2009, o 16:07

kinius bez obrazy ale chyba nie masz na co pieniędzy wydawać no chyba że to zagraża Twojemu zdrowiu lub życiu to byłabyś usprawiedliwiona.
hanka32
 

Re: Rozstępy

Postprzez kinius33 » 3 wrz 2009, o 22:41

hanka32 napisał(a):kinius bez obrazy ale chyba nie masz na co pieniędzy wydawać no chyba że to zagraża Twojemu zdrowiu lub życiu to byłabyś usprawiedliwiona.


A przed kim ja się mam usprawieldiwiać? No przepraszam bardzo... Chyba trochę się zagalopowałaś ;)
Te zabiegi są dla ludzi, ogólnodostępne nie widzę nic dziwnego w korzystaniu z nich. Fryzjer to też ekstrawagancja? Może i nie wydajesz na raz tylu pieniędzy ale przez lata się zbiera.
Widzę, że w społeczeństwie polskim oburzenie wywołuje wydawanie pieniędzy dla dobrego samopoczucia; ja w tym nie widzę nic złego, póki pieniądze na takowe przyjemności dla ciała i ducha są.
Ale z tym zdrowiem to akurat trafiłaś. Mam reakcje somatyczne i średnio raz na tydzień albo odwiedza mnie pogotowie albo jestem w szpitalu, więc robię to również dla zdrowia.
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez hanka32 » 4 wrz 2009, o 17:52

No to powodzenia kinius :)
hanka32
 

Re: Rozstępy

Postprzez kinius33 » 4 wrz 2009, o 20:51

A dziękuję, zainteresowanym na pewno przedstawię efekty ;)
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez weronika_p » 15 wrz 2009, o 14:17

jest przecież jeszcze tzw. "mezoterapia bezigłowa" która zwalcza rozstępy, jednocześnie uelastycznia i wygładza skórę, słyszeliście może?

czymś takim ją wykonują
Obrazek
weronika_p
 

Re: Rozstępy

Postprzez kinius33 » 15 wrz 2009, o 20:19

Jest też mikrodermabrazja (podobno diamentowa lepsza). Efekty są podobno całkiem niezłe ale to musi być xx zabiegów i nie ma takiego rezultatu jak przy Bi- One.
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez Debby » 6 paź 2009, o 11:46

Gdy skóra szybko się rozrasta, fibroblasty nie nadążają z produkcją kolagenu. Jest on niewłaściwie sieciowany co powoduje powstanie rozstępu. Początkowo o odmiennym kolorycie od reszty skóry. Jest to najlepszy czas na próbę jego poprawienia. Gdy kolor zleje się ze skórą od tego momentu walka z nim jest jeszcze trudniejsza, choć do tej pory łatwa nie była
Debby
 

Re: Rozstępy

Postprzez kinius33 » 29 paź 2009, o 21:14

Za tydzień idę na pierwszy zabieg. Laserowy- Fraxelem.
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez kinius33 » 11 lis 2009, o 00:10

Jestem po. Gdyby ktoś chciał wiedzieć coś więcej chętnie odpowiem na pytania :)
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez kinius33 » 18 gru 2009, o 21:20

Jestem po drugim zabiegu :)
kinius33
 

Re: Rozstępy

Postprzez Marishka » 2 lut 2010, o 12:02

Kurcze, tak czytam dziewczyny co piszecie o zabiegach i ... trochę się boję ;-( Czy one są napewno bezpieczne? Nie mam rozstępów poporodowych, gdyż do mamy mi jeszcze daleko, ale bardzo szybko urosłam, przez pojawiły się one na moich udach i częściowo na piersiach ;=/ Wolałabym jednak pozostać przy jakichś kosmetykach. Dorwałam teraz krem na rozstępy Avonu z serii Solutions i trochę zbielały. A czy znacie jeszcze jakieś kosmetyki z w miarę taniej półki?
Marishka
 

Re: Rozstępy

Postprzez wiczek » 17 lut 2010, o 22:29

Ja nabyłam rozstępów w ciąży- mialam paski na bokach brzucha ,nie wspomne o cellulicie!! Od pewnego czasu co wieczór wmasowuję sobie intensywny krem/żel na rozstępy z serii Slimline flosleku, masuję się także takim elektrycznym masażerem i naprawdę widzę poprawę :) wiosna tuż tuż, więc twardo sama z tym działam :)
wiczek
 

Re: Rozstępy

Postprzez iwonka24l » 9 lip 2010, o 15:09

Zna ktoś jakieś dobre kremy na rozstępy, a przede wszystkim skuteczne, do stosowania jeszcze przed rozwiązaniem? Konkretnie chodzi mi tu o firme i namiar na sklepy.
iwonka24l
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]