Rozwód

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Rozwód

Postprzez klaudiakkk22 » 30 wrz 2021, o 10:40

Cześć, niedawno rozwiodłam się z mężem, nasz 8 letni synek bardzo to przeżywa. Pomyślałam, że przydałby mu się specjalista. Znajomi polecili mi panią Ewę Gordziej-Niewczyk, podobno jest niesamowicie empatyczna i profesjonalna. Co myślicie o takim pomyśle, korzystaliście kiedyś z pomocy psychologa dziecięcego?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Rozwód

Postprzez Monisia80 » 22 paź 2021, o 18:26

Rozwód to zawsze ciężkie przeżycie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, dlatego bardzo Wam współczuję. Ja postanowiłam się zabezpieczyć i razem z małżonkiem sporządziliśmy umowę podziału majątku wspólnego w kancelarii notarialnej Anny Karczewskiej: notariuszkarczewska.pl/oferta/czynnosci-notarialne w Krakowie. Jest to bardzo dobre zabezpieczenie dla obu stron w razie ewentualnego rozwodu.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Rozwód

Postprzez AKrol » 16 gru 2021, o 13:37

Jeśli szukacie godnego zaufania adwokata z Bydgoszczy, który sprawnie przeprowadzi wasz rozwód to polecam mecenasa Karola Brysia. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie opiekuńczym pomoże wam także przy sprawach o alimenty i opiekę nad dziećmi. Jest konkretny, ma doświadczenie i wiedzę. Sprawnie prowadzi powierzone mu sprawy.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]