Rozwód

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Rozwód

Postprzez klaudiakkk22 » 29 kwi 2022, o 13:31

Hej, niestety już niedługo czeka mnie rozwód, dlatego potrzebuję dobrego prawnika, który pomoże mi przez to przejść. Rozmawiałam o tym z przyjaciółką i mówiła mi, że jej bardzo pomógł w podobnym przypadku mecenas Mindykowski, który ma bardzo duże doświadczenie w takich sprawach i ogromną wiedzę. Co sądzicie, możecie też polecić?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Rozwód

Postprzez Arletta Bolesta » 30 kwi 2022, o 06:38

W trakcie rozwodu warto wziąć pod uwagę ew. kościelny proces o nieważność małżeństwa
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
mail: a.bolesta@op.pl
Arletta Bolesta
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 mar 2021, o 06:21

Re: Rozwód

Postprzez wiki0001 » 24 sie 2022, o 21:01

Czas rozwodu jest bardzo trudny. Ja korzystałam z pomocy wielu specjalistów, ale najbardziej pomogli mi prawnicy w Kancelarii JWC. Bardzo rzeczowe i merytoryczne podejście, skupienie na problemie i jego rozwiązaniu. Śmiało rekomenduję się do nich udać i skonsultować swoją sprawę.
wiki0001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 lip 2022, o 17:21

Re: Rozwód

Postprzez AKrol » 25 sie 2022, o 15:09

Do sprawy rozwodowej polecam mecenasa Pawła Odoleckiego z Ełku. Zajmuje się ona sprawami z prawa rodzinnego bardzo profesjonalnie ale i z wyczuciem. A wiadomo że sa to sprawy wyjątkowo trudne. Prowadzi sprawy rozwodowe, a takze sprawy o alimenty, o opiekę nad dziećmi, o podział majątku. Jest konkretny, każdą sprawę traktuje indywidualnie, podejmuje się prowadzenia różnego typu spraw, niezależnie do stopnia ich skomplikowania.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Rozwód

Postprzez Żabnik » 15 gru 2022, o 21:31

Cześć, ja niestety za sobą również mam rozwód. Jednak z perspektywy czasu wiem, że była to dobra decyzja. Trafiłam na bardzo empatyczną Panią Adwokat, która mi dużo pomogła nie tylko od strony formalnej. Podrzucam stronę: https://kancelaria-annastepien.pl/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Rozwód

Postprzez Kobieta Detektyw » 4 mar 2023, o 18:37

Adwokat Bulińska z Warszawy jako skuteczny prawnik a siebie polecam jako kobietę detektyw specjalistkę od zdrad
https://kobieta-detektyw.waw.pl/
Avatar użytkownika
Kobieta Detektyw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 mar 2023, o 18:23

Re: Rozwód

Postprzez PoczatekKoniec » 18 kwi 2023, o 12:22

Jak chcesz zabezpieczyć majątek w trakcie rozwodu to konsultuj się z centrumrozwodow-pl/. Nie ma z tym niestety żartów i trzeba działać w wyprzedzeniem. Jeżeli widzisz, że źle się dzieje w domu to konsultacje z prawnikiem to naprawdę przydatna sprawa. Zobaczysz, jak mniej więcej wygląda perspektywa działania w sądzie rodzinnym.
PoczatekKoniec
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron