Saga zmierzch przed świtem cz.II

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Saga zmierzch przed świtem cz.II

Postprzez slodziusiaSdz » 18 sty 2013, o 17:42

Witajcie. Mozecie mi podpowiedziec jakas stronke gdzie moglabym obejrzec film "Saga zmierzch przed switem cz.II" Z lektorem PL lub dubbingiem PL ale jakas stronka bez logowania.Z gory dzieki:)

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Saga zmierzch przed świtem cz.II

Postprzez 456 » 20 sty 2013, o 01:20

Nie znam takiej, trzeba czekać jak się nie ściągnęło albo nie było w kinie. Byłam w kinie na tym i jest najnudniejsza część jaka wyszła... Poza końcówką. Śmieszne było bo na końcówce wszystkie rzędy w tym samym momencie westchnęły ach (...)"no nieeeee...." łącznie ze mną. :lol:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Saga zmierzch przed świtem cz.II

Postprzez slodziusiaSdz » 20 sty 2013, o 12:44

Dzieki Blackfox.Skoro tak piszesz to sie zastanawiam czy w ogole jest sens szukania,czekania a co najwazniejsze tracenia czasu na ogladanie

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Saga zmierzch przed świtem cz.II

Postprzez 456 » 20 sty 2013, o 13:01

slodziusiaSdz napisał(a):Dzieki Blackfox.Skoro tak piszesz to sie zastanawiam czy w ogole jest sens szukania,czekania a co najwazniejsze tracenia czasu na ogladanie

Oglądnąć polecam, ale rewelacji nie ma.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Saga zmierzch przed świtem cz.II

Postprzez baragosas » 22 sty 2013, o 10:34

Jak dla mnie tylko pierwsza część sagi Zmierzch była warta uwagi. Reszta już mi nie podchodziła i to było przeciąganie filmu i książki tylko po to, żeby czytelnik kupował bilety i książki.

baragosas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 10:28

Re: Saga zmierzch przed świtem cz.II

Postprzez Mała_Kaśka » 26 sty 2013, o 23:12

Ja jeszcze nie widziałam ale boje sie rozczarowania. fakt faktem część pierwsza była najlepsza i kolejne zanudzały tak naprawdę
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Saga zmierzch przed świtem cz.II

Postprzez modnisia711 » 7 mar 2013, o 18:20

z założenia mial byc to horror, wyszło romansidło o wampirach, jeszcze nie widzialam tej ostatniej czesci, ale słyszałam ze zarewelacyjna to ona nie jest. ObrazekObrazekObrazekObrazek
modnisia711
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 18:11

Re: Saga zmierzch przed świtem cz.II

Postprzez Alex » 13 mar 2013, o 15:11

modnisia711- to chyba od początku miała być historia o miłości :D

Ostatni film był, nie powiem -niezły jak nie dobry. Ale wcześniejsza część, to tragedia. Nic tam się nie działo. :D Tylko był poród Belli...
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]