Komisarz Alex

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Komisarz Alex

Postprzez baba » 17 kwi 2012, o 10:00

Oglądaliście Komisarza Alexa? Ja zakochałam się w Bromskim (Wesołowski) :serca - gra naprawdę rewelacyjnie i z Alexem tworzą świetny duet. Zawsze razem potrafią rozwikłać zagadkę i świetnie z sobą współpracują. Oczywiście nie można odmówić też zasług Lucynie i Puchale. Oni też mają swoje role. Ciekawa jestem, który z odcinków okazał się wg. was najciekawszy i najbardziej interesujący?
baba
 

Re: Komisarz Alex

Postprzez Masjaa » 17 kwi 2012, o 19:59

Nie oglądam ....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Komisarz Alex

Postprzez mycha25 » 21 kwi 2012, o 18:58

Ja czasem oglądam i najbardziej podoba mi się pies(Alex) :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Komisarz Alex

Postprzez Baśka1971 » 23 kwi 2012, o 08:56

baba napisał(a):Oglądaliście Komisarza Alexa? Ja zakochałam się w Bromskim (Wesołowski) :serca - gra naprawdę rewelacyjnie i z Alexem tworzą świetny duet. Zawsze razem potrafią rozwikłać zagadkę i świetnie z sobą współpracują. Oczywiście nie można odmówić też zasług Lucynie i Puchale. Oni też mają swoje role. Ciekawa jestem, który z odcinków okazał się wg. was najciekawszy i najbardziej interesujący?


Jakby nie potrafili zawsze rozwiązać zagadki, to film nie byłby chętnie oglądany przez pewne grupy widzów. Dla mnie to popelina. Przewidywalny tak, że nawet "Malanowski i partnerzy" są chyba bardziej ambitni. Uważam że Wesołowski jest miernym aktorem. Ale pies fajny. Oglądała więcej tego nie będę - płytkie.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Komisarz Alex

Postprzez baba » 25 kwi 2012, o 10:47

Baśka1971 napisał(a):Jakby nie potrafili zawsze rozwiązać zagadki, to film nie byłby chętnie oglądany przez pewne grupy widzów. Dla mnie to popelina. Przewidywalny tak, że nawet "Malanowski i partnerzy" są chyba bardziej ambitni. Uważam że Wesołowski jest miernym aktorem. Ale pies fajny. Oglądała więcej tego nie będę - płytkie.


Moim zdaniem lepiej, jak rozwiązują zagadkę, bo nie lubię jak ciągną wątku przez kilka odcinków. Ja tam nie zawsze potrafię wskazać, kto jest odpowiedzialny za przestępstwo, czy morderstwo. Mi nawet, nawet podoba się jak gra Kuba, a pies faktycznie - rola na medal.

A co w następnym odcinku, macie jakieś informacje? :kwiatek
baba
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Murpheyr