Sala na Wesele - Kraków

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Sala na Wesele - Kraków

Postprzez Spragga » 23 sie 2010, o 10:43

Czy kojarzycie jakiś sensowny lokal w Krakowie lub okolicach, w którym można zrobić wesele? Zależy mi na pojemności (na obecną chwilę będzie około 150 gości), cenie, jedzeniu i ogródku bądź jakieś sensownej palarni (tarasie czy coś). Dajcie znać jeśli kojarzycie takie miejsce.
Spragga
 

Re: sala na wesele

Postprzez albertk2 » 3 lis 2010, o 15:42

sam wiem jak ciężko znaleść teraz dobry lokal na wesele. Ja sale weselne znalazłem na stronie, w której można szybko znaleść idealny dom weselny w Warszwie, Krakowie i innym mieście w Polsce w podjęciu decyzji pomagają opinie innych użytkowników oraz galerie zdjęć i pełen opis lokalu. Szybki kontakt z salą weselną zapewnia formularz email dzięki któremu szybko można przesłać zapytania odnośnie wolnych termin na wesele.
albertk2
 

Re: sala na wesele

Postprzez kacha90 » 4 lis 2010, o 12:01

Wykorzystaj wyszukiwarkę sal
saladlaciebie.pl
kacha90
 

Re: sala na wesele

Postprzez ela1980 » 5 lis 2010, o 13:29

Jak się coś znajdzie to zawsze lepiej zadzwonić. Bo może się okazać że takiej sali już nie ma.
ela1980
 

Re: sala na wesele

Postprzez gohusia » 24 lip 2012, o 23:35

Jak ktoś szuka wyjątkowej, pięknej, jedynej w swoim rodzaju sali na wesele w Warszawie to tylko sala ludwikowska w hotelu Polonia Palace... coś pięknego. Wesele bardzo udane, pięknie zastawione stoły, goście fajnie umiejscowieni, moc atrakcji, dania palce lizać a wszystko podobno w dobrej cenie jak na Warszawę.
gohusia
 

Re: sala na wesele

Postprzez nikki_ta » 22 sie 2012, o 12:27

W Krakowie akurat nie bardzo, ale wiem, że w okolicach Krakowa w Wolbromiu (nie powiem Ci ile to jest dokładnie km, ale na pewno niedużo) jest dość spory i elegancki dom weselny Castello. W cenach się nie orientuje ale wiem, że jest ogród i mają fantastyczne widoki. Nie byłam tam co prawda na weselu ale na innym spotkaniu i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie bdb wrażenie. W wyszukiwarce powinnaś ich znaleźć bez problemu.
nikki_ta
 

Re: sala na wesele

Postprzez madzia00mm » 20 wrz 2012, o 21:53

moja siostra miała w tym Castello, o którym jest mowa wyżej. Bardzo ładnie było i schludnie, z reka na sercu moge polecic wszystkim :P

-----------
Moderatorka:
Wszelkie pytania i opinie odnośnie sal weselnych znajdują się tutaj:
sale-weselne-czyli-wasze-pytania-i-odpowiedzi-t6695.html

Temat zamykam.

Avatar użytkownika
madzia00mm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 21:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników