Schudłam i zwracam się z prośbą o wpsarcie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Schudłam i zwracam się z prośbą o wpsarcie

Postprzez netka165 » 2 sie 2013, o 10:46

Witajcie kochane;-)

Nie wiem czy dobrze założyłam wątek.. jestem tu nowa także proszę o przeniesienie w razie czego ;-)

Tak jak wyżej. Od początku roku schudłam ładne 17 kg ;-) i walczę dalej o piękna figure.
17 kg temu byłam całkiem inna osoba.. zamknietą w sobie i przez niektórych wysmiewana i wytykana...
Ale powiedziałam dość i wzielam się za siebie by pokazać wszystkim, że potrafie!! Zgłosiłam sie teraz do konkursu na sesję fotograficzna organizowana w moim miescie.. chciałabym pokazac tam nową siebie! Pewną i dumną;-) Wrzuce pozniej foki przed- po metamorfozie niestety nie posiadam, mam nadzieje, że do czasu;-)
Zwracam się do wszystkich dziewczyn które osiadają konto na portalu Facebook. Jak pisałam zgłosiłam sie do konkursu który polega na zebraniu jak najwiekszej ilosci glosow.. wystarczy kliknac pod moim zdjeciem zgłoszeniowym "Lubie to" . Jeden lajk= jeden głos. Na dzien dzisiejszy mam zbyt małą ilosc głosow by wygrac.. i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto bedzie chciał poswiecic te kilka sekund;-) nie ukrywam, że taka sesja bardzo mi sie marzy.. tym bardziej teraz gdy jestem pewniejsza siebie ;-) nie trzeba lubiec ani dodawac zadnych stron i aplikacji.. tylko lajk pod zdjeciem.
Jesli wygram, jako pierwsze zobaczycie te zdjęcia!!

Jesli ktos zechce pomóc wyślę link na priv

Pozdrawiam Was serdecznie!
netka165
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sie 2013, o 10:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]