Scrapbooking

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Scrapbooking

Postprzez Mandragora » 1 sie 2011, o 11:49

To od dosłownie miesiąca stał się mój obłęd :) Nawet nie wiedziałam że może to tak odprężać i wciągać :) A wszystko zaczęło się od jednej aplikacji http://www.klub.dilmah.pl/scrapbook/ teraz nawet wyszłam z netu i robię takie w domu :) Bawi się któaś z was w takie rzeczy?
Mandragora
 

Re: Scrapbooking

Postprzez Meduza » 2 sie 2011, o 19:29

Hey:) ja kiedyś bawiłam się scrapbookiem ale wtedy to jeszcze komputera nie miałam a co dopiero internetu :) fajna sprawa, w komputerze łatwiej i szybciej jest coś zrobić, przerobić, obrobić niż ręcznie :) Dilmah miał fajny pomysł :D
Meduza
 

Re: Scrapbooking

Postprzez magdaskrzynecka » 9 sie 2011, o 10:58

/bardzo ciekawe,ktoras z Was moze ma wieksze doswiadczenie?:)
magdaskrzynecka
 

Re: Scrapbooking

Postprzez poganka » 29 sie 2012, o 14:46

Świetne! Ale... Ręcznie moim skromnym zdaniem lepiej wygląda i jakoś tak... No, nie wiem. W każdym razie lepiej się bawić w domku, ręcznie.
poganka
 

Re: Scrapbooking

Postprzez gewivon619 » 7 paź 2023, o 23:04

Handel detaliczny wiąże się z wieloma niuansami i wyzwaniami. Jednym z nich jest wybór wag wysokiej jakości. Sklep Vagar może pomóc w jego rozwiązaniu. Znajdziesz tam szeroką gamę wag, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Sklep Vagar zapewnia również najniższe ceny wag elektronicznych. Kolejną ważną kwestią jest szybka i niezawodna dostawa. Wagi zostaną dostarczone szybko i pozwolą zaoszczędzić wiele czasu, co z pewnością jest dużym plusem. Jeśli więc interesuje Cię wysokiej jakości sprzęt, to zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na ten sklep.
gewivon619
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 paź 2023, o 22:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]