Seks na pierwszej randce?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Seks na pierwszej randce?

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 11:17

Kochane,
czy kochałyście się kiedyś na pierwszej randce? Ja przyznam, że nie mogłabym się zdobyć na taki krok, gdyż najpierw muszę poznać faceta, zaufać, musi mi się spodobać nie tylko fizycznie, ale również wewnętrznie. Ale podejrzewam, że są kobiety, którym odpowiada taka ewentualność. Zatem moje pytanie brzmi: Co jest fajnego w seksie na pierwszym spotkaniu?
Lily of the Valley
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Masjaa » 26 kwi 2012, o 17:35

Też nie miałam okazji na pierwszej randce uprawiać seksu, ale myślę że byłabym skłonna ku temu, jeżeli byłby to facet który na mnie tak zadziała ja na niego... nie widzę w tym nic złego... może być to ekscytujące, zależy od osoby jakie ma do takich spraw podejście :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 22:53

A ja raczej nie byłabym do tego zdolna :P.
Lily of the Valley
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez dzo » 27 kwi 2012, o 08:10

na pierwszej randce ?

to zdecydowanie nie w moim stylu 8-) 8-)

ja nie jestem taka łatwa :twisted: :twisted:
dzo
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Masjaa » 27 kwi 2012, o 09:24

hola hola to że ktoś uprawiałby seks na pierwszej randce nie oznacza że jest łatwy! nigdy nie mówi się nigdy.... zresztą każdy ma inne podejście do życia ....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 12:14

Gdy trafi się na odpowiedniego faceta, to i na pierwszej randce można. W końcu, jeśli dwójka ludzi jest dorosłych, nie widzę przeszkód. :P
Lily of the Valley
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez dzo » 27 kwi 2012, o 15:37

Masjaa napisał(a):hola hola to że ktoś uprawiałby seks na pierwszej randce nie oznacza że jest łatwy! nigdy nie mówi się nigdy.... zresztą każdy ma inne podejście do życia ....


dla mnie oznacza
dzo
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 16:02

Mi się też nie zdarzyła taka sytuacja ale gdybym nie była w stałym związku to być może kiedyś by mi się to mogło przytrafić bo przeciez nigdy nic nie wiadomo :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez finezja » 1 maja 2012, o 09:36

We moim przypadku seks na pierwszej randce wogóle mnie wchodzi w grę.Najpierw trzeba faceta poznać zewnętrznie i wewnętrznie.A poza tym to seks tylko z kimś kogo kocham . :D
finezja
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 mar 2012, o 15:47

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez magdalena1976 » 26 maja 2012, o 14:49

ja gdy po raz pierwszy spotkalam sie z moim facetem na,, zywo,, ponieaz znalismy sie tylko ze skypa tak naprawde flirtujac i podjudzajac sie przez 3 m-ce(bylam wtedy w pracy w Niemczech, a poznalismy sie przez portal randkowy) bylabym zdolna do seksu tak mnie pociagal ale on z szacunku do mnie do tego nie dopuscil chociaz miedzy nami az iskry lecialy ......
do tej pory wspominamy to z usmiechem jako lekcje pokory
magdalena1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 maja 2012, o 09:19

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez akilegna » 29 maja 2012, o 20:39

Jeśli chodzi o seks na pierwszej randce zawwsze myślałam że to nie w moim stylu miałam tylko jednego faceta i to w młodości później długo byłam sama aż w końcu poznałam takiego który tak na mnie podziałał ze nie mogłam sie oprzec mijają dwa lata i jesteśmy juz zaręczeni ;)

..znów mnie nie widzisz mimo że stoję obok..
Avatar użytkownika
akilegna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 19:08

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 12:04

Ja czekałam z tym rok od początku naszego związku.
Nie mogłabym z prawie obcym facetem uprawiać seks. To kwestia zaufania do faceta.
Nie można byc tak łatwowiernym, bo wiele kobiet po czymś takim żałuje i nie może uwierzyć , że byla taka głupia, tym bardziej jeśli się wpadnie. Nie znasz faceta, zajdziesz z nim w ciąże, on się od tego wymiga i zostajesz sama, bo tak czasem jest.
Dla mnie to nie jest normalne i nie powinno się tak robić, ale każdy robi co chce, tylko trzeba się liczyć z konsekwencjami ; ) .
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 8 sie 2012, o 15:48

Ja sobie nie wyobrażam, że mogłabym to zrobić, ale nie uważam by to było coś złego ;-) Jeżeli na pierwszym spotkaniu jest magicznie i jest się pewnym, że nie będzie się żałowało to czemu nie? Kwestia podejścia człowieka do takiego seksu. Zależy czym to jest spowodowane i czy jest coś więcej. Dlatego nie uważam, że każdą taką kobietę można nazwać łatwą...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 10:04

Może nie łatwą, ale bardzo łatwowierną, bo jak można zaufać obcemu facetowi.
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 9 sie 2012, o 10:17

A kto mówi o zaufaniu? ;-) Tak jak wspomniałam, ja bym czegoś takiego nie zrobiła, ale rozumiem to, że inne kobiety też mają potrzebę przespania się z mężczyzną, bez myśli o związku ;-) I nie ma co nazywać ich łatwymi, czy łatwowiernymi, bo to nic złego zdawać sobie sprawę ze swojej seksualności. Jak facet prześpi się z kobietą na pierwszej randce to nic się o nim złego nie mówi, a o takiej kobiecie od razu, że jest łatwa...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 00:38

Nie prawda.
Ja mam na ten temat krytyczne zdanie i o kobiecie i o mężczyźnie, a tu akurat pytano o kobietę.
Nie napisałam, że mówi się tu o zaufaniu, ale przedstawiłam swoje poglądy na ten temat, bo uważam, że nie powinno się ufać komuś kogo się zna np. pare dni, nawet jak ma się wielką ochotę, bo potem można tego bardzo żałować i często czytałam o takich przypadkach. A co do facetów, że na pierwszej randce od razu chcą seksu, to mam wrażenie, że w takiej sytuacji po prostu zależy im tylko na jednym i nie biorą tego związku na poważnie, tak samo z resztą kobiety.
Ale to tylko moje zdanie,każdy ma inne poglądy. ; )
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 10 sie 2012, o 01:00

Po 1: Nieprawda (swoją drogą pisane łącznie)? Pamiętaj, że "Twoja prawda dla innych bywa kłamstwem"... Akurat każdy człowiek ma swoje poglądy, więc i swoją prawdę...

Po 2: Nie pisałaś o zaufaniu? Cytuję:
Może nie łatwą, ale bardzo łatwowierną, bo jak można zaufać obcemu facetowi.


Po 3: Tak jak napisałam - nie każda kobieta chce ufać, bo zależy jej tylko na swojej przyjemności, a nie na związku. Więc po co tutaj w ogóle wspominać o zaufaniu? Przecież w takim przypadku nie odgrywa ono roli... A żałują tylko te co nie robiły tego świadomie. A trzeba pamiętać, że jednak wiele osób postanawia współżyć z pełną świadomością.

Po 4:
A co do facetów, że na pierwszej randce od razu chcą seksu, to mam wrażenie, że w takiej sytuacji po prostu zależy im tylko na jednym i nie biorą tego związku na poważnie

Owszem, nie biorą, tak samo jak niektóre kobiety. I co w tym złego jeżeli każda ze stron się na to zgadza? Seks nie zawsze oznacza związku...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 10:39

No tak, ale słowo randka, to nie znaczy jednorazowy seks.
Jak by tylko o to jej chodziło, to by nie napisała randka.
Skoro się powstrzymała, to znaczy, że nie tylko o to jej chodziło.
Mówiłam o tym konkretnym przypadku.

A mówiąc ogółem, to dla mnie jednorazowy seks z byle kim jest niemoralny i bez sensu.
Są rzeczy ważniejsze niż zaspokajanie swoich potrzeb seksualnym z obcą sobie osobą.
Takie jest moje zdanie.
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 10 sie 2012, o 11:31

No ja też napisałam, że sama bym tego nie zrobiła. Ale nie potępiam takich osób, rozumiem z czego to wynika...

Co do słowa "randka" to nie ma co się czepiać słówek. Moim zdaniem chodziło po prostu o spotkanie...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 11 sie 2012, o 22:56

Tinuviel napisał(a):Po 1: Nieprawda (swoją drogą pisane łącznie)? Pamiętaj, że "Twoja prawda dla innych bywa kłamstwem"... Akurat każdy człowiek ma swoje poglądy, więc i swoją prawdę...

Po 2: Nie pisałaś o zaufaniu? Cytuję:
Może nie łatwą, ale bardzo łatwowierną, bo jak można zaufać obcemu facetowi.


Po 3: Tak jak napisałam - nie każda kobieta chce ufać, bo zależy jej tylko na swojej przyjemności, a nie na związku. Więc po co tutaj w ogóle wspominać o zaufaniu? Przecież w takim przypadku nie odgrywa ono roli... A żałują tylko te co nie robiły tego świadomie. A trzeba pamiętać, że jednak wiele osób postanawia współżyć z pełną świadomością.

Po 4:
A co do facetów, że na pierwszej randce od razu chcą seksu, to mam wrażenie, że w takiej sytuacji po prostu zależy im tylko na jednym i nie biorą tego związku na poważnie

Owszem, nie biorą, tak samo jak niektóre kobiety. I co w tym złego jeżeli każda ze stron się na to zgadza? Seks nie zawsze oznacza związku...


Pisząc nieprawda miałam na myśli, że mylisz się mówiąc, że mam krytyczne zdanie tylko o kobietach.

A tak w ogóle to ja piszę o kobietach, które chcą być w stałym związku, ale na początku od razu seks, dla mnie to nie poważne.
Jeżeli im zależy tylko na seksie, to ok, ale jeśli zaczynają ZWIĄZEK od seksu, to dla mnie nie jest to dobrym początkiem. Randka ( bo o tym tu mowa ) , to nie dziewczyna czy chłopak na jedną noc. Randka to spotkanie, rozmowy itp. co nawiązuje do dalszej znajomości. A to o czym mówisz, to " związek" na jedną noc. ; )
Jendak różnica jest ; P .

Z resztą tak jak napisałaś, każdy wyraża swoje poglądy, a to są właśnie moje ; ) .

Dodam, że nawet jeśli oboje się decydują tylko na jedną noc ( czyli sex ), to dla mnie i tak to nie ma sensu. Seks to bardzo intymna sprawa i zaspokajanie potrzeb seksualnych, powinno być zadaniem stałego związku, gdzie przewyższa miłość a nie rządza.
No ale to moje zdanie, a każdy robi co chce ; P .
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Masjaa » 12 sie 2012, o 10:13

Nigdy się nie mówi nigdy ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 12 sie 2012, o 11:13

Racja, ludzie szybko zmieniają poglądy ; ) .
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez mycha25 » 12 sie 2012, o 12:00

A ja znam parę która zaczęła związek właśnie od sexu a dziś są małżeństwem od kilku ładnych lat,mają dwójkę dzieci i są szczęśliwi.Tak naprawdę to możemy mówić tylko sami za siebie a nie za bardzo oceniać innych bo nigdy nie wiadomo jak to będzie....

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Masjaa » 12 sie 2012, o 12:10

Dokładnie.... ja jak wspominałam nie jestem temu przeciwna to kwestia każdego człowieka. poza tym im jest się starszym, inaczej się spostrzega pewnie kwestie. Ja w wieku nastu lat też z oburzaniem myślałam o seksie z kimś nowo poznanym, a teraz inaczej na to patrzę.... i to nie ma nic wspólnego z byciem łatwą. Łatwa to dziewczyna co puszcza się na prawo i lewo z kim popadnie, a seks na 1ej randce pod wpływam wzajemnej fascynacji to może być ekscytujące przeżycie...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez mycha25 » 12 sie 2012, o 12:14

Zgadzam się z Tobą Masjaa.Nie można generalizować wszystkiego.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]