Seks po porodzie..

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Seks po porodzie..

Postprzez Lena20 » 8 mar 2014, o 04:26

Do wszystkich mamusiek ! :))

Jak jest u was z seksem po porodzie moja córka skończyła 4 miesiące i od jej urodzenia kochałam się z moim mężczyzną zaledwie 5 razy .. kiedyś to prawie dzień w dzień bywało nawet więcej niz raz dziennie a teraz nic nie czuje tego nie mam ochoty jakoś nawet jak dochodzi do zbliżenia ja jestem taka oschła obojętna czasami nawet .. nie kręci mnie to już ani widok mojego napalonego faceta po prostu nic .. klapa ..

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Seks po porodzie..

Postprzez Theila » 8 mar 2014, o 12:18

Nie wiem czy umiem akurat pomóc bo ja po porodzie mialam jeszcze większą ochotę. Odliczałam tylko dni połogu kiedy już będę mogła. Chociaż fakt jest faktem, że ciało kobiety się zmienia. Nie zawsze kręci to co wcześniej, więc może sprobuj troche poexperymentować. Niech mąż próbuje różnych rzeczy, bo jednak to ma duże znaczenie. Może to pomoże.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Seks po porodzie..

Postprzez Lena20 » 10 mar 2014, o 03:42

ale ja w ogole nie mam ochoty to jest tak ze jak mała idzie spać koło 24 wcześniej nie uśnie .. to gdy sie kładziemy to nawet nie mam ochoty zaczynać ani nic czasem jak on coś zaczyna nie mam ochoty w ogóle gdy już nawet mnie wycałuje i tak dalej to gdzieś mnie rozpala ale to nie to co wcześniej to tak jakby mnie już nawet nie kręciło to jakby On mi już nie pasował , ja nie wiem co jest grane nudzi mnie to strasznie a On też się nie stara nic żeby było lepiej on sobie dojdzie i jest super ..

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Seks po porodzie..

Postprzez eRozkosz_pl » 12 mar 2014, o 11:38

W takim razie proponuję jedną rzecz,a mianowicie szczerą rozmowę ze swoim partnerem. Musisz powiedzieć mu co Cie dokładnie dręczy,że chcesz czegoś nowego i że wkradła się rutyna- to naprawdę bardzo pomaga.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Seks po porodzie..

Postprzez piekna_nieznajoma » 13 mar 2014, o 17:17

u mnie nie ma problemu :) ciąża nie zostawiła żadnych śladów na moim ciele, po połogu wszystko wróciło do normy ;)
piekna_nieznajoma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 22:54

Re: Seks po porodzie..

Postprzez Limonika » 17 mar 2014, o 11:39

to przede wszystkim tutaj musi być rozmowa... powiedzieć o swoich potrzebach, a druga rzecz to po prostu dziecko małe męczy i to też może być przyczyną.
Avatar użytkownika
Limonika
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 10:27

Re: Seks po porodzie..

Postprzez Aniaaaaa » 16 cze 2014, o 05:23

Właśnie sama jestem Ciekawa jak to jest ? Teraz jestem w ciąży więc za niedługo się przekonam :) Ale z tego co mówiły mi znajome to seks w ciąży jest o wiele lepszy niż przed zajściem ale to tylko zdanie moich znajomych które już urodziły czy może to któraś pod twierdzić ??
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Seks po porodzie..

Postprzez Magda_Lenka » 18 cze 2014, o 20:14

U mnie po porodzie doznania podczas seksu sa o niebo lepsze niz przed :D wczesniej nie mialam prawie zadnej przyjemnosci ze stosunku. a teraz? ulala ;) moge dluzej,glebiej i mocniej :) jest swietnie <3
Magda_Lenka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 11:55

Re: Seks po porodzie..

Postprzez eRozkosz_pl » 22 lip 2014, o 11:40

No to nic tylko się cieszyć i zazdrościć:) Wszystko zależy od naszego organizmu oraz tego jak zniesiemy poród,często potrzeba czasu aby dojść do siebie,inne kobiety z kolei dobrze znoszą poród i niemal od razu mogą uprawiać seks.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Seks po porodzie..

Postprzez a_gatka » 10 sie 2014, o 15:24

Serio od razu? A gdzie połóg? O_O
a_gatka
 

Re: Seks po porodzie..

Postprzez eRozkosz_pl » 16 wrz 2014, o 15:09

No nie dosłownie od razu w sensie dzień po porodzie,tylko stosunkowo szybko na tle innych kobiet. To w dużej mierze przecież kwestia naszego organizmu.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]