Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Wątek ten utworzyłam specjalnie dla moich dwóch psiapsiółek, abyśmy miały swoje miejsce na pogaduchy o codziennym życiu.
A może przy okazji nawiążemy nowe znajomości...
A może przy okazji nawiążemy nowe znajomości...
- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Dotarałam
Poznajesz kto to
Mam nadzieję,że tu panny nie mam czasu nie dotrą,a jak chcą czytać to niech sobie gazetę kupią
Wiem wredna jestem ale cóż,życie
Poznajesz kto to
Mam nadzieję,że tu panny nie mam czasu nie dotrą,a jak chcą czytać to niech sobie gazetę kupią
Wiem wredna jestem ale cóż,życie
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Taki wzór i kolor tylko rozmiar inny

Ostatnio zmieniony pt paź 04, 2013 8:32 am przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: proszę wklejać zdjęcia, a nie linki
Powód: proszę wklejać zdjęcia, a nie linki
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Widzę,ze jesteś ale nic nie piszesz
Sama do siebie mam pisać
Sama do siebie mam pisać
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
dalam kolezace zagwozdke napisalam do niej pw i teraz rozgryza jak odpisac ma mi 
- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Ha ha może do jutra zdąży
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
juz nawet foto zrobilam gdzie ma odpisac 
- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Widziałam,może gdzieś jej zginęło.
Aguś daltonistka jesteś różowego napisu nie widzisz.
Aguś daltonistka jesteś różowego napisu nie widzisz.
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
ale sie ladnie witacie tak od razu od daltonistow

- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Oj tam my się z Aguska znamy jak łyse konie i czasem sobie tak pieszczotliwie pogadamy 
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
no ładne mi pieszczoty

- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Dobra zmykam zajrzę później może Aga się znajdzie:))))
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Co kto lubi kochanamyszka28 pisze:no ładne mi pieszczoty![]()
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
haahhahahahaha od razu na powitanie


Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
No proszę jak się tu chochlik zadomowił 
Ty małpo zielona, ja Ci dam daltonistkę
Naprawdę był biały prostokąt i nic więcej a potem nagle się samo odblokowało.
A Ty już zdążyłaś poznać "moją" koleżankę
Co Ty, nasze koleżanki "nie mam czasu" nas tu w życiu nie znajdą
Świetne buźki tu są, nie?
Ty małpo zielona, ja Ci dam daltonistkę
A Ty już zdążyłaś poznać "moją" koleżankę
Co Ty, nasze koleżanki "nie mam czasu" nas tu w życiu nie znajdą
Świetne buźki tu są, nie?
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
mam nadzieje ze sie zadomowicie szybko ja jestem tu pare dni a czuje sie jak bym zawsze tu siedziala
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Jak ja już rozszyfrowałam wiadomości to już teraz będzie dobrze 
Jeszcze tylko Halinkę sprowadzimy i będzie trójca w komplecie
Oczywiście z szeroko rozstawionymi ramionami dla nowych koleżanek 
Jeszcze tylko Halinkę sprowadzimy i będzie trójca w komplecie
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
no mam nadzieje bo inaczej bedzie
po tylku
po tylkuRe: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
czyżbym widziała Cię Halinko?
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Oj, tyłki to już mamy opuchniętemyszka28 pisze:no mam nadzieje bo inaczej bedzie![]()
![]()
![]()
po tylku
Bo my chcemy poznać koleżanki ktore będą z nami pisały a nie tylko czytały
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
czekamy czekamy na Halinkę
no ja bardzo chetnie pogadam bo gadula jestem straszna ciekawe kiedy dosc mnie bedziecie mialy
cos mi sie wydaje ze malinka61 to Halinka
cos mi sie wydaje ze malinka61 to Halinka
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Będziemy Cię miały dość jak będziesz czytała i nic nie pisała... a dopóki będziesz z nami pisać to nie będziemy miały Cię dość 
Halinka się chyba wdraża bo ją widzę ale jeszcze nie pisze.... Jesteśmy tu Halinko? Ja i Kasia
Halinka się chyba wdraża bo ją widzę ale jeszcze nie pisze.... Jesteśmy tu Halinko? Ja i Kasia
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
bardzo dobrze Ci się wydaje...myszka28 pisze:czekamy czekamy na Halinkęno ja bardzo chetnie pogadam bo gadula jestem straszna ciekawe kiedy dosc mnie bedziecie mialy
cos mi sie wydaje ze malinka61 to Halinka
Bo nie zmieniła loginu a my z Kasią tak...
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
jak widac wszedzie w kazdym dziale mnie pelno 
Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek
Ja na dziś muszę już kończyć, jutro wcześnie muszę wstać więc trzeba się na jutro uszykować...
Do jutra
Do jutra
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość