Serial Hannibal

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Serial Hannibal

Postprzez asiaaxn » 9 kwi 2013, o 11:00

Dr Hannibal Lecter, bohater książek Thomasa Harrisa, to postać, która od lat fascynuje twórców kina. Po raz pierwszy widzowie będą mogli zobaczyć historię tego wyrafinowanego mordercy w formie serialu, który pojawi się na antenie AXN 10 kwietnia o 22.00 tylko w telewizji AXN. W rolę tytułowego Hannibala wcielił się Mads Mikkelsen. Dotychczas ekscentrycznego psychiatrę zagrali Anthony Hopkins w „Milczeniu owiec”, „Hannibalu” i „Czerwonym smoku” oraz Gaspard Ulliel w filmie „Hannibal. Po drugiej stronie maski”.
Który z aktorów stworzył według was najlepszy portret psychopatycznego zabójcy? Czy uważacie, że Mads Mikkelsen może być przekonujący w roli słynnego kanibala?
asiaaxn
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 11:54

Re: Serial Hannibal

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 11 kwi 2013, o 10:03

Oglądałam "Milczenie owiec" Hopkins zagrał wg mnie po prostu rewelacyjnie podobnie zresztą jak w "Hannibalu" co do tych dwóch aktorów nie wiem bo nie oglądałam ale raczej nie pobiją Hopkinsa.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Serial Hannibal

Postprzez Poltor » 12 kwi 2013, o 11:15

Milczenie Owiec to klasyka kina i trudno będzie przebić ten film.

Poltor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:11

Re: Serial Hannibal

Postprzez 456 » 15 kwi 2013, o 13:25

Według mnie Ulliel poradził sobie jako "młody Hannibal Lecter", jednak wiadomo, że Hopkinsa nikt nie przebije w tej roli. Nie bardzo kojarzę kogoś takiego jak Mads Mikkelsen. Nie mam pojęcia czy uda mu się doskonale odzwierciedlić oblicze Lectera i czy w ogóle sobie poradzi. Wyraz twarzy ma chłodny. Hmm... Oby, bo fani Hannibala nie wybaczą takiej porażki. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników