Sex a tabletki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Sex a tabletki

Postprzez roberto32 » 2 kwi 2012, o 12:17

Witam drogie Panie
Od kilku miesięcy moja kobieta zażywa tabletki koncepcyjne i od tego momentu zaczął się tez mój problem. Od zawsze moja kobieta miała ogromna ochotę na sex, która czasami nawet mnie przerastała (uprawialiśmy sex codziennie często 2 razy) Lubiała mnie dotykać po intymnych miejscach itd. Odkąd zażywa tabletki sex uprawiamy raz na 2 tyg w nodatku moja partnerka nawet nie ma orgazmu i nie widać by sprawiało jej to przyjemność... Próbowałem z nią o tym porozmawiać jednak zawsze kończyło się to kłótnią "wam facetom tylko na sexie zależy" Ona sama tłumaczy to tym, że nie ma ochoty, siły, humoru itd. Przestała mnie dotykać, praktycznie się już nawet nie całujemy, a ja nie mogę jej dotknąć po piersiach czy brzuchu. Nawet gdy całuję ją po szyi co zawsze uwielbiała odrazu odwraca głowę i mówi bym przestał. Nie mogę znieść tej sytuacji, nie wiem co mam zrobić. Ona zapewnia mnie że mnie kocha, ja obawiam się że coś jest nie tak... Co robić?
roberto32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 kwi 2012, o 12:10

Re: Sex a tabletki

Postprzez alex17941 » 2 kwi 2012, o 19:17

pewnie zaraz masz domysły że może Cie zdradza a to tak naprawdę nie dlatego się tak zachowuje.prawdopodobnie to wpływ tabletek na jej organizm.może dawka hormonów zawarta w tabletkach jest zbyt duża.podczas antykoncepcji hormonalnej bardzo często spada libido.poczytaj sobie o tym na stronach mówiących o tabletach ale moim zdaniem przy antykoncepcji tego typu powinno się brać też środki ochronne zabezpieczające w jakimś stopniu przed spadkiem właśnie libido ale też przyrostem wagi czy wzmożonym apetycie. porozmawiaj z nią tylko nie zaczynaj tematu od seksu bo tym ją rozdraznisz tylko powiedz że martwisz się przede wszystkim o jej zdrowie i chciałbyś wiedzieć czy jest pewna co do tych tabletek i czy lekarz może się nie pomylił i potem nadmień dlaczego tak myślisz.takie jest moje zdanie
alex17941
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 21:14

Re: Sex a tabletki

Postprzez reffina » 3 kwi 2012, o 12:43

Jest bardzo duża szansa, że dziewczynie spadło libido po tabletkach. Być może lekarz powinien dopasowac inne, choć niestety po większości środków tak się dzieje :(
reffina
 

Re: Sex a tabletki

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:22

Skoro tak często się kochaliście, to może ona potrzebuje chwili wytchnienia?
Kobiety nie mają tak, że mogą się kochać codziennie, bez przerwy.
W końcu przychodzi ten czas " przedobrzenia " .
Ale tabletki również mogły wpłynąć na to.
nina19
 

Re: Sex a tabletki

Postprzez dobroslawa » 13 lis 2012, o 16:37

Brak ochoty to skutek uboczny działania tabletek, choć rzadko się to zdarza. Po prostu porozmawiaj z partnerką o zmianie tabletek na inne albo na plastry. Branie ciągle tych samych źle wpływa na organizm. Po max 6 miesiącach trzeba pomyśleć o zmianie leku.
dobroslawa
 

Re: Sex a tabletki

Postprzez fantazjoner » 8 sty 2013, o 04:16

Przez tabletko spadło libido chociaż polecam sprawdzić pewien inny zaradny sposób na http://komdax.com
fantazjoner
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 04:13

Re: Sex a tabletki

Postprzez demi34 » 8 sty 2013, o 12:15

polecam ta stronke jest na prawde dobra dzieki http://komdax.com
demi34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 12:13

Re: Sex a tabletki

Postprzez maly-sz » 19 mar 2013, o 00:05

Tak, ja również polecam stronkę http://komdax.com/ , dowiedziałem się dzięki niej wielu interesujących rzeczy o mojej partnerce :)
maly-sz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 00:02

Re: Sex a tabletki

Postprzez kubekherbaty » 26 mar 2013, o 15:19

Zgadzam sie z dziewczynami , Twojej kobiecie spadło libido , proponuje zmiane tabletek albo moze Twoja dziewczyna powinna sprobowac np tabletek asequrella ktore stosuje sie przy kuracji hormonalnej Watpie zeby chodziło o cos innego nawet jestem pewna ze to spadek libido wiec sie nie martw :-)
kubekherbaty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 01:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]