Sezon leginsów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Sezon leginsów

Postprzez malabula » 11 lip 2011, o 08:52

Czy moda na leginsy powoli się kończy ? Coraz mniej kobiet zakłada leginsy... Sama lubie w nich chodzić ale tylko w tych z materiału żadne skórzane bądź z PVC mnie nei interesują
malabula
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez krante » 11 lip 2011, o 11:05

ja uwielbiam leginsy i nie wyobrazam sobie zeby miały wyjsc z modu
krante
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez kobitka » 25 lip 2011, o 18:34

Moim zdanie to też raczej produkt ponadczasowy, bardzo lubię leginsy i często je noszę :)
kobitka
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez Maurelia » 2 sie 2011, o 14:32

Nie zgadzam się z opinią, że jest to produkt ponadczasowy. Legginsy były modne ładnych parę lat temu, teraz moda na nie wróciła, a za jakiś czas znowu znikną ;)
Maurelia
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez Eleganckistyl_pl » 10 sie 2011, o 12:46

Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś lubi nosić leginsy, to będzie je nosił cały czas. Jeśli jednak jesteś osobą, która nosi tylko i wyłącznie tylko to, co modne, to będziesz miała problem, bo pewnie modne już niedługo nie będą.
Eleganckistyl_pl
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez hoppipola » 24 sie 2011, o 23:25

Tez mi sie wydaje niestety, ze to chwilowa moda... :) Ja czasem nosze, ale chyba jednak od legginsow wole jeansy :P
hoppipola
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez Zorka » 2 wrz 2011, o 19:41

Ja w leginsach przechodziłam całe wakacje, w domu tez w nich chodzę. Jednak nie na wszystkie okazje się nadają, tak po mieście, czy do pracy to raczej wolę spodnie czy sukienki.
Zorka
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez mimargo » 5 wrz 2011, o 14:22

Leginsy w połączeniu z elegancką tuniką i butami na obcasie też mogą być odświętnym strojem. Ja sama noszę i bardzo lubię :).
mimargo
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez Zorka » 5 wrz 2011, o 14:37

Niby tak, ale ja jakoś nie mogę się przemóc.
Zorka
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez dzo » 5 wrz 2011, o 16:00

Bo do leginsów trzeba mieć zgrabne nogi i tyłek :?
dzo
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez mimargo » 6 wrz 2011, o 10:29

dzo napisał(a):Bo do leginsów trzeba mieć zgrabne nogi i tyłek :?



Przecież leginsy nosisz do dłuższych bluzek, tunik itp. więc tyłka nie widać. A co do nóg - to czarne leginsy sobie z nimi idealnie radzą, przede wszystkim wyszczuplają, a jak jesteś niska, to czarne buty na obcasie i od razu jesteś wyższa :).
mimargo
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez crazzz » 6 wrz 2011, o 21:17

ja tam leginsy lubie :P pasuja do bardzo wielu ubran, sa wygodne i naprawde fajnie wygladaja :)
crazzz
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez dzo » 10 wrz 2011, o 13:19

mimargo napisał(a):
dzo napisał(a):Bo do leginsów trzeba mieć zgrabne nogi i tyłek :?



Przecież leginsy nosisz do dłuższych bluzek, tunik itp. więc tyłka nie widać. A co do nóg - to czarne leginsy sobie z nimi idealnie radzą, przede wszystkim wyszczuplają, a jak jesteś niska, to czarne buty na obcasie i od razu jesteś wyższa :).


ja noszę do dłuższych bluzek ale inne kobiety niekoniecznie ;)

już nie raz widziałam baby w leginsach i zwykłej bluzce która nie zakrywała im całego tyłka i wyglądało to koszmarnie ;)
dzo
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez pomcia » 22 wrz 2011, o 17:15

wygodne są... czasem lubię je
ale wiadomo, nie każdej damessie pasują
pomcia
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez Maurelia » 4 paź 2011, o 21:12

dzo napisał(a):Bo do leginsów trzeba mieć zgrabne nogi i tyłek :?


Zgadza się, tylko szkoda, że nie wszystkie o tym pamiętają.
Maurelia
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 5 paź 2011, o 10:50

Racja,jeżeli ktoś nie posiada zgrabnych nóg oraz pupy,to wygląda to mocno średnio i wzbudza różne skojarzenia. Wszystko musi mieć odpowiedni styl oraz gust.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez Big-Brands.pl » 23 paź 2011, o 19:44

Legginsy są dla każdej kobiety, pod warunkiem, że posiadaczka niezbyt szczupłej sylwetki ubierze do nich dłuższą tunikę lub sukienkę. Zresztą eksponowanie dużej pupy nigdy nie wygląda zachęcająco, nawet w dżinsach czy innych kryjących ubraniach. A najgorsze są biodrówki...
Big-Brands.pl
 

Re: Sezon leginsów

Postprzez tosia » 26 paź 2011, o 19:33

Odpowiednia tunika i każdej dziewczynie legginsy będą pasować.
tosia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]