SIŁOWNIA PLENEROWA Z OBCIĄŻENIEM

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

SIŁOWNIA PLENEROWA Z OBCIĄŻENIEM

Postprzez MonikaJ » 26 paź 2022, o 10:10

Hej, wyświetliły mi się ostatnio na YT filmiki o siłowniach zewnętrznych z obciążeniem i bardzo mnie ten temat zaciekawił. Mowa jest tam NIE o takich sprzętach, jakich mnóstwo ostatnio powstaje w parkach i na skwerach, ale o prawdziwych siłowniach, gdzie można trenować z ciężarami, a nie tylko w oparciu o masę własnego ciała. Atlasy treningowe z regulacją obciążenia dopiero zdobywają u nas popularność, podczas gdy za granicą są już normą. Wydaje mi się, że takie ćwiczenia na zewnątrz byłyby super sprawą, zwłaszcza maszyny do ćwiczeń ud i pośladków. Warto obejrzeć filmy, żeby mieć orientację, o czym mowa. Niestety, nie mogę wkleić linków, ale znajdziecie je bez problemu na kanale Przedsiębiorczy Trener (tytuły: ,,Prawdziwa Siłownia Zewnętrzna W Każdym Mieście?! To jego marzenie!" i ,,Siłownia za darmo dla wszystkich w każdym mieście? Wszyscy powinni mieć dostęp! Marcin Taczalski").
Tak się zastanawiam, czy mamy tu forumowiczki, które ćwiczyły już na takiej siłowni. Jak wrażenia? A może ktoś chciałby mieć taką w swoim mieście? Chętnie o tym porozmawiam, bo temat niezmiernie ciekawy, a widzę, że mało nagłośniony :) Załączam też poglądowo zdjęcie takiej siłowni.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
MonikaJ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2022, o 15:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]